Передбачення східного календаря на 2018

Що чекає всіх людей із настанням року Жовтої Земляний Собаки? Мова піде про головні події, тенденції, заходи і переживання, які обіцяє нам східний гороскоп в 2018 році.

Головні події за східним календарем в 2018 році

 • 2018 рік по прогнозам східного гороскопу обіцяє закінчення всіх конфліктів, криз та негараздів, так як Собака - створіння мирне;
 • Собака жіночого роду, тому весь рік усіма стихіями і діями буде правити жіноча логіка;
 • У китайському гороскопі існує особливий порядок символів: від Пацюка до Свині;
 • Всі знаки поділяються за групами;
 • Психологічні риси людей-Собак: вірність, чесність, справедливість;
 • Жовта Земляний Охоронниця постарається забезпечити мир, стабільність;
 • Для працьовитих і завзятих людей Жовта Собачка принесе успіх у роботі, можливість просунутися по кар'єрних сходах.
 • Крім переваг у Собаки є і один мінус - вони бувають часом ліниві і байдужі, що може в деяких ситуаціях зіграти з ними злий жарт.
 • Передбачення східного календаря на 2018

  Щорічно волею-неволею ми прислухаємося до обіцянок, прогнозами китайського гороскопу. Східний астрокалендарь існує багато століть. Актуальні тенденції ми починаємо дізнаватися за місяць до настання новорічних свят.

  Стародавні східні астрологи вважали обов'язковим враховувати характер, звички керуючого тварини – цим обумовлюється діловий і особистий успіх. Гармонійні взаємини між людьми, навколишнім світом можливі при «потуранні» звичкам символу наступаючого року.

  За місячним числення в 2018 році повноправною господинею стане Жовта Земляний Собачка. Дванадцятирічні цикли змінюють один одного. Кожні дванадцять місяців нашим життям керує певна істота. Вона змінюється строго по порядку, а ось їх характеристики змінюються циклічно. Наприклад, 2006 р. пройшов під знаком Вогняної Собаки. Вважається, що дата народження, символ цієї дати, впливає на характер, подальше життя людини. Потрібно враховувати, що відлік в Піднебесній починається згідно з місячним календарем в першу новий Місяць календарного року. Тому дата його настання є рухомою. Новий 2018 рік настане 16 лютого. На людей, народжених взимку в перші п'ять-шість тижнів, позначається вплив знака зодіаку попереднього календарного року.

  Порядок символів - тварин за східним гороскопом:

 • Щур;
 • Бик;
 • Тигр;
 • Кролик;
 • Дракон;
 • Змія;
 • Кінь;
 • Вівця;
 • Мавпа;
 • Півень;
 • Собака;
 • Свиня.
 • Передбачення східного календаря на 2018

  Стародавні легенди про походження китайського календаря тварин

  Відомо кілька легенд про входження саме цих тварин під покров китайського зодіаку. Перша легенда оповідає, як Будда запросив тварин попрощатися з ним. Цим скористалися запрошенням тільки дванадцять. Нагородою за відвідування їм було даровано управляти один раз в 12 років. Черговість була встановлена в тому порядку, у якому тварини поставали перед Буддою.

  Наступна легенда розповідає про відбір найкрасивіших тварин землі для нагородження на прийомі у небесного нефритового імператора. Слуга відібрав одинадцять тварин, останнім повинен був стати Кіт, запрошення йому слуга покарав доставити Щура. Коли Щурик доставила запрошення Коту він попросив розбудити його перед прийомом імператора. Однак, Щур, побачивши в красивому Коте конкурента, вирішила не виконувати це прохання. Коли прийом у імператора почалася, то иам виявилося всього одинадцять тварин. Слуга знову відвідав землю і першої зустрів Свиню, яка згодом стала тим 12-м за рахунком тваринам.

  Розподіл тварин по групам

  Всі знаки діляться на чотири трійки: щур, дракон, мавпа. Представники цієї групи – рішучі, повні енергії, що ведуть активний спосіб життя. Ці знаки не визнають півтонів, для них все або добре, або погано. До того ж, вони досить імпульсивні.

  Наступні – бик, змія, півень. Представники цієї трійки завойовують успіх своєю наполегливою працею, прагненням робити все краще за інших. Націленість на результат, працьовитість – запорука майбутнього успіху. Схильні ретельно планувати свої дії, постійно аналізують, відрізняються раціональним підходом до будь-якої справи.

  Тигр, кінь, собака – дуже товариські знаки. Легко заводять знайомства, вміють правильно користуватися своїм даром красномовства, переконання.

  Кролик, вівця, свиня – представники когорти бажаючих жити красиво і вишукано. Творчі натури, цінителі прекрасного, володіють добре розвинутою інтуїцією, неабиякими розумовими здібностями. Вишукані манери, артистизм – якості, які допомагають представникам цих знаків досягати будь-які поставлені цілі.

  Передбачення східного календаря на 2018

  Якості, властиві людям, народженим під знаком Собаки

  На людей, що з'явилися під цим знаком, можна розраховувати в будь-якій складній ситуації. Вони чесні, справедливі, дуже віддані й відповідальні. Люди-Собачки можуть зберігати таємниці, їм можна довіритись. Знаку властиво мати чітке уявлення про те, що він робить, до якого кінцевого результату він повинен прагнути. Не представляючи кінцевий результат своїх дій, їм дуже важко рухатися вперед.

  Діти, народжені в 2018 році, будуть відрізнятися дружелюбністю і симмпатией по відношенню до оточуючих. Будуть славитися чуйним увагою до проблем близьких, щирим співпереживанням, бажанням допомогти.

  Здатність Собак по-філософськи прощати недоліки інших людей дозволяє їм терпимо ставитися до колег, друзів, родичів, не судити їх строго за слабкості. Але вони не люблять проявів обману, будуть ображені порушенням даних ним обіцянок. Собачку може збити з пантелику необхідність швидкого прийняття рішення або проблема термінового вибору.

  Прогноз східного календаря на 2018 рік


  Передбачення східного календаря на 2018

  Східний календар тварин, їх періодичність по роках


  2018 рік – час торжества справедливості. Віддана, розумна Собака любить захищати скривджених, знедолених, пригнічених. Жовта Земляний Охоронниця буде намагатися забезпечити мир, достаток, стабільність. Працьовитість знака позначиться не тільки на досягнення результату, але і почутті задоволення від самого процесу роботи.

  Мудра Собака, грунтовно стоїть своїми чотирма лапами на землі, дарує економічну стабільність, впевненість у майбутньому дні. Будь-які особисті чи економічні кризи повинні закінчитися саме в 2018 році.

  Даний часовий відрізок відмінно підходить, щоб зважитися одружитися з коханою людиною, такий союз обіцяє бути міцним. Економічно вигідно буде вирішувати питання нерухомості: можете вдало купити - продати.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: