«Аватар 2» - новинка 2018 року від Джеймса Кемерона

Історія про життя героїв з синьою шкірою, про яку більше двох годин нам розповідав фільм, вразила глядачів ще в 2009. Через майже 9 років планується вихід нової, більш цікавої та захоплюючої другій частині «Аватара». Прем'єра запланована на зиму 2018 року.

Основні факти про очікування «Аватара 2»

 • Грудень 2018 року – передбачувана дата виходу другої частини;
 • Режисером «Аватара 2» залишиться Джеймс Кемерон;
 • Планується зняти ще 2 частини;
 • Акторський склад поповниться новими особами;
 • Показ 3 частини фільму планується на 2020;
 • 4 частина постане глядачам через пару років після виходу третьої;
 • «Аватар 2» – поєднання 3 різних жанрів: фантастика, бойовики, пригод.
 • Те, що 2 частина гучного «Аватара» вийде взимку 2018, через 9 років після прем'єри першої – вельми несподівано. Режисер планував вихід трохи раніше, проте вирішив змінити концепцію. Він зайнявся зйомками відразу трьох частин: 2, 3, 4. Їх об'єднує загальний сюжет.

  Окрилений перемогою


  «Аватар 2» - новинка 2018 року від Джеймса Кемерона

  Скоріше всього Аватар 2 побачить світло взимку 2018 року


  Ідея продовження відомої всім кінокартини прийшла Джэймсу Кемерону майже відразу. Він заявив, що, якщо фільм буде успішним, то однією роботою ця історія не обмежиться. Вийшло саме так.

  Фантастичний розповідь захотілося продовжити, от тільки одного або двох фільмів виявилося мало, тому прийняли рішення про зйомки, мінімум, ще 3 частин. Пригодницька, епічна сага, вподобана мільйонам глядачів.

  Головні герої повертаються!

  Сюжет планованого «Аватара 2» – продовження історії першого «Аватара». Незвичайні герої, що полюбилися багатьом за їх незвичайний синій колір. Таємничий казковий світ, де відбуватимуться основні події. Навіть акторський склад не зазнав особливих змін. Багатьом викликав симпатію по закінченні першого фільму зробили пропозицію знятися у другій частині:

 • Зої Салдана;
 • Стівен Ленг;
 • Сем Уортінгтон.

 • «Аватар 2» - новинка 2018 року від Джеймса Кемерона

  Як і в першій частині в 2018 році - основа сюжету - взаємини головних героїв


  В епіцентрі подій

  Сюжет описує історію Джейка. Минуле землянина залишилося далеко позаду. Тепер він аватар, ватажок народу. А поруч з ним – Нейтірі – його кохана. Джейку є кого захищати, – саме про це повідає нам «Аватар 2»: про кохання, сім'ї, відданості, битвах.

  Головні місця, де розгортається більшість подій – Пандора, її підводний світ. Сюди повертаються збройні земляни, щоб битися з головними героями фільму.

  Невеликий відступ: місце для зйомок підводного світу – дно Маріанського жолоба – режисер вибрав невипадково. Тут Кемерон знайшов те, що шукав: натхнення для роботи, кадри непередаваною краси підводного світу.

  3 частина фільму планується знімати з використанням Альфа Центавры.

  Взагалі, треба зазначити: всі частини «Аватара» дуже мальовничі, реалістичні, тому їх краще дивитися в кінотеатрі.

  Робота сценаристів

  Продумати основні сюжетні лінії, описати події, вибудувати історії кохання, родини, народу – для створення основи майбутнього фільму Джеймс запросив талановитих сценаристів. Колективна робота проходила напружено, але принесла очікувані плоди. 7 місяців праці – все готово: нові персонажі, казкові істоти, культура, фантастичний світ, пригоди героїв.

  Кемерон – талановитий режисер, його особлива тактика роботи зі сценаристами допомогла максимально включити кожного в загальний творчий процес.

  Ще раз про акторів

  Глядач у «Аватара 2» зможе захопитися акторською грою вже знайомих і нових героїв:

 • Сгурни Уівер зіграє роль Грэйса Огустина;
 • Зої Салдана – роль Нейтірі;
 • Джейк – головну роль Сема Уортінгтона.
 • Головний герой буде нас радувати протягом 3 епізодів поспіль. Гарантія є – укладений в 2009 році контракт на зйомки.

  Нерішучість чи так і було задумано?


  «Аватар 2» - новинка 2018 року від Джеймса Кемерона

  Після 10-річної перерви глядачі, нарешті побачать продовження Аватара в 2018 році


  10-річне очікування 2 частини «Аватара» – сильно, навіть для такого відомого, талановитого режисера, як Джэймса Кемерон. Його плани постійно змінювалися. Спочатку датою прем'єри фільму було призначено Різдво 2014 року, проте цьому не судилося статися – Кемерон тоді працював над тривимірним «Титаніком». Саме тому довгоочікувану прем'єру перенесли на 2018. Так, її хотіли показати раніше на 2 роки, але знову знайшовся привід цього не зробити – висока конкуренція з новим епізодом «Зоряних воєн».

  Є й інше обґрунтування таких довгих зйомок: Джеймс вирішив працювати відразу над трьома частинами одночасно. Такий підхід дозволить створити більш цілісну картину, максимально глибоко втягнути глядача в історію головних героїв. Сюжет опрацьований до дрібниць, так і до якості кінострічки навряд чи вдасться причепитися.

  З знімального архіву

  Під час таких тривалих зйомок відбувається багато цікавих ситуацій і подій. Ось одна з них: режисер серйозно підходить до створення свого «дітища», тому, щоб краще відчути, яка ж життя в джунглях, вирушив з акторами в тропічну експедицію.

  Кемерон, завдяки зйомкам гучної історії про героїв з синім кольором шкіри, забезпечив роботою майже тисячу людей. Саме стільки осіб знадобилося для того, щоб всі кінематографічні задуми довести до розуму.

  В якості знімального бази використовують студію в Південній Каліфорнії – її орендували на 5 років. Джеймс розпорядився, щоб тут встановили сонячні батареї. Взагалі, це майданчик вважається об'єктом «зеленої» програми. Тут всі економічно і екологічно.

  Нове у фільмі

  Серед нововведень, які припадуть до смаку будь-якому глядачеві – спеціальна звукова система. Її розробками зайнялися виключно для другої частини фільму. Хоча режисер пропонує зрушити спецефекти на другий план, віддавши лідерські позиції саме сюжетом. Адже, як він вважає, люди хочуть отримати яскраві емоції, саме тому вони йдуть в кіно.

  Успіх і фінанси

  Талант Джэймса Кемерона очевидний, досить поглянути, скільки грошей зібрали його найпопулярніші фільми, серед яких:

 • «Аватар»;
 • «Титанік».
 • Можна сказати, режисер завоював любов, повагу публіки, яка пильно спостерігає за його роботою і чекає виходу нової частини «Аватара», покладає на неї чималі надії. 2018, 2020, 2022 – саме на ці дати призначений показ 3 епізодів фільму.

  Трейлер новинки: Аватар 2 (2018 рік)


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: