Гороскоп на 2018 рік Близнюки: жінки і чоловіки

Пропонуємо Вашій увазі гороскоп Близнюків, складений на 2018 рік – рік Земляного Собаки. В цілому, 2018 рік буде для жінок і чоловіків Близнюків позитивним і пропонує цікаві перспективи, однак належить зіткнутися з деякими труднощами.

Після поверхневого знайомства з гороскопом, можна зробити висновки, що життя наповниться проблемами, про які забули або відклали в «довгий ящик». Вирішувати ці питання, які нагадали про себе в самий невідповідний момент, доведеться цілий рік і робити це потрібно не поспішаючи, без паніки, планомірно розраховуючи свої сили.

Сімейні відносини виявляться найголовніше всіх життєвих принципів. Друга половина року Земляний Собаки виявиться більш вдалою і продуктивною у вирішенні важливих завдань, в тому числі і фінансових.

Гороскоп на 2018 рік для чоловіків-Близнюків

До середини 2018 року представникам чоловічої статі необхідно підготуватися до просування професійної сходах. Але не варто забувати і про поточні справи. Головною запорукою успіху буде суміщення виконання поставлених завдань.

Взимку і ранньою весною одиноким Близнюкам зірки пророкують короткочасні романтичні зв'язки з не дуже приємними наслідками. Проте на деякий час потрібно відійти з лідерів на другий план і одночасно самим приймати рішення в сформованій ситуації.

У фінансових справах не очікується ніяких проблем, навпаки - очікується поліпшення фінансового становища Близнюків ближче до літа 2018 року. Але це не відноситься до осіб, які не гребували «темними» угодами.

При роботі в повну силу і позитивним настроєм складні ситуації вирішуватимуться легко. Не завадить і наполегливість у прийнятті деяких рішень.

Гороскоп на 2018 рік для жінок-Близнюків

Протягом 2018 року Жінки-Близнюки будуть продуктивно працювати. Але робота не буде перешкоджати особистим відносинам з протилежною статтю. Рік Земляного Собаки піднесе блискавичну реакцію на зміни в любовних відносинах і додасть рішучості.

Для отримання блискучих результатів у будь-якій справі потрібно застосовувати наполегливість і завзятість. До кожного питання шукати нестандартний підхід. І навіть у безнадійних справах мати холодний розум і остиглі емоції.

Гороскоп здоров'я на 2018 рік для Близнюків

Гороскоп на 2018 рік Близнюки: жінки і чоловіки

Земляна Собака подарувала представникам Близнюків 2018 рік - рік без хвороб. Але не потрібно уникати вживання вітамінів і хорошого харчування, а також звернення до фахівців з метою профілактики здоров'я.

Щоб уникнути в зимовий період травм, необхідно проявляти велику обережність. Дотримувати техніку безпеки і намагатися не перенапружуватися на роботі. Якщо Близнюки відчують, що їх сили тануть, то їм допоможуть заняття в басейні або фітнес – клубі.

Сімейний гороскоп на 2018 рік для Близнюків

Близнюкам в першій половині 2018 року слід більше зустрічатися з рідними і близькими. Варто приділити максимально часу своїм батькам для оточення їх турботою і увагою. Це додасть Близнюкам більше позитивних емоцій. Шлюб краще укладати навесні або в осінній період. У рік Земляного Собаки можна задумати ремонт, переїзд або навіть почати будівництво. За підтримки родичів все здійсниться.

Благополуччя сімейних відносин і добра атмосфера в будинку буде панувати в залежності від Близнюків, готових впоратися з цим завданням.

Любовний гороскоп на 2018 рік для Близнюків

Гороскоп на 2018 рік Близнюки: жінки і чоловіки


Багатьом Близнюкам в 2018 році посміхнеться удача в любовних справах. Завдяки яскравим враженням і романтичних авантюр легковажні Близнюки ризикують втратити самовладання. Більшість відносин не триватимуть довго. Але деяким одиначкам Близнюкам випаде шанс обзавестися сім'єю.

Близнюкам, які вже створили сім'ю, зірки радять приділяти другій половині більше уваги, щоб уникнути сцен ревнощів.

Гороскоп кар'єри на 2018 рік для Близнюків

Гороскоп на 2018 рік Близнюки: жінки і чоловіки


У 2018 році Земляна Собака може подарувати Близнюкам шанс просування по сходах кар'єри вгору, але необхідно зміцнити свої позиції на роботі. При наявності в робочий час відповідальності і відсутність ліні, від начальства можна очікувати пропозиції про підвищення. Якщо пропозиція буде прийнята, необхідно пам'ятати про правила і норми поведінки з іншими працівниками.

У Близнюків, які займаються бізнесом, намічається великий успіх, але зайвого ризику потрібно все-таки уникати. Також не варто вплутуватися в різні авантюри, так як заздрісники і недоброзичливці будуть раді Вас обдурити.

Фінансовий гороскоп на 2018 рік для Близнюків

Гороскоп на 2018 рік Близнюки: жінки і чоловіки


В середині 2018 року Близнюків можуть очікувати додаткові доходи. Для цього необхідно в першій половині року подбати про рентабельне вкладенні коштів, при цьому потрібно зважити всі «за» і «проти». У результаті в другій половині року гаманець істотно збільшиться і з'явиться нагода для придбання великої покупки.

Не варто братися за нові пропозиції, якщо не були оплачені старі борги або кредити.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: