Гороскоп на 2018 рік Телець: жінки і чоловіки

В цьому гороскопі Ви зможете дізнатися що чекає Тельців в 2018 році. За допомогою зірок ми розповімо про те, як краще впоратися з подіями, які готує Рік Жовтого Земляного Собаки.

Як ми всі знаємо, настає рік Собаки, яка, як свідчить східний гороскоп, є найкращим, надійним і вірним другом. Аж не віриться, що нарешті-то нас чекають щасливі і безтурботні дні. Господар 2018 року є скептичной натурою, але потрібно відзначити його вольовий характер, а також добру душу і прекрасне почуття гумору.

Що чекає Тельців в різний час 2018 року?

- у січні вас чекають деякі неприємності. Але, відразу зазначимо, що впоратися з ними вам вдасться швидко і легко. До того ж, вони стануть для вас чудовим уроком на майбутнє. Рекомендовано переглянути свої плани і проекти і внести в них деякі коригування. В любовній сфері у Тельців на початку року все буде в повному порядку. Ви також зможете легко і швидко обзавестися новими надійними відносинами, і навіть потрапити в ЗАГС.

- на початку весни, незважаючи на те, що ви будете посилено працювати, вам все ж доведеться економити матеріальні засоби. Причиною нестачі грошей, швидше за все, стануть вчинені вами напередодні непотрібні великі покупки. Але до травня ваше матеріальний добробут має кардинально змінитися в кращу сторону.

- у літній час ви виявите зайвий егоїзм, який викличе незначні сімейні конфлікти і сварки на роботі. Ви завысите свої особисті інтереси, все, що пов'язано з добробутом оточуючих вас людей відійде на друге місце.

- початок осені, якщо вірити гороскопу, стане для вас невдалим. Ви будете весь час чогось побоюватися, станете стривоженими. Однак не панікуйте. Такі складнощі лише перевіряють вас на міцність, загартовують характер. Ви, швидше за все, будете руйнувати налагоджені зв'язки без видимих на те причин. Все це буде пов'язано з спокусами, які зможуть порушити ваш повсякденний уклад. Але зірки рекомендують не йти на поводу у спокус, а концентрувати себе на рідних і близьких, піклуватися про сім'ю.

лише зима нарешті принесе всім Тельцям спокій і розмірений темп життя. Невелика схвильованість може потурбувати вас тільки в останні дні грудня, яка буде пов'язана з необхідністю підведення підсумку 2018 року, який був одним з найскладніших в останній час для цього знака зодіаку.

Гороскоп здоров'я на 2018 рік для Тільця

Гороскоп на 2018 рік Телець: жінки і чоловіки


У цей час зірки радять тельцям посилено зайнятися своїм здоров'ям, почати вести здоровий і правильний спосіб життя. Варіантів для цього в даний час дуже багато: басейн, спортзал, щадна дієта, активний руховий режим з повноцінним сном, вживання підвищеної дози вітамінів і мінералів.

Представникам цього знака в 2018 році слід звернути посилену увагу на стан печінки і жовчовивідних шляхів. Початок року може принести неприємності в плані простудних захворювань.

Але ви можете успішно цього уникнути, якщо вчасно почати загартовуватися і вживати в їжу більше фруктів і овочів. Бережіть у наступаючому році і свій опорно-руховий апарат, намагайтеся поменше навантажувати хребет і суглоби нижніх кінцівок. Не носіть багато ваги і приділяйте більше часу здоровому сну.

Якщо ви будете дотримуватися цих рекомендацій, то, швидше за все, залишитесь абсолютно здоровими в наступаючому році Собаки.

Любовний гороскоп на 2018 рік для Тільця

Гороскоп на 2018 рік Телець: жінки і чоловіки

- в сімейному житті вам доведеться більше, ніж зазвичай, часу приділяти своїм рідним, однак не слід встановлювати над їх діями посилений контроль. Стримайте свій запал, щоб уникнути зайвих конфліктів в будинку. Довіряйте своїм близьким і побільше піклуйтеся про них. Також потрібно відзначити, що в середині осені вас чекатиме приємна подія, завдяки якому розбіжності в сім'ї, нарешті, закінчаться.

- у романтичній сфері справи будуть набагато приємніше. Для одиноких Тельців цей рік стане часом, коли вони знайдуть свою другу половинку. Весь рік Тельці зможуть заводити самі запаморочливі романи. Але уникайте службових романів. Вибирати партнера зірки радять з розумом.

Гороскоп кар'єри на 2018 рік для Тільця

Гороскоп на 2018 рік Телець: жінки і чоловіки

- кар'єра і бізнес також порадують тельців в наступаючому році. Не бійтеся труднощів. Сміливо йдіть до поставленої мети, дивлячись тільки вперед, зовсім не обертаючись. Потрібно сказати, що начальство відзначить ваші старання і ваш успіх в рік Собаки. Тому ви, швидше за все, зможете піднятися вгору по кар'єрних сходах.

Фінансовий гороскоп на 2018 рік для Тільця

Гороскоп на 2018 рік Телець: жінки і чоловіки

- у фінансовій сфері зірки не рекомендують Тельцям вкладати великі гроші в різні ідеї і проекти, особливо якщо вони припускають ризик втрати матеріальних засобів. Це може привести вас до скрутного матеріального становища. Краще знайдіть альтернативні джерела доходів.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: