Новий позашляховик Результаты поиска FORD Expedition 2018 року: технічні характеристики, фото, ціна

Автоконцерн Ford порадував своїх шанувальників, заявивши, що їх чекає новий концепт позашляховика Форд Экспедишн (Ford Expedition) 2018 року в новому кузові. У статті зроблено всебічний розбір того, як цього авто вдалося протриматися на ринку такий термін і про деяких інших речах.

Новий позашляховик Результаты поиска FORD Expedition 2018 року: технічні характеристики, фото, ціна
Топ-7 фактів про оновлений Ford Expedition 2018 року

 • У новому екстер'єрі оновленої версії Форд Экспедишн покупець відзначить чимало плюсів.
 • До достоїнств відноситься і відповідність всім євростандартам.
 • У порівнянні з попередньою версією цей Ford Expedition став ще більше.
 • Старт продажів оновленої версії Ford Expedition запланований на кінець 2017 початок 2018 року.
 • Інтер'єр позашляховика обзавівся чималою кількістю високотехнологічних фішок.
 • Покупця також чекає десятиступенчатая автоматична КПП.
 • Зміни торкнулися і двигунів Ford Expedition, крім того, запланована гібридна версія.
 • Новий позашляховик Результаты поиска FORD Expedition 2018 року: технічні характеристики, фото, ціна

  Свіжі новини про поліпшення Форд Экспедишн 2018

  Сьогодні ми поговоримо про фордівському поколінні Expedition. Треба сказати, що за технічними характеристиками майбутня оновлена модель не так сильно відрізняється від тієї, що була представлена майже п'ятнадцять років тому.

  Однак, це нормально, бо з тих пір в автоіндустрії не так сталося багато змін, так і ті жодним чином не стосуються такої ніші, як позашляховики. Треба сказати, що стільки років серійного виробництва є чималим терміном, особливо якщо врахувати, що авто є досить ортодоксальним.

  У мережу потрапили тестові заїзди цього гіганта (і це не перебільшення), так що побачити його у всій красі і могутності.

  Свіжих новин про четвертому поколінні Expedition 2018 не так багато, але це вже дещо, тому і ще цікавіше, адже автоконцерн – це не якесь підприємство з виробництва кукурудзяних пластівців і презентує свої нововведення не так часто.

  Адже кожне авто – це продукт праці багатьох людей, нові ідеї дизайнерів, конструкторів та інших автоспеціалістів.


  Новий позашляховик Результаты поиска FORD Expedition 2018 року: технічні характеристики, фото, ціна

  Фото автомобіля нової формації Ford Expedition 2018


  Зовнішній вигляд нового позашляховика Ford Expedition 2018 року

  Тест-драйви нового Ford проходили в детройтських ландшафтах, але всюдисущим журналістам таки вдалося і в цьому місці зробити цікаві фото новинки. На них предмет нашого обговорення весь у камуфляжній плівки.

 • Що стосується екстер'єру цього позашляховика, то про відмітною особливості даного авто – значних габаритах, ми детально говорити не будемо, зазначимо лише те, що в порівнянні з попередньою версією цей Ford Expedition 2018 року став істотно більше, і це при тому, що він і раніше не був маленьким.
 • При побіжному погляді на Форд Экспедишн може здатися, що всі метаморфози, що відбулися в екстер'єрі цього гіганта – з розряду косметичних, однак це не так. Щодо «архітектури» та інтер'єрних рішень можна сказати, що дизайн кузова лише частково схожий з попередником.
 • Ретельний аналіз показує, що тут чимало нововведень. Зокрема, дизайн передньої частини Ford Expedition багато в чому збігається з такою у F-150. Схожість є і з боків, особливо в районі водійського і передньої пасажирської двері з характерною особливістю лінії скління.
 • Особовий бампер буде мати менші за розмірами фари і грати радіатора, ніж у моделі F-150. Що стосується платформи, то більшість дизайнерських рішень не випадкові і мають чимало алюмінієвих елементів, що додатково сприяло зменшенню ваги авто на 100 кг, а також зменшення паливної витрати. Ця ідея тут є нововведенням, так як вирішено використовувати алюміній не локально, і не у вигляді окремих елементів, а виготовити корпус позашляховика повністю з цього матеріалу. Ця технологія була апробована на попередній моделі.
 • Новий позашляховик Результаты поиска FORD Expedition 2018 року: технічні характеристики, фото, ціна

  Безсумнівно, до плюсів можна зарахувати відповідність всім євростандартам, тому нове авто Форд Экспедишн 2018 має не перевищує норми обсяг газових викидів в атмосферу. В цілому дана фордівська лінійка має найбільший відсоток довіри серед великорозмірних позашляховиків.

  У даній версії, як і раніше, відмінна звукоізоляція, чудові ходові характеристики, висока прохідність в будь-яких умовах і бездоганна якість збірки. Старт продажів запланований на кінець 2017 початок 2018 року.

  Відео огляд інтер'єру та екстер'єру Форд Экспедишн 2018

  Подробиці технічних характеристик новинки американського автопрому - Форд Экспедишн 4 покоління 2018 року

  Новий позашляховик Результаты поиска FORD Expedition 2018 року: технічні характеристики, фото, ціна

  У новенького позашляховика буде шестициліндровий 3.5-літровий V6 Eco Boost. Другим движком цього титана буде движок ємністю в 2.7 літра. Перший буде видавати 365 к.с. максимальної потужності, а другий – 315 к. с. Обидва турбованих двигуна відрізняються винятковою надійністю (при гідній якості бензину).

  Не виключено гібрид Форд Экспедишн 2018 року, де буде бензиновий мотор V6 (3.5 літра) і два електродвигуни. На даний момент така інформація про моторах є вичерпною, однак пізніше надійде офіційна інформація від самого виробника.


  Новий позашляховик Результаты поиска FORD Expedition 2018 року: технічні характеристики, фото, ціна

  Зручні крісла першого ряду з електроприводом і підігрівом в новому Ford Expedition 2018


  Також є інформація, що Expedition буде випускатися як з укороченою, так і з подовженою базою коліс. До необычностям відноситься десятиступенчатая автоматична КПП, замість шестиступінчастою. Це спільна розробка з General Motors, і сьогодні використовується тільки в деяких «нішевих» спорткарах.

  Інтер'єр Ford Expedition 2018

  Новий позашляховик Результаты поиска FORD Expedition 2018 року: технічні характеристики, фото, ціна

  Інтер'єр майбутнього Ford Expedition придбає чимало високотехнологічних «плюшок». Верхня частина панелі салону схожа з тією, що у Ford F-150.

 • У новенькому Форд Экспедишн 2018 представлена нова комбінація приладів з кольоровими тач-екранами. Центральна консоль розширена, на ній розташований восьмидюймовий кольоровий екран мультимедіа SYNC з управлінням голосом. Управління кліматом оновлено, додано безліч нових функцій. В оновленій версії є фонове підсвічування салону, що передбачає вибір з кількох світлодіодних варіантів.
 • Що стосується вільного місця в салоні, то тут воно – для восьми пасажирів, особливо просторий третій ряд. При цьому крісла можна скласти електроприводом і отримати рівну поверхню і розширення багажного простору до 3065 літрів (якщо скласти обидва задніх ряду), при місткості самого багажника в 1206 літрів.
 • Новий позашляховик Результаты поиска FORD Expedition 2018 року: технічні характеристики, фото, ціна

  За словами керівництва концерну, авто орієнтоване на клієнтів, які хочуть автомобілі, одночасно і супервыносливые, і добре керовані. Тому цей автомобіль можна вважати створеним спеціально для тих, хто знає толк в великих позашляховиках і готовий придбати дану модель за ціною від 42 000 у.е.

  Ford Expedition 4 покоління 2018 року - відео тест-драйв


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: