Новинки гаджетів 2018 року: огляд кращого електроніки, нові популярні девайси

Сьогодні життя сучасної людини неможливе без стильних і корисних гаджетів. Завдяки ним наше існування стало набагато простіше і цікавіше. Саме з цих причин, щороку на ринку з'являється чергова багатофункціональна новинка, яка привертає увагу просунутих користувачів.

Новинки гаджетів 2018 року порадують яскравим різноманітністю і високою продуктивністю в процесі роботи. Давайте ознайомимося з основними розробками 2018 році прямо зараз.

Вже давно минув час, коли людство користувалося простими кнопковими телефонами. Їм на зміну прийшли стильні та зручні смартфони, які включають в себе різноманітні корисні опції.

Сучасні смартфони бувають різних розмірів, якості і, звичайно ж, відрізняються в ціні. Але ніхто ще жодного разу не стикався з гнучкими телефонами. Що ж, у 2018 році вам випаде така можливість, адже, принаймні, два відомих виробника заявили про свої плани створити гнучкий гаджет.

Samsung GALAXY X1

Інноваційна розробка від компанії Самсунг без праці буде складатися книжкою, тим самим підвищуючи зручність під час користування. Завдяки міцній і пластичної поліамідної плівки за допомогою нехитрих маніпуляцій вдасться великий 7-ми дюймовий смартфон перетворити в мініатюрний мобільний телефон.

Новинки гаджетів 2018 року: огляд кращого електроніки, нові популярні девайси

Творці заявляють, що навіть після згинання, зображення на екрані не зміниться в гіршу сторону, а функціонал залишиться на колишньому рівні. Що стосується програмного забезпечення та наявності зручних опцій, то, швидше за все, вони будуть ідентичні з Samsung S8, хоча не виключено, що виробник придумає ще додаткові "примочки".

Lenovo CPlus

Поки інші розробники лише ведуть розмови про гнучких екранах на своїх пристроях, компанія Ленів вже встигла запровадити інноваційні технології у нову лінійку флагманських смартфонів серії CPlus. За планом, випуск цієї моделі намічений на 2018-2019 рік.

Згідно з офіційними даними, наданих виробником, телефон отримає здатність трансформуватися в браслет за рахунок унікальної системі сегментації.

Новинки гаджетів 2018 року: огляд кращого електроніки, нові популярні девайси


При цьому, сенсорний екран не втратить своєї функціональності, не спотворить малюнок і дозволить користуватися гаджетом, не знімаючи його з руки. Вже було проведено декілька тестів, в результаті яких зразки підтвердили свою довговічність, практичність і міцність флекс-екранів.

PlayStation 5

Любителі віртуальної реальності і захоплюючих комп'ютерних ігор оцінять майбутню новинку з області гаджетів. До виходу в 2018 році готується стильна і вдосконалена приставка Sony PlayStation 5.

Глава підрозділу Соні у Великобританії Фергал Гала не так давно повідомив журналістам, що компанія збирається здійснити переворот в світі ігрової індустрії і випустити приставку нового покоління.

Зазначимо, що досі споживчий попит на 4 модель консолі не зменшується, а тільки зростає. Така ситуація на ринку збуту, дозволяє прийти до висновку, що 5 модель буде оцінена геймерами по достоїнству. Точну дату творці поки не оголосили, але напевно це подія відбудеться в 2018 році.

Новинки гаджетів 2018 року: огляд кращого електроніки, нові популярні девайси

Працівники ЗМІ стверджують, що зараз ведеться активна розробка основного концепту PS5. Фахівці припускають, що творці працюють над збільшенням пам'яті ігрової приставки.

Що стосується дизайну пристрою, то воно, швидше за все, мало чим буде відрізнятися від попереднього варіанту. Приставку оснастять відео-портами на передній і задній панелі, а також пристроєм ЮЗБ. Індикатор включення на панелі буде синього кольору, а сам колір корпусу – чорний.

Деякі експерти впевнені, що творці трансформують ігрову консоль мережний вузол. Хаб зможе підключатися до віддалених серверів для завантаження гри, в результаті цього отпадем необхідність періодично оновлювати пристрій.

VR-окуляри від Apple

Новинки гаджетів 2018 року: огляд кращого електроніки, нові популярні девайси

Ті, хто втомився від сірих буднів, напевно зрадіють черговий оригінальної розробки від компанії Эйпл. Віртуальна реальність, в наші дні, є чимось звичайним і обов'язковим. Тепер, для виходу в світ пригод не потрібно підключатися до Інтернету - достатньо лише одягнути окуляри.

Новина про те, що VR-окуляри Apple зовсім скоро з'являться на прилавках салонів електроніки, неймовірно сподобалася любителям незвичайних пригод.

На сьогоднішній день окуляри віртуальної реальності - це не просто пристрій, що показує вам картинку на екрані. Це повноцінний графічний мир, укладений в невеликий гаджет, яким можна користуватися в будь-якому зручному для власника місці. Легкі, компактні і багатофункціональні VR - окуляри можна розмістити у невеликій сумці і не відчувати дискомфорту при перенесенні.

Новинки гаджетів 2018 року: огляд кращого електроніки, нові популярні девайси

Головною особливістю нових очок від "яблучної" компанії є їх змішана реальність. Тобто зображення на екрані буде адаптуватися до місцевості, в якій знаходиться користувач. Розробка в даний момент проходить тестування, але фахівці відзначають підвищений інтерес до гаджету серед молодого покоління.

Зазначимо, що оптика для віртуальної реальності без праці буде синхронізуватися зі смартфонами iPhone, а значить, будь-яка інформація, трансльована в телефоні, буде відображатися в окулярах. Крім того, в мережу просочилася інформація про те, що в окуляри помістять якісну оптику, що дозволяє знімати яскраві відеоролики і робити фотографії, не знімаючи модний гаджет.

Відео-новину

Стаття написана спеціально для сайту "2018 рік Собаки": http://novij-rik.pp.ua/


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: