Гороскоп на 2018 рік Стрілець: жінки і чоловіки

У 2018 році кожен представник Стрільців відчує впевненість у собі, своїх силах, стане більш цілеспрямованим, завдяки чому досягне успіху, навіть незважаючи на можливі труднощі.

Людина – істота дуже цікаве, яка постійно хоче все знати наперед. Творці зоряного гороскопу потурбувалися про те, щоб кожен з вас як можна краще підготувався до сюрпризів долі в прийдешньому році Жовтої Собаки. Для Стрільців наступний рік обіцяє багато приємних сюрпризів, вони зможуть підкорити самі недосяжні раніше вершини.

Що очікує Стрільців протягом 2018 року?

 • В початку 2018 року ви зможете швидко вирости в професійному плані. В особистих справах також вам буде супроводжувати успіх. Юні і амбітні Стрільці повинні з настороженість ставитися до недоброзичливців. У січні вас чекає удача, приємні події, які стосуються як особистих відносин, так і робочих справ.
 • Тріумфи самі будуть йти до вас у руки, для перемог вам навіть особливо нічого не доведеться робити. Головне – схопивши удачу, не втрачайте її ні на крок.
 • У лютому вам потрібно буде вирішити велику кількість питань, не відмовляйтеся від цього, чим більше питань ви вирішите, тим краще буде для вас. В цей час вам слід докласти максимум зусиль для того, щоб розгребти всі справи, що нагромадилися. Це просто необхідно, оскільки в найближчому майбутньому на вас чекає ціла низка не дуже хороших днів.
 • На початку весни зірки радять вам не робити ризикованих дій і не брати участь у небезпечних затії, оскільки ризик в цей час року для Стрільців не буде виправданий. Не піддавайтеся на провокації, спілкуйтеся тільки з перевіреними людьми. Квітень піднесе вам довгоочікуваний спокій, а ось в останньому місяці весни вас чекає велика кількість приємних сюрпризів.
 • Червень також порадує представників даного знаку зодіаку. Ви заведете нові знайомства, в голову будуть приходити чудові ідеї, які незабаром ви захочете по максимуму реалізувати.
 • Осінні місяці принесуть вам удачу. Не дивуйтеся, якщо у всіх починаннях вам по великому таланитиме. Хіба що пару тижнів жовтня трошки зможуть засмутити вас, однак далі все знову стане позитивним.
 • Кінець 2018 року буде продовжувати радувати вас. Подарунки долі раз будуть сипатися на вас, як манна небесна. Без особливих труднощів, і в цей час ви зможете поліпшити свій матеріальний добробут.
 • Гороскоп на 2018 рік для Стрільців - Чоловіків

  На початку року вам доведеться гарненько поміркувати над питанням про те, хто насправді є для вас другом, а хто приховано приймає ворожу сторону, а отже, від них треба чекати небезпеки.

  Зірки попереджають Стрільців про те, що слід бути обережними, оскільки притворяющихся і підступних людей у вашому оточенні в цей час року буде предостатньо. Ви повинні будете зробити все, щоб розкусити таких людей. Навіть якщо для цього знадобиться піти на деякі жертви.

  Любовний гороскоп на 2018 рік для Стрільця

  Гороскоп на 2018 рік Стрілець: жінки і чоловіки

  На початку весни слід стримати свій запал і в любовних справах. Бажано в цей час нічого в них не міняти, а якщо вже не терпиться, то робити це потрібно дуже акуратно. Гарненько про все подумав.

  Фінансовий гороскоп на 2018 рік для Стрільця

  Гороскоп на 2018 рік Стрілець: жінки і чоловіки

  Незважаючи на всі перераховані проблемні ситуації, які будуть очікувати чоловіків-стрільців в рік Собаки, потрібно зазначити, що у фінансовому плані у них буде все гаразд. Ставтеся до всього з оптимізмом, навіть якщо, з першого погляду, в тій чи іншій ситуації їм і не пахне.

  Гороскоп кар'єри на 2018 рік для Стрільця

  Гороскоп на 2018 рік Стрілець: жінки і чоловіки

  В цьому році Стрільців очікує стрімке кар'єрне зростання. При цьому, потрібно зазначити, що швидкість цього зростання буде прямо залежати від вашої завзятості. І якщо вірити зіркам, то це завзятість буде сильніше у тих, хто раніше мав проблеми з матеріальними засобами.

  Гороскоп на 2018 рік для жінок Стрільців

  Для представниць прекрасної половини людства з цим знайомий цей рік стане вдалим щодо легкості при подоланні труднощів. Вас очікує чергування радісних моментів і не дуже. Цей рік стане для вас дуже емоційним, причому емоції у вас будуть виникати в різні періоди найрізноманітніші.

  Зірки рекомендують не боятися нових відносин, віддавайтеся їм повністю. Тільки таким чином, на їх думку, ви зможете зустріти справжню любов свого життя.

  Коло людей, з якими ви будете спілкуватися в наступаючому році, значно розширитися. Старі конфлікти в цей час з легкістю вирішаться. Однак не думайте, що у вас у прийдешньому році не виникне нових розбіжностей. Тим не менш, вони не дадуть зробити ваше життя нудною. Молодим дівчатам зірки радять бути уважними і обережними, щоб не потрапити під поганий вплив.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: