Гороскоп на 2018 рік Риби: жінки і чоловіки

У першу чергу, з Собакою асоціюється вірність, дружелюбність і життєрадісність. Багато в чому ці визначення підходять і для того життєвого періоду, який обіцяє Рибам гороскоп на 2018 рік.

Можливо, що в низці невдач, що сталися в 2017 році, могли опуститися руки, з'явитися розчарованість у власних вміння і таланти, але астрологи пояснюють, що негативні події минулого року пов'язані з його перекірливим гороскопическим покровителем Півнем.

До чого готуватися Рибам в 2018 році і як вберегти себе від можливих невдач?

В цілому, основні поради, яких варто дотримуватися в цьому році, звучать так:

 • Нехай безтурботне і приємне початок року не зіб'є вас з пантелику. Намагайтеся тримати себе в тонусі і будьте готові до нових поворотів подій, що зажадають від вас певних зусиль;
 • Не турбуйтеся, якщо 2017 рік не був вдалим в плані особистих відносин. У новому році Собаки Риби будуть, як ніколи, привабливі для протилежної статі. Але, насолоджуючись часом зі своєю новою пасією, не забудьте приділити увагу своїм близьким. Вони теж потребують вашої любові;
 • Імпульсивні рішення – ваш найлютіший ворог в 2018 році. Постарайтеся зважити всі важливі рішення і будьте обережні.
 • Гороскоп на 2018 рік для чоловіків Риб

  Гороскоп на 2018 рік Риби: жінки і чоловіки

  Дванадцятий знак Зодіаку символізує приховану силу, яка рідко проявляє себе зовні. Тому часто таких людей характеризують, як м'яких і слухняних. Однак у цьому році чоловікам, які народилися під знаком Риб, доведеться попрацювати над собою, щоб продемонструвати свої найкращі сторони оточуючих і не упустити хороший шанс.

  Ваша мета буде досягнута, якщо ви проявите максимум зусиль і наполегливості. Не піддавайтеся негативним емоціям від майбутніх невдач, які можуть збити вас з правильного шляху. З кожним навіть самим маленьким кроком ви будете ближче до своєї мети. Пам'ятайте: «Дорогу осилит идущий».

  Не будьте недбалим по відношенню і до свого здоров'я. Займіться проблемами, які давно вас турбують. Якщо ви переживаєте душевний занепад, можливо, він пов'язаний з фізичними вадами. Постарайтеся приділяти достатньо уваги своєму харчуванню, стежте за вагою і своєю фізичною формою. Швидше за все, ви відразу відчуєте в собі сили змінюватися і підкорювати нові вершини.

  Любовні інтрижки на час повинні відійти на другий план. Зосередьтеся на своїй головній меті, а доля сама подбає про ваше особисте життя в 2018 році.

  Гороскоп на 2018 рік для жінок Риб

  Гороскоп на 2018 рік Риби: жінки і чоловіки

  Такі жінки часто оточені шанувальниками, але в цьому році є ймовірність знайти вірного супутника свого життя. Якщо з ваших знайомих хтось вже встиг вкрасти ваше серце, забудьте про скромність і невпевненості в собі. Загальне оточення буде сприятливим ґрунтом для початку романтичних відносин. Будьте щиро зацікавлена у його захоплення, не забувайте проявити увагу і до проблем, але будьте обережні і тактовні.

  Однак не варто очікувати від свого коханого негайного офіційного закріплення ваших відносин. Астрологи вважають, що шлюб малоймовірний для Риб в 2018 році. Не поспішайте обтяжувати себе новими обов'язками і відповідальністю.

  Якщо ви не будуєте таких серйозних планів на особисте життя, то весна 2018 року принесе вам чудовий подарунок у вигляді нових знайомств та незабутніх побачень. Можливо, простий флірт допоможе розгорітися більш серйозним почуттям.

  Якщо вам здається, що у низці турбот і невдач ваш зовнішній вигляд дещо втратив свою привабливість, то подумайте, що конкретно вам не подобається у власній зовнішності. Рибам, що страждають зайвою вагою, варто проявити силу волі і почати боротися зі своєю проблемою.

  Як зробити Рибам цей рік незабутнім?

  Новий рік – новий шанс кардинально змінити своє життя. Це 365 можливостей зробити себе краще, які не варто упускати. Астрологи радять звернути особливу увагу і чоловікам, і жінкам Рибам на наступні аспекти своєї особистості:

 • Настав час активно проявити себе на роботі, залиште свою нерішучість і беріться навіть за складні і масштабні проекти;
 • Завзятість – основна якість, яке варто розвивати в собі в цьому році;
 • Не бійтеся застосувати свої навички на практиці, це особливо допоможе на початку року і навіть може дозволити вам отримати більш престижну посаду;
 • Будьте відкриті новим знайомствам;
 • Не відступайте перед труднощами ні в особистому, ні в діловому плані;
 • Не дозволяйте собі забувати про здоров'я, навряд чи варто таких жертв;
 • Спробуйте займатися медитацією або масажем, це допоможе вам накопичити сил;
 • Не дайте іншим зламати у вас віру в себе, без цього ви не дійдете до кінцевої мети.
 • Робіть все, що в ваших силах, а зірки будуть допомагати вам підкорювати нові вершини.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: