ГоловнаКонтакти

Як зробити кішку своїми руками

Рекламний блок


Якщо вам подобається робити красиві саморобні іграшки, то майстер клас як зробити кішку своїми руками, як раз для вас. Для створення таких виробів можна використовувати натуральні тканини, фетр, бісер і навіть папір. Звичайно, ви можете зв'язати котика спицями або гачком, загалом, підійде будь-яка техніка, залишилося тільки знайти цікаву ідею.


Наприклад, техніка пепакура розповість вам, як зробити кішку своїми руками з паперу, але це заняття зовсім не для новачків, тому що вимагає не тільки посидючості та уваги, але і певної майстерності. Тут завдання полягає в тому, щоб отримати об'ємну фігурку, яку в подальшому можна покрити гіпсової сумішшю і отримати статуетку, зроблену своїми руками. В Інтернеті можна знайти різні варіанти таких виробів, і коли ви знайдете потрібну вам схему, треба її роздрукувати, потім всі деталі акуратно вирізати і приступити до склеювання.


кошка игрушка своими руками


А ось, як зробити кішку своїми руками швидко, не можна собі уявити без фетру, з яким зараз воліють працювати багато умільці.


Цікаво дізнатися, як зробити кішку своїми руками, майстер клас підкаже вам всі тонкощі процесу, а якщо ви вибрали бісер в якості робочого матеріалу, то в результаті отримаєте стильний і елегантний брелок.


Ми будемо робити об'ємного кота, тому нам потрібні такі матеріали:  • волосінь (півтора метра),

  • бісер,

  • велика дерев'яна намистина діаметром до двох сантиметрів,

  • кілька намистин для вічко, носика і рота.


Спочатку треба сплести сітки з двох з половиною ромбів, кожен ромб складається з восьми бісерин. Коли ви будете плести сітки, її треба весь час докладати до основи, і коли залишиться між двома кінцями цієї сітки невелику відстань, плетіння треба зупинити. Тепер треба приступити до з'єднанню цих кінців. Коли ви будете їх сплітати, треба зробити так, щоб два кінця волосіні в результаті опинилися з різних сторін цього бісерного кільця.


Тепер нам треба обплести кулька повністю, тобто доплести це кільце зверху і знизу. Для цього треба освоїти техніку мозаїчного плетіння. Краще виконувати по рядку зверху і знизу, так ви не заплутаєтеся з убавлениями бісеринок і отримаєте рівний шар.


Тепер треба подумати, де на мордочці будуть ніс і щічки. Вам знадобляться на цьому етапі рожева для носа і дві білі намистини для щік. Для вічко треба взяти бісеріни будь-якого кольору - коричневі, зелені або блакитні.


Із зворотного боку треба зробити хвіст, кріпити його ми будемо голкою. Коли хвіст буде готовий, можна перейти до плетіння невеликих вушок, а після цього виконати лапки, для цього знадобиться дріт. На цьому етапі волосінь нам більше не знадобитися, тому її треба закріпити й відрізати.


koshka2


Дріт треба просмикнути через кілька бісерін, щоб вона вийшла саме там, де будуть розташовуватися наші лапки. Скраю треба нанизати велику білу намистину, це будуть лапки і подушечки у нашої кішечки.


Вуса будемо робити з волосіні: треба зробити моток в 15 витків, зв'язати по центру вузол.


Тепер знадобиться самий маленький гачок, який допоможе протягнути петлі моточка через носик з бісеру. Через носик ми закріпимо наші вуса, потім їх подстрижем.


Ось і готова наша виріб, звичайно, може ще знадобитися схема, як зробити кішку своїми руками, але в даному випадку треба лише потренуватися обплітати бісером великі намистини. У такій техніці надалі ви зможете робити стильні сережки і намисто. А цю кішечку можна використовувати в якості брелочка або підвіски до мобільного телефону.


Як зробити кішку своїми руками: схеми


Для тих, кому подобається робити подарунки на Новий рік своїми руками, ми підготували наш майстер клас з в'язання кота спицями. Такі іграшки дуже подобаються дітям, до того ж, ви можете виконати її з натуральних ниток, наприклад, вовняних, а, значить, ваша дитина отримає якісну іграшку, з якою зможе грати і спати.


koshka3


Бажано брати гладку пряжу без пушинки, ще знадобиться наповнювач, для очей - гудзички і спиці (тут за бажанням, хтось в'яже в дві спиці, хто віддає перевагу в чотири).


Спочатку треба пов'язати тулуб: набрати 18 петель, розділити на три спиці. Перший ряд - лицьові петлі, другий - в одній петлі зробити дві (це буде надбавка). В результаті після провязки другого ряду петель у нас буде вже 27, після третього ряду - 36, після четвертого - 45. 5-20 ряди провязивать треба лицьовими, не щільно, адже в подальшому треба буде сформувати животик котика.


koshka4


З 21 рядка буде зменшення, тепер треба пров'язати дві разом, щоб в кінці залишилося 23 петельки. Після 23 ряду - 18 (дві разом - дві лицьовими). Таким же способом треба сформувати голову, тобто після 24 треба починати розширення: спочатку в кожну по дві, щоб вийшло 36 штук, після третього ряду голови - 42, так до 18 пров'язуємо, потім зменшення: 33, 25.


koshka5


Потім треба протягнути нитку через петлі і щільно стягнути: голову ми зробили. Посередині тулуба треба також протягнути нитку, можна прошити ниткою і стягнути.


Пров'язуємо лапки і потім білою ниткою робимо утяжки, щоб сформувати пальчики. Кігтики робимо чорною ниткою, а на краешках залишаємо французький вузол, це додасть обсяг.


koshka6


Насправді, легше виконувати іграшки не спицями, гачком, і щоб розібратися, як зробити кішку своїми руками, схеми треба обов'язково знайти. Якщо ви не знайшли саме схему в'язання іграшки, то треба проявити кмітливість. Якщо ви вмієте додавати і зменшувати петлі по мірі в'язки, то зможете зробити не тільки кота, але і ляльку для своєї дочки. В кінці котика можна переодягти в сарафанчик.

Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...