Новий кросовер BMW X2 (БМВ X2) 2018: фото, ціна, тест-драйв

2018 рік стане тим періодом, коли планується випустити модель БМВ Х2 в новому кузові, відрізняється від попередніх своїми характеристиками. Можливо, майбутнє BMW X2 стане виділятися на тлі попередніх моделей своїми зовнішніми і внутрішніми даними.

Новий кросовер BMW X2 (БМВ X2) 2018: фото, ціна, тест-драйв

Топ-8 свіжих фактів про новий кросовер від BMW X2

 • Компанія БМВ являє купеобразное авто БМВ Х2 в новому кузові для молодого покоління, яке стежить за новинками компанії.
 • Куполоподібний верх машини дозволяє бачити відмінну динаміку при русі.
 • Зовнішній вигляд – це спортивний хетчбек.
 • Колеса оформлені дугами, а також двері кросовера відрізняються від інших - вони без звичайних ручок.
 • Зовнішня рамка ідеально перетікає під дах, що робить авто більш панорамним.
 • Весь автомобіль, особливо його дах, покритий пластиком.
 • 21-дюймових коліс, які так лякали покупців, більше немає.
 • Зміни торкнуться особового обважування і радіаторної решітки.
 • Новий кросовер BMW X2 (БМВ X2) 2018: фото, ціна, тест-драйв

  Особливості рестайлінгу майбутнього кросовера 2018 року

  Звернемо увагу: БМВ Х2 2018 – це машинка, представлена німецькою компанією, яка демонструє незвичайний паркетник, предстающий як концептуальний образ. Подивитися кросовер можливо, використовуючи Женеви або моторшоу Детройта.

  Там можна побачити всю складову даного авто. Трапиться показ в 2018 році. А поки залишається лише чекати. Баварія повідомляє: кузов представлять як купеподібний. Цілеспрямована молодь бажає скоріше сісти в автомобіль, почавши керувати ним.

  Для старших моделей типу Х4 або Х5 такої переваги, тобто даху, яка додає зовнішньому вигляду авто неповторні форми, отримати було неможливо. А адже саме завдяки їм став притаманний обтічний корпус з динамічними можливостями.

  Новий кросовер BMW X2 (БМВ X2) 2018: фото, ціна, тест-драйв

  Відео огляд новинки від БМВ Х2 2018 року

  Зовнішній вигляд моделі BMW X2 2018

  Розглянемо деякі переваги хетчбека:

 • Автомобіль збоку схожий на гоночний, адже у нього збільшений кліренс, але серійна продаж неможлива, так як дорого обходиться його складання. Це, природно, позначиться на його ціні, сильно вдаривши по кишені водія.
 • Дизайн даху BMW X2 2018 самий непередбачуваний.
 • Це стосується ще інших елементів авто, наприклад, його кузова.
 • Прототип машини – це зухвалість, оригінальність, зухвалий вигляд. У моделі радіаторна решітка виконана за останнім піку моди, що відбивається на зовнішньому вигляді баварської моделі.
 • Задній огляд має камери.
 • Також якісно оформлені дзеркала - тепер кількість аварій за недогляд істотно скоротяться.
 • Також відзначимо, що дана концепція несе приглушені фари, вночі зустрічних водіїв ними засліпити неможливо.
 • Новий кросовер BMW X2 (БМВ X2) 2018: фото, ціна, тест-драйв

  Зауважте: спереду біля автомобіля незвичайний вигляд. Кормчая частина просто неповторна. Багажний відсік має одну дверцята. Також можна відзначити вогні, які включають по ночах. В них вставлені світлодіоди, які здатні передати графіку 3D.

  Обвіс володіє вбудованою системою сопел, що виходять з неї. Монументальність видно в дизайні. Очікувана серія авто покращиться, багато, навіть звичне, дизайнери приберуть.

  Зверніть увагу на великий обвіс ззаду. У нової моделі немає більше коліс рівних двадцяти одному дюйму, які використовувалися до цих пір. У будь-якому випадку, можливо зникнення зализанных ліхтарів, а також кутастих фар.

  Модель вийде з новинками щодо зовнішнього вигляду. Особовий обвіс теж зазнає змін. Але БМВ Х2 2018 залишиться при фальшрадиаторной решітці, профільної частини, скаті даху, чітких лініях, які є невід'ємною частиною майбутнього авто.


  Новий кросовер BMW X2 (БМВ X2) 2018: фото, ціна, тест-драйв

  Тестовий зразок нового кросовера від BMW


  Розміри майбутнього хетчбека БМВ 2018 року

  Кожному папараці хочеться дізнатися, яким же постане кросовер в новому кузові з Баварії. Але компанія БМВ залишила це таємницею. Тому важко сказати про зовнішніх і внутрішніх характеристиках заздалегідь.

  Але зазначимо, що німецькі журналісти все-таки дісталися до зовнішніх даних і нутрощів автомобіля. Так, висота машини досягне 1588 міліметрів, довжина моделі складе 4440 міліметрів, ширина - 1850 міліметрів, а просвіт дороги доходить до 2670 міліметрів.

  Новий кросовер BMW X2 (БМВ X2) 2018: фото, ціна, тест-драйв

  Технічні характеристики BMW X2 2018

  Виробник замовчує про технічні параметри автомобіля. Існують припущення: модель BMW X2 2018 року перетвориться на сенсацію для покупців. Платформа, можливо, використовується та ж, як у попередніх моделей. Можна сказати, всі мінівени використовують одну і ту ж систему пристрої.

  Виходить, що завдяки покупцям, у яких переважно стояла незалежна підвіска, нові авто також стануть зручними, забезпечивши своєю конструкцією багатоважелів варіативний спосіб управління.

  Також розрізняють ще БМВ Х2 з двома видами двигуна. Це, по-перше, бензин, а по-друге, дизель. Дизельний мотор пізніше перероблять під газовий. Також можливо використовувати систему старту, яка допомагає двигуну розганятися до ста кілометрів на годину за кілька секунд.

  Новий кросовер BMW X2 (БМВ X2) 2018: фото, ціна, тест-драйв

  Просунутої системи, така як ця, більше не спостерігається. Все одно краще використовувати все-таки механічний спосіб перемикання швидкостей, що у багато разів краще варіативного, так як інакше машина стає некерованою.

  Є варіанти у продажу, говорять як про авто на дизелі, так і на бензині. Все залежить від переваги покупців. Тому машина буде мати три циліндра, в яких буде півтора літра силового агрегату, а також чотирициліндровий мотор на два літри.

  Движок при цьому досягне 192 кінських сили. Існують плани збільшити лінійку двигуна, так як очікується поява незвичайної платформи.

  Новий кросовер BMW X2 (БМВ X2) 2018: фото, ціна, тест-драйв

  Дата виходу і ціна нового кросовера БМВ Х2 2018

  Є дані, що автомобіль майбутньої марки з'явиться до кінця поточного або на початку наступного року. "Баварія" постарається створити щось незвичайне, щоб порадувати око. Вже зараз стоїть питання про кросовер, про його купівельному. У будь-якому випадку можна сподіватися на новинку, не з'являється у світі машин.

  Маркетологи вже планують продажу. На їхню думку, очікується великий попит. Новий потужний мотор тільки чого вартий. Молоді особливо сподобається ця модель. Хоча вартість нової машини можна порівняти з вартістю хорошої квартири, все одно її стануть купувати. Адже машинка так тягне до себе, без неї ніяк не обійтися.

  Новий кросовер BMW X2 (БМВ X2) 2018: фото, ціна, тест-драйв

  Орієнтовна ціна в Росії нового хетчбека БМВ Х2 2018 в базовій комплектації буде складати 2 млн. рублів.

  Тест-драйв нової моделі БМВ Х2 - відео


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: