Рендж Ровер Спорт (Range Rover Sport) 2018: фото, ціна, тест-драйв

Британська компанія «Land Rover» в майбутньому збирається представити оновлену лінійку Range Rover Sport, зробивши її більш спортивною. В даний час вже ведеться тестування моделі Рендж Ровер Спорт 2018 року.

Найсвіжіші факти про Рандж Ровер Спорт 2018 - нової рестайлінгової версії

 • Рендж Ровер Спорт 2018 року представляє собою позашляховик класу «люкс»;
 • Базою для створення авто послужила модель Discovery 3;
 • Автомобіль оснастять 5-літровим двигуном V8, потужність якого становить 575 л. с.;
 • Дизайн Range Rover Sport 2018 року виглядає агресивним;
 • Оновлений позашляховик отримає сучасні мульти-повітрозабірники;
 • Нижній дифузор Рендж Ровер Спорт 2018 буде мати великі габарити;
 • Салон авто обладнають новим розважально-інформаційним комплексом.
 • Рендж Ровер Спорт (Range Rover Sport) 2018: фото, ціна, тест-драйв

  Рестайлінг лінійки Range Rover Sport

  Рендж Ровер Спорт – позашляховик середніх розмірів, який відноситься до класу «люкс». У другій половині 2009 року на виставці в США пройшла презентація моделі 2010 року.

  Чергові зміни автомобіль чекали через 4 роки, тоді британці представили широкій публіці оновлений позашляховик з 5ю різновидами силових установок і більш низькою вагою.

  За час свого існування Range Rover Sport зарекомендував себе як якісний автомобіль з продуманим дизайном і відмінними технічними характеристиками. Це стало причиною високого попиту.

  Наприклад, протягом останніх двох років у всьому світі було продано 170 тис. позашляховиків. Звичайно, рівень продажів BMW X5 приблизно в два рази вище, але Рендж Ровер намагається наростити обороти.

  Слід зазначити, що з плином часу обсяги продажів Range Rover Sport тільки ростуть:

 • у 2014 році на світовому ринку було реалізовано 82,5 тис. цих автомобілів;
 • у 2015 році даний показник виріс на 5 тис. примірників і склав 87,5 тис. авто.
 • Рендж Ровер Спорт (Range Rover Sport) 2018: фото, ціна, тест-драйв

  Між тим, британський виробник чудово розуміє, що актуальна версія моделі відстає від конкурентів. У зв'язку з цим було прийнято рішення про рестайлінг Range Rover Sport і презентації оновленого позашляховика в 2018 році. В даний час проводяться випробування нового автомобіля.

  Новий інтер'єр Рендж Ровер Спорт 2018 року

  Дизайнери компанії обіцяють сильно змінити лицьову частину позашляховика. Зокрема, найбільш значною зміною стане установка повітрязабірників, які займуть майже всю передню частину.

  В цілому автомобіль Range Rover Sport 2018 буде виглядати досить войовничим і агресивним. Наприклад, цьому сприяє форма радіаторної решітки, яка виконана в класичному для британців виконанні, але злегка заужена.

  Змін також зазнав капот машини, який зробили більш адаптованим до радіаторної фальшрешетке. Нижній дифузор, основна функція якого – напрям повітряного потоку в правильному напрямку, зробили просто величезним.


  Рендж Ровер Спорт (Range Rover Sport) 2018: фото, ціна, тест-драйв

  Фото Рендж Ровер Спорт 2018 року - вигляд спереду


  Якщо почати пильно розглядати наявні фотографії тестованого Рендж Ровер Спорт 2018 року, то можна подумати, що на них зображена «свіжа» модель Sport SVR, але це є помилкою.

  Щоб переконатися в цьому, необхідно виділити один важливий елемент. Справа в тому, що в SVR вбудовані шторки в повітрозабірники відсутні, а в Sport є завжди. Крім того, версія Range Rover Sport після рестайлінгу буде мати більш потужну кузовну частина.

  Якщо продовжити розглядати фотографії, то можна подумати, що майбутні зміни у зовнішньому вигляді будуть несерйозними, адже ще щось новеньке на дверях або кузові помітити не можна.

  Якщо ви думаєте, що новинка багато збереже від попередньої версії, то, найімовірніше, помиляєтеся. Пояснити це можна тим, що на фото зображений дуже ранній прототип позашляховика, а не готова модель 2018 року.

  У зв'язку з цим цілком можна очікувати, що в результаті автомобіль отримає численні зміни, які зроблять його екстер'єр більш привабливим. Крім того, є інформація, що після рестайлінгу Рендж Ровер Спорт буде мати два варіанти кузова, що відрізняються між собою за кольором.

  Рендж Ровер Спорт (Range Rover Sport) 2018: фото, ціна, тест-драйв

  Як буде виглядати салон моделі 2018 року?

  Якщо робити висновки з побаченого на фото, то внутрішнє оформлення позашляховика Рендж Ровер Спорт 2018 року залишиться незмінним, таким, як раніше:

 • кермо;
 • салонний блок охолодження;
 • вентиляційні відсіки;
 • дверні карти такі.
 • Однак, привертає увагу сучасний мультимедійний комплекс, яким оснащені такі моделі, як Діскавері Спорт і Evogue.

  Рендж Ровер Спорт (Range Rover Sport) 2018: фото, ціна, тест-драйв

  Екран вражає своєю великою діагоналлю, тому є домінуючим елементом у дизайні. Що стосується технічних особливостей даного пристрою, то воно підтримує Android Auto і Apple Car Play.

  Також можна припустити, що при обробці салону Рендж Ровер Спорт 2018 року будуть використані матеріали більш високої якості в порівнянні з актуальною версією. На жаль, з-за ретельного маскування автомобіля повідомити яку-небудь додаткову інформацію неможливо.

  Відео огляд інтер'єру автомобіля Рендж Ровер Спорт 2018 року

  Коротко про технічні характеристики оновленої моделі Range Rover Sport

  За інформацією, отриманою від надійних джерел, в технічному плані Рендж Ровер Спорт 2018 року буде не сильно відрізнятися від свого попередника.

  Наприклад, існує думка, що за транспортну міць автомобіля буде відповідати точно такий же двигун, що і в моделі Sport SVR, але сильніше його всього на 25 л. с.

  Таким чином, автолюбителі побачать позашляховик з 5-літровим мотором потужністю 575 л. с., а це зовсім не те, чого хотілося б. На жаль, більше ніяких даних, що стосуються підкапотного простору авто немає.


  Рендж Ровер Спорт (Range Rover Sport) 2018: фото, ціна, тест-драйв

  Фото Range Rover Sport 2018 рік - вигляд ззаду


  Range Rover Sport 2018 року vs Range Rover Velar - відео

  Дата виходу і ціна оновленого позашляховика

  В даний час точна дата презентації Range Rover Sport 2018 року невідома. Найімовірніше, це станеться не раніше першого кварталу наступного року.

  Актуальна версія автомобіля представлена в 8 модифікаціях. Самий бюджетний варіант обійдеться вам не менше ніж 4,5 млн. рублів, а «топова» модель продається не дешевше 8,4 млн. рублів. Якою буде вартість автомобіля після рестайлінгу, залишається тільки гадати.

  Рендж Ровер Спорт (Range Rover Sport) 2018: фото, ціна, тест-драйв

  Тест-драйв нового позашляховика класу «люкс» Рендж Ровер Спорт 2018


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: