Сценарій Нового Року 2015 для корпоративу


Ну хто ж не любить Новий рік? Адже це свято - не просто привід посидіти біля нарядної ялинки за келихом шампанського, це ще й привід залишити в минулому році все погане і, загадавши бажання під бій курантів, налаштувати себе на саме що ні на є позитивне майбутнє!

Що рік 2015 нам готує? Наступаючий рік буде проходити під знаком Вівці/Козла, а значить, він цілком зможе навчити нас справді хорошої витривалості, терпіння і спокою! Тому, щоб задобрити Козу і Цапа, рекомендується до новорічної ночі оформити зал букетиками ікебани, прикрасити святковий стіл достатком фруктів і зелені, ну, а себе, улюблених - витонченими ланцюжками і шкіряними аксесуарами!
korporativ-scenarij

Якщо сімейний новорічний свято - захід, святкову з цим традиційним розмахом, то що вже говорити про торжество корпоративному! Ось вже воістину безцінна колекція трудящих цілий рік в поті чола робочих конячок! Тому саме на новорічному корпоративі можна дати повну волю польоту нашої (особливо жіночої!) фантазії і самим сміливим ідеям! Чудові наряди, святково облягаючі стрункі жіночі фігурки, немов учасники фантасмагорического конкурсу краси! Чоловіки теж прагнуть не вдарити в бруд обличчям і виглядають незрівнянно галантними кавалерами!scenarij-na-ng

Але корпоративна новорічна вечірка особливо приваблива ще й тим, що саме на ній кожен може забути про офіціозі і відірватися на повну котушку! Мається на увазі, звичайно ж, безпосередню участь у всіляких іграх і конкурсах! Адже відомо, що ніщо так не згуртовує колектив, як добре підготовлений корпоратив! Тому при підготовці заходу важливо не просто продумати оформлення святкового столу і написати гідний сценарій, але також розробити безпосередньо конкурсно-ігрові моменти новорічного торжества. Важливо уникати одноманітності і чергувати, наприклад, швидкі ігри з елементами вікторини, а конкурси новорічних тостів з танцювальними паузами! На корпоративі прийнятно все не виходить за рамки пристойності - від фантів-завдань - до номерів караоке і танцювальних баттлов; головне, щоб у залі не було обійдених увагою, понуро-нудьгуючих осіб. Тому - готуємося заздалегідь і як можна більш креативно!


Сценарій Нового Року 2015 для корпоративу


Це може бути корпоратив у кафе з замовленням ведучого, а може проходити просто на роботі (скажімо, вечір), а провідною (або ведучим) може бути один з працівників підприємства.

Всі учасники (працівники підприємства) зібралися, стіл накритий виходить ведучий.


Ведучий бере келих з шампанським і обходить всіх присутніх, починаючи з начальника. Всі випивають. Починає голосно грати музика. Всі сідають за стіл, випивають, закушують, розслабляються. Потім починаються конкурси.

Ведучий: Проведемо конкурс «Що мені сподобалося найбільше в жінці»

Для цього конкурсу потрібно кілька чоловіків і жінок, головне, щоб їх число було однаковим, скажімо, п'ять чоловіків і п'ять жінок. В ряд ставляться стільці, на них сідають чоловіки, а жінки повинні виконати східний танець під відповідну музику, причому якомога старанніше. Після танцю ведучий запитує в кожного чоловіка, що йому сподобалося в танцює перед ним жінці (яка частина тіла). Чоловік починає вигадувати, і тут йому повідомляється, що він повинен поцілувати жінку в ту частину тіла, яка йому так сподобалася.

Після конкурсу починає грати музика, всі танцюють, випивають, закушують.

Після музичної паузи ведучий пропонує вибрати Снігуроньку які знаходяться в приміщенні жінок. Снігуроньку вибирають, саджають на стілець посеред кімнати.

Ведучий: А зараз проведемо конкурс «Ознака темпераментного чоловіка»

Перед Снігуронькою ставиться в ряд кілька стільців (по можливості, як можна більше), на стільці садять чоловіки, кладуть нога на ногу, на тій нозі, що зверху, брючина закочується як можна вище. Чоловіки повинні придумати для Снігуроньки якомога більше компліментів, щоб Снігуронька «розтанула». Чоловіки по черзі висловлюються протягом декількох хвилин. Після того, як Снігуронька зізнається, що вона «розтанула», ведучий оголошує: А конкурс був взагалі-то на саму волохату ногу! І Снігуронька танула саме з-за цього!

Далі ведучий оголошує гороскоп для працівників підприємства на майбутній рік. Складається згідно з займаними посадами на даному підприємстві (скажімо, начальник виробництва отримає в Новому році новий верстат і нових інтернів, бухгалтер - нову шубу і новий штраф, менеджер - нову скаргу, начальник - надбавку до зарплати та підвищення кваліфікації, а секретарка, відповідно, просування по службі і новий службовий роман).

Після гороскопу всі випивають, закушують. Ведучий передає слово директору підприємства, який вітає всіх з наступаючим Новим Роком.

Після цього продовжується дискотека.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: