Гороскоп на 2018 рік Діва: жінки і чоловіки

Скориставшись рекомендаціями професійних астрологів ми підготували індивідуальний гороскоп для Дів на 2018 рік Жовтого Земляного собаки.

Для того щоб ви краще орієнтувалися у багатьох життєвих ситуаціях і розуміли, як у них вести в 2018 році, ми і написали цю статтю, Минулий рік Півня навряд чи хто-небудь назве спокійним і легким, адже він приніс велику кількість проблем, у багатьох ситуаціях виявляв себе дуже різко. Ясна річ, що це пояснюється складним характером півня, який був номінальним господарем цього року.

А ось жовта земляний собака, господар 2018 року, є дуже дружелюбним символом. Експерти стверджують, що вона допоможе здійснити практично всі задумані плани і проекти, вселить у кожної людини почуття надійності, спокою, певну захищеність. Можна сказати, що Жовта Собака не засмутить нас неприємними сюрпризами.

Що обіцяє Дівам наступаючий рік Собаки

 • Початок року обіцяє Дівам часте прийняття дуже важливих рішень, відповідальні вчинки, які можуть дуже сильно вплинути на найближче майбутнє всіх представників цього знака зодіаку. Для того щоб результат був максимально успішним і приємним для вас, ви повинні постійно слідувати порадам і рекомендаціям, які диктує вам ваша інтуїція і серце.
 • Навесні може статися якась невпевненість в особистому житті, вам може на деякий час здатися, що справжні стосунки вам не потрібні, що у них немає майбутнього. Вам стане зрозуміло, що змін не уникнути. Однак не поспішайте все руйнувати, почніть з самоаналізу. Тільки Діви можуть зберегти цілісність сім'ї, повернути все назад. Фахівці стверджують. Що для багатьох Дів цей рік може стати основою для продовження роду.
 • Влітку вам може пощастити знайти нову, набагато кращу роботу, або почати посилено розвиватися у вашому цьому колективі. У літній час Дівам краще всього починати щось нове, займатися здійсненням давніх планів і проектів. Ви не помилитеся, навіть якщо надумаєте переїхати за кордон. Будь-яка ваша ініціатива не карається.
 • До кінця року до вас обов'язково прийде відчуття умиротворення. В цей час астрологи не радять Дівам злитися, ображатися, оскільки це все не обіцяє вам нічого гарного. Всі рішення слід гарненько подумати, приймати їх, тільки все ретельно переосмисливши. І хоч у цьому році на вас чекає якась напруженість вдома і на роботі, ви досягнете максимального розуміння з боку рідних, близьких і навіть співробітників. У цьому році ви знайдете справжніх вірних друзів і позбудетеся від старих ворогів.
 • Гороскоп здоров'я на 2018 рік для Діви

  Гороскоп на 2018 рік Діва: жінки і чоловіки


  З самого початку січня ви відчуєте, як до вас повернулися колишні сили і приливає потужний енергетичний потік. Сезонні захворювання в цьому році обійдуть власників даного знака стороною. Всі поставлені перед вами завдання будуть вирішуватися легко і просто. Всі труднощі ви будете долати, навіть не помічаючи їх. Протягом усього року у вас буде прекрасний настрій і бадьорий дух.

  Однак не думайте, що можна не стежити за своїм здоров'ям у силу такого сприятливого гороскопу. Це зовсім не так. Підтримувати організм у тонусі потрібно буде цілий рік, для цього слід займатися спортом, правильно харчуватися, вживаючи в їжу достатню кількість фруктів і овочів.

  Любовний гороскоп на 2018 рік для Діви

  Гороскоп на 2018 рік Діва: жінки і чоловіки


  У рік собаки Дів чекає кілька особливостей у відносинах з дружинами, а також дітьми і батьками:

  - Дів буде долати почуття ревнощів, у них часто буде виникати бажання у стеженні та перевірки своїх коханих. Але фахівці в області астрології радять тримати себе в руках, оскільки зайві подібні сцени можуть нашкодити вашому сімейному добробуту;

  - батьки і діти Дів в наступному році будуть вимагати більшої кількості приділення часу і уваги. Тому представникам цього знаку зодіаку доведеться більше часу і сил приділяти організації дозвілля зі своїми рідними і близькими. Восени гороскоп обіцяє вам можливий переїзд, а от повноцінно відпочити від роботи ви зможете тільки в зимовий період, відправившись у відпустку подалі від будинку.

  Що чекає Дів на любовному фронті в рік жовтої Собаки?

  Романтична сфера відносин обіцяє Дівам велику кількість змін, причому як в кращу, так й в гіршу сторону. Може навіть виникнути ситуація, пов'язана з розлученням або розривом пари. Тому зірки рекомендують Дівам бути як можна більш терплячими і ставитися з повагою до своєї другої половинки. Якщо Діві вдасться пробачити чоловіка або дружину, то все швидко налагодиться і повернеться на круги своя.

  Навесні є велика ймовірність того, що ви полюбите людини, який не відповість вам взаємністю. Але розчаровуватися не варто, скоро все зміниться лише в кращу сторону.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: