Гороскоп на 2018 рік Рак: жінки і чоловіки

Гороскопи на 2018 рік для Рака дасть відповідь на питання про те, чого чекати в цьому році Жовтої Земляний Собаки. Дізнайтеся що готують зірки для Раків особистої, фінансової і сімейній сфері.

Собака володіє доброзичливою характеристикою. Вона активна, вірна і покірне. Таким і очікується майбутній рік. Він принесе велику кількість позитивних моментів. На відміну від попередніх символів року, собака знаменує позитивні події.

Звертаючись до зірок, ви зможете довідатися і підготуватися до неприємних збігом обставин у своєму житті, використовувати сприятливий час для своїх звершень.

Загальний гороскоп для Раків 2018

Зірки віщують удачу на початку року. Неприємні події обходять стороною, дрібні проблеми вирішуються клацанням пальців. В початку 2018 року Ракам вдається радувати оточуючих. В особистому житті все гаразд і ніяких змін.

Як відомо, хороше швидко закінчується. Тому Ракам доведеться зіткнутися з неприємним часом у другій частині березня місяця. А вже у квітні «чорна смуга» зникне сама по собі.

Удача буде супроводжувати і в середині травня. Ваші плани та ідеї почнуть виконуватися. Але тільки якщо ви потрудіться треба ними як слід. Можна сміливо братися за нові проекти та досягнення.

Для того щоб усе вийшло, треба мислити позитивно і встигати з виконанням роботи. У цей період часу необхідно почати вивчати щось нове для себе, розширювати кругозір. Отримана інформація залишить слід і стане в нагоді надовго.

А вже в серпні ви почнете одержувати плоди своїх праць. На дорозі не забудьте приділяти увагу особистому житті.

«Біла смуга» ненадовго покине Раків з настанням жовтня. Тут Вас почнуть атакувати неприємності, труднощі, впаде шквал недопрацьованих справ. У цей час потрібно не піддаватися паніці і смутку. Ваше позитивне мислення не просто врятує вас в холодну погоду, але і дозволить з піднятою головою пережити подібне збіг обставин.

Гороскоп здоров'я на 2018 рік для Рака

Гороскоп на 2018 рік Рак: жінки і чоловіки


Небезпечні будуть експерименти зі здоров'ям. Раки можуть звалитися з ніг, якщо не будуть приділяти належний час сну, відпочинку і харчування. У гонитві за плодами своєї роботи не забудьте, що ви людина, і маєте право розслабитися. Похитнеться і ваш настрій, коли ви зіткнетеся з першими неприємностями на роботі і в особистих відносинах. Не вішайте ніс.

Напруга буде зростати, а якщо це змішувати з постійною роботою, то не за горами каліцтва в плані здоров'я. Ви ризикуєте втратити все, якщо не будете звертати увагу на правильне харчування і відпочинок.
Літній сезон віщує проблеми з тиском. Щоб уберегтися від цих проблем, рекомендується:

 • не залишатися на сонці довгий час;
 • проявити обережність до загару;
 • запастися сонцезахисним кремом і підготувати сонячні окуляри.
 • Фінансовий гороскоп на 2018 рік для Рака

  Гороскоп на 2018 рік Рак: жінки і чоловіки


  У плані фінансів все дуже рівно. Доходи приходять в нормальному порядку. Не спостерігається великих втрат фінансів, але і їх зростання теж чекати не варто. Розраховувати на них потрібно не відразу. Влітку очікується велике придбання, яке Раки давно бажали. Приділіть увагу вигідної пропозиції в грудні - воно вдало вплине на ваші фінанси.

  Любовний гороскоп на 2018 рік для Рака

  Гороскоп на 2018 рік Рак: жінки і чоловіки


  У 2018 році Ракам варто приділити велику увагу своїй сім'ї. Постарайтеся частіше бути поруч з близькими. Не відмовляйте їм у допомозі, навіть якщо у вас справи і час підтискає. В цьому році доведеться витратитися на сім'ю і в матеріальному плані. Така жертва в майбутньому принесе більше позитивних моментів у житті. Стоїться обмежитися:

 • в наполегливому уваги до рідних;
 • у плануванні ремонту.
 • Гороскоп для жінки - Раку на 2018 рік

  Удача чекає Раків на любовному фронті. Очікується напруження почуттів і приємні романтичні побачення. Будьте уважні до себе. Постарайтеся виглядати краще, ніж завжди, слідкуйте за вчинками і словами. Це призведе до подальших развитиям любовних відносин.

  Благополучний рік для створення сім'ї. Але, як і в будь-якому іншому справі, тут потрібно як слід обміркувати це рішення.

  Не витрачайте себе на стосунки з колегою по роботі, кращий варіант ховається в оточенні знайомих або друзів – придивіться до них.

  Гороскоп для чоловіка - Рака на 2018 рік

  Чоловіків Раків чекає тернистий шлях в плані професійних успіхів. У першому півріччі необхідно витратити велику кількість часу на виконання робочих завдань. Це надалі принесе великий успіх. У другій частині року можна почати планувати, переносити в реальність проекти та ідеї. Поділіться цим з близькими людьми, вони нададуть вам підтримку у ваших планах.

  У другій частині року прийдуть невеликі невдачі. Але не варто опускати руки. Все виправиться, якщо не відразу, то незабаром.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: