Гороскоп на 2018 рік Скорпіон: жінки і чоловіки

Якщо ви народжені під знаком Скорпіона, то 2018 рік Жовтої Собаки - найсприятливіший момент нікуди не поспішаючи зайнятися творенням. А гороскоп для Вас на вісімнадцятий рік підкаже, як діяти найкращим чином, виходячи з можливих ситуацій.

Для всіх представників цього знака початок вісімнадцятого року буде легким і приємним, і ніяких труднощів не встане на Вашому шляху. А в останніх числах січня вже почнуть з'являтися перешкоди, і перспектива скасувати задумані плани мечем пронесеться над Скорпіонами.

Відчаю в бік! Ваша цілеспрямованість допоможе домогтися успіху. Завдяки своїй інтуїції Ви знайдете вдале напрямок і в середині лютого переконайтеся, що все зробили правильно.

Після п'ятнадцятого березня не виключаються труднощі у всіх життєвих сферах представників цього знака зодіаку. Не легкий період триватиме до травня. І все ж Вам вдасться вийти переможцем, схопивши удачу за кінчик хвоста.

Пройде час і все погане піде. Навіть друге півріччя буде приносити тільки спокій і позитив! Кожен Скорпіон знайде свою причину для гарного настрою!

Гороскоп на 2018 рік для Скорпіонів чоловіків

Сильні представники цього знака на своїй роботі повинні покладатися лише на себе, бо як люди, які працюють поруч, не стануть вам у пригоді в важкий момент.

Все навколо штовхає Скорпіонів чоловічої статі на боротьбу, а удача і успіх прийде лише до тим, хто зможе бути наполегливим у подоланні найбільш високих перешкод.

Будьте дуже уважні при участі в будь-яких угодах. Постарайтеся обійти стороною махінації з фінансами. Пам'ятайте, що до хорошого - це не призводить, а проблем може бути достатньо, навіть втрата вкладень.

Якщо ви сповнені цікавих проектів і задумів творчого плану, то вдалий час для всіляких починань настане після двадцятого вересня. Цілком можливо, що зміни можуть торкнутися як особисте життя Скорпіонів – чоловіків, так і діловий.

Останні місяці року Жовтої Собаки, можливо, принесуть негаразди в робочій сфері. Дратівливість і поганий настрій у гірший бік повернутий відносини з колегами та рідними.

Для послаблення негативного впливу намагайтеся балувати себе тільки гарним, подалі йдучи від негативних емоцій.

Гороскоп на 2018 рік для жінок Скорпіонів

Дорогі дами, в рік Жовтої Собаки Вас чекає тривалий період прекрасного проведення часу. Прекрасні Скорпіони, починаючи з травня і все літо будуть просто радіти течією свого життя, відпочивати всім тілом і звичайно душею. Але декілька тижнів у липні можуть викликати деякі труднощі, а в інше тепле і сонячне літній час емоції тільки позитивні.

Повний порядок у представниць цього знака буде в любовних відносинах. Весь рік буде наповнений в основному позитивними емоціями, отриманими на фронті кохання. Розчарувань буде зовсім не багато. Звичайно, успіх залежить від уміння жінки придивлятися до інших людей і робити відповідні висновки.

Щоб не потрапляти в курйозні ситуації приготуйтеся до прийняття вірних рішень, маючи лише мінімум інформації. Але пам'ятайте, що ряд питань потребує серйозного осмислення і не приймає поспішних рішень.

Головне не піддавайтеся своїм емоціям, щоб не зробити помилок. І тримайтеся подалі від провокацій.

Гороскоп здоров'я на 2018 рік для Скорпіона

Гороскоп на 2018 рік Скорпіон: жінки і чоловіки

Зі здоров'ям у представників цього знака не все буде гладко і в основному причиною буде надмірна емоційність. Негативна енергія, що скупчилася в організмі, може призвести до будь-яких захворювань.

Заняття спортом допоможуть захистити Вас від можливих недуг. Постійні тренування допоможуть створити захисний бар'єр від недуг.

Головне, що зробити в 2018 році:

- Поліпшити відносини з близькими і далекими родичами.

- Максимальний час віддавати спілкуванню з дітьми, чоловіком або дружиною.

- Романтику пускайте в стосунку до другої половинки і сірість буднів - вашої любові не буде страшна.

Любовний гороскоп на 2018 рік для Скорпіона

Гороскоп на 2018 рік Скорпіон: жінки і чоловіки


На цьому фронті у Скорпіонів все чудово, чуттєва енергія на підйомі. Одиноким Скорпіонам відкриється шлях до нових знайомств і відносин. Але не варто впадати у відносини, як у вир, тут необхідна глибока оцінка ситуації.

Навіть любов може заграти в новому світі у Скорпіонів, які вже тривалий час знаходяться в стосунках чи шлюбі.

Гороскоп кар'єри на 2018 рік для Скорпіона

Гороскоп на 2018 рік Скорпіон: жінки і чоловіки


Представники цього знака будуть мати величезний успіх у бізнесі, як новачки, так і досвідчені бізнесмени. Ті, хто цікавиться кар'єрним ростом – сильно піднімуться по цій драбині.

Фінансовий гороскоп на 2018 рік для Скорпіона

Гороскоп на 2018 рік Скорпіон: жінки і чоловіки


Початок року Собаки обіцяє бути сприятливим для поліпшення фінансового становища, а протягом усіх 365 днів буде отримано багато позитивних емоцій, дотичних грошових питань.

Багато пропозицій і нових проектів, але зірки радять не розслаблятися, укладати нові угоди і придивлятися до цікавих пропозицій.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: