Нова Лада Гранта (Lada Granta) ліфтбек, седан - рестайлінг, фото, комплектація в 2018 році

Гучну заяву зробив Харльд Грюбель (президент Автовазу) у своєму повідомленні він розповів, що в 2018 році буде представлена оновлена модель Лади Гранта (Lada Granta), що в свою чергу отримає кардинальні зміни в екстер'єрі.

Модернізація седана Лади Granta буде феєрично представлена у другій половині 2018 року в автосалоні Москви, дату і місяць поки не кажуть.

Рестайлінг Лада Гранта 2018 року

 • Lada Granta універсал прийде на зміну всім відомої Ладі Калині.
 • У нової Лади буде ультра новий турбований двигун на порядок вище попереднього.
 • У 2018 році Лада Гранта (Lada Granta) збереже головна перевага - місткий і об'ємний багажник.
 • Новинка буде цікавою з-за нового бампера від унікального кросовера XRay.
 • Нова модель відмінна для тих, хто купує автомобіль вперше.
 • Нова Granta буде випущена в трьох видах: ліфтбек, седан, спортседан.
 • Відео тест-драйву і огляд нової моделі Lada Granta Sport

  Новий, витончений кузов автомобіля Лада Гранта ліфтбек 2018 року

  У минулому році седан випробував на собі деякі конструкторські зміни для омолодження, все це було пов'язано з тим, що у кузова нової моделі Lada Granta liftback проявляються красиві риси для Лади Гранта. Що в свою чергу надасть автомобілю позитивні відгуки і явний буржуазний стиль.

  Нова Лада Гранта (Lada Granta) ліфтбек, седан - рестайлінг, фото, комплектація в 2018 році

  Також група фахівців з Artrace Car Design Studio рекомендували один з кращих своїх варіантів ескізу на модельний ряд Lada Granta седана. Вони просувають своє сміливе рішення про стиль «Х», яке не зачіпає сам кузов седана, а робить його контури бічних поверхонь у вигляді латинської «Х».

  Лада Гранта ліфтбек 2018 - відеоогляд

  Вони також думають, що багажник і дах буде взята з модельного ряду Хface, що зробить седан набагато привабливіше.

  За деякими джерелами, дану модель автомобіля розробляє тюнінг ательє Стів Маттін. Що характеризує прорив у вітчизняному автопромі.

  Нова Лада Гранта (Lada Granta) ліфтбек, седан - рестайлінг, фото, комплектація в 2018 році

  Lada Granta седан універсал 2018

  У 2018 році популярна модель Lada Granta універсал буде більш витончена і комфортабельна, ніж її попередниця. Конструктори забезпечили ще більший об'єм багажника, призначений для більшої місткості вантажу.

  При таких змінах на Автовазі прогнозують, що серію автомобілів Калина універсал на початку цього року припинять виготовляти. Розробка кузова для Лади Гранти універсалу це правильне і логічне рішення для даної лінійки модельного ряду Лада Гранта (Lada Granta).

  Нова Лада Гранта (Lada Granta) ліфтбек, седан - рестайлінг, фото, комплектація в 2018 році

  Турбований двигун для нової лінійки Лада Гранта в 2018 році

  Величезні зусилля докладають своєї інженерної діяльності конструктори Автовазу, щоб на початку 2018 року випробувати новий турбінний двигун для нової лінійки автомобілів Лада Гранта (Lada Granta).

  За існуючою інформацією новий двигун повинні запустити в серійне виробництво вже в кінці 2017 року.

  Цей шестнадцатіклапанний четырехцилиндрический силовий агрегат, який має турбо-наддув і повністю регулюється електронікою. Такий двигун відповідає всім міжнародним стандартам і європейським екологічним стандартам ЄВРО 6.

  Технічні властивості нового двигуна Lada Granta теж цікаві і привертають автолюбителів. Ємність двигуна дорівнює 1400 куб. см., руху поршня 76 мм, зовнішній діаметр циліндра 76.5 мм. Козир силової установки в тому, що пікова потужність 150 л. с., це близько (110 кВт) при 5500 об/хвилину, піковий крутний момент 240 Нм.


  Нова Лада Гранта (Lada Granta) ліфтбек, седан - рестайлінг, фото, комплектація в 2018 році

  Вид спереду, збоку, ззаду нової моделі Lada Granta Sport 2018 року


  При створенні турбодвигуна Лади Гранта прообразом послужив його попередник, атмосферний двигун об'ємом 1.4 літра (ВАЗ 11194) і максимальною потужністю 89 л. с., якими комплектувалися всі моделі Лада Калина.

  У самій силовій установці Лада Гранта (Lada Granta) дуже багато удосконалень від свого попередника. Так, у новій моделі двигуна полегшили колінвал, удосконалили деякі зауваження по блоках циліндрів, виготовлених з чавуну.

  Також удосконалили газорозподільний механізм, який у свій час не дотягував до стандартів надійності. Ще конструктора спроектували і допрацювали шатунно-поршневу групу.

  Також, в новій моделі силової установки з'явилися додаткові вузли, які в свою чергу розподіляють навантаження на всі деталі двигуна, а саме: компресор з турбо-наддувом, модуль впуску, заміна масляних та інших насосів, рампа форсунок і т. п.

  Все це в комплексі і зняв ряд недопрацьованих питань по силовій установці нового покоління Лада Гранта 2018. Попередньо з новим двигуном буде працювати коробка передач з альянсу Renault або Nissan, оскільки у виробника немає можливостей виготовляти такі коробки передач.


  Нова Лада Гранта (Lada Granta) ліфтбек, седан - рестайлінг, фото, комплектація в 2018 році

  Автосалон оновленої Lada Granta 2018


  Відповідно, якщо закуповувати трансмісію, то ціна на двигун зросте в рази, що дуже погано позначається на купівельній спроможності Lada Granta, так що всі ці питання в стадії обговорення.

  Ціна Лада Гранта (Lada Granta) у 2018 році

  Як заявляють вітчизняні експерти, що, починаючи з кінця 2017 року і до початку 2018 року, ціни на Ладу Гранту суттєво будуть падати. На думку експертів і їх підрахунками, ціни на популярну модель впадуть на двадцять відсотків до 2018 року.

  На початку 2017 року ціна на модель впала на п'ять відсотків, і за прогнозами керівництва російського концерну АвтоВАЗ ціну на Лада Гранта (Lada Granta) будуть знижувати поступово. І так до кінця 2017 року ціна впаде ще на 11 відсотків.

  Крім цього, кажуть експерти, що розглядається варіант зниження ціни на весь модельний ряд Лади Гранта. Офіційно інформація не підтверджується, що до 2018 року Лада Гранта подешевшає лише на двадцять відсотків, так що залишається тільки чекати, коли ціна на авто знизиться.

  Нова Лада Гранта (Lada Granta) ліфтбек, седан - рестайлінг, фото, комплектація в 2018 році

  Питання про падіння ціни підняв керівник Автовазу Ніколя Мор на міжнародній виставці автомобілів в Москві. Він озвучив, що в 2018 році з'явиться величезна можливість зниження ціни на модельний ряд Lada Granta через локалізації комплектуючих.

  Відповідно, всі дилерські центри пропонують цю серію за схемою Buy Back, яка передбачає зворотний викуп автомобіля. Що робить її конкурентоспроможною і кращою в своєму стилі.

  Відео про складання автомобіля Лада Гранта ліфтбек на заводі


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: