Гороскоп на 2018 рік Терези: жінки і чоловіки

Практично протягом усього 2018 року представників Терезів буде чекати успіх. Жовта Земляний Собака допоможе досягти успіхів практично у всіх справах, якщо озбройтеся терпінням і не будете відповідати на провокації.

Ось і прийшов час яскравого і непередбачуваного Півневі зійти з трону і поступитися його вірною і відданою Собаці. Чим це обернеться для людей, що народилися під тим або іншим знаком зодіаку? Відповідь буде позитивним для всіх цей рік подарує масу позитивних моментів, вас будуть оточувати чесність, доброта, серйозність і наполегливість.

Однак треба сказати, що не Терезам слід повністю розслаблятися і отримувати задоволення. Цього Жовта Собака не допустить. В цей рік вам доведеться, як і його господареві, постійно бути напоготові, очікувати негараздів і швидко реагувати на неординарні та небезпечні ситуації.

Чого слід очікувати Терезам в 2018 році?

- Січень для вас почнеться непросто, в цей час будуть виникати не зовсім приємні та неординарні ситуації, які важко буде одразу вирішити. Але вже до кінця цього місяця вас чекає по-справжньому біла смуга, яка розтягнеться на кілька наступних місяців поспіль. У цей період ви швидко та легко зможете заробити велику кількість грошових коштів, а також зробите собі прекрасний авторитет у соціумі і зможете зайняти керівну позицію в суспільстві і на роботі;

- Кінець весни стане дещо проблемним, при цьому каверзи слід очікувати саме на роботі. Але не потрібно впадати в паніку, ви швидко розберетеся з виниклими проблемами і повернете все на круги своя. При цьому слід зазначити, що впоратися з такими проблемами вам допоможуть ваші близькі друзі, які в останній момент протягнуть руку допомоги;

- У червні знову все буде чудово для вас, а от з середини липня може похитнутися ваша емоційна стійкість. Вам потрібно буде вживати серйозні і кардинальні рішення, щоб знизити нервову напругу і не догратися до зриву. В цей час, якщо вірити зіркам, Ваг чекають часті перепади настрою, моменти поганого самопочуття, емоційні стреси;

- Починаючи з вересня і майже до самого кінця року Жовтої Собаки, зірки пророкують вам знову сприятливий період. Тепер всі негаразди і проблеми будуть обходити вас стороною, головне, щоб ви самі не виділяли песимізм і не додумывали собі того, чого немає насправді;

- У листопаді і грудні вас чекає успіх у любовних справах.

Гороскоп здоров'я на 2018 рік для Терезів

Гороскоп на 2018 рік Терези: жінки і чоловіки
Цей рік для Терезів небезпечний тим, що в цей час велика ймовірність виникнення нервових зривів. Тому зірки рекомендують уникати конфліктних ситуацій і сварок. Також бажано дотримуватися правильного харчування (вживати побільше свіжих фруктів і овочів), приділяти сну достатню кількість часу, не перевтомлюватися. Інакше вас можуть спіткати часті напади мігрені. У такому випадку вам не обійтися без відвідування лікаря.

Частіше слід займатися фізичними навантаженнями (басейн, фітнес клуб, ігрові види спорту, масаж). Займіться зміцненням своєї імунної системи, інакше вам не уникнути частих простудних захворювань в наступаючому році.

Любовний гороскоп на 2018 рік для Терезів

Гороскоп на 2018 рік Терези: жінки і чоловіки
Багатьом представникам даного знаку може здатися, що їх навіть не намагаються зрозуміти, не дають приймати самостійні рішення. Відразу скажемо, що це зовсім не так. Зірки рекомендують чоловікам і жінкам Терезам менше сваритися, краще зайнятися пошуком компромісних рішень. Налагоджуйте сімейні відносини, уникайте сварок, не приймайте все погане дуже близько до серця.

Багато Ваги в наступному році займуться переїздом в нове житло, а значить, клопоту з-за цього додасться. Тому, як тільки у вас з'являється вільний час, витрачайте його на проведення з рідними і близькими.

У любовних справах вам слід докласти чимало зусиль, щоб відносини не перейшли в банальну битовуху. Головне в даному випадку – приділяти більше уваги люблячим людям. Зірки попереджають, що наступний рік стане для багатьох пар, у яких є представник знаку Терези, випробуванням їх на міцність.

Самотнім представникам цього знаку зодіаку зірки обіцяють вдалий пошук другої половинки, набуття справжньої любові.

Гороскоп кар'єри на 2018 рік для Терезів

Гороскоп на 2018 рік Терези: жінки і чоловіки

У кар'єрному плані Ваг може здатися, що на них покладено велику кількість робочих справ, а допомогти ніхто не прагне. Але це не так, придивіться краще. Вас багато помічників, які готові зробити частину роботи за вас без зайвих розмов. Уникайте конфліктів на роботі і побільше відпочивайте.

Фінансовий гороскоп на 2018 рік для Терезів

Гороскоп на 2018 рік Терези: жінки і чоловіки

У фінансовому плані все буде неперевершено, гроші будуть падати буквально з неба. Але не розтрачайте їх на непотрібні речі.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: