Гороскоп на 2018 рік Водолій: жінки і чоловіки

Рік Земляного Собаки обіцяє привнести в життя жінок і чоловіків Водоліїв безліч приємних змін. 2018 року буде сприяти в усіх справах і починаннях, крім тих, що переслідують корисливі цілі або пов'язані з обманом і брехнею.

Що чекає Водоліїв у 2018 році

 • Січень буде самим неспокійним місяцем. Належить вирішити безліч невідкладних справ. Головне пам'ятати, що покладатися треба тільки на власні сили.
 • Лютий чудово підходить для реалізації давно задуманого. Це може бути пов'язано як з особистим життям, так і з професійною діяльністю. Успіх буде на боці тих, хто не боїться ризикувати.
 • В березні не варто розраховувати тільки на везіння, щоб домогтися поставлених цілей доведеться посилено попрацювати, використовуючи всі свої здібності і уміння.
 • Травень дає прекрасну можливість для кар'єрного зростання, тому не варто упускати свій шанс.
 • Липень, на жаль, принесе нові проблеми й клопоти, причому вирішити їх швидко не вийде. Не варто сумувати, адже Водолії – сильні особистості, здатні долати будь-які труднощі.
 • Жовтень буде наповнений турботами, пов'язаними як з родиною, так і роботою. Головне, не впадати у відчай і пам'ятати, що все це тимчасово, і вирішиться найкращим чином.
 • Яким буде 2018 рік для чоловіків-Водоліїв

  Жовта Собака обіцяє успіх всім, хто старанно працює, досягає поставлених цілей і не пасує перед труднощами. Тому основна порада для чоловіків цього повітряного знака зодіаку – щоб добитися кар'єрного зростання і фінансового благополуччя доведеться чимало потрудитися, налагоджувати відносини з колегами та партнерами, ні в якому разі, не відступати перед проблемами. Віра в успіх своїх починань допоможе подолати будь-які труднощі. Для одних, це буде кардинальна зміна іміджу, для інших – зміни в особистому житті або в професійній діяльності.

  Яким буде 2018 рік для жінок-Водоліїв

  Представниці цього зодіакального знаку відрізняються дивовижною красою і чарівністю, які в 2018 році допоможуть їм знайти нових друзів і шанувальників, розташувати до себе недоброзичливців. Хочемо дати єдину пораду – закрутити новий роман для Водоліїв нічого не варто, проте необхідно уважно ставитися до вибору обранця. У 2018 році у незаміжніх жінок цього знака повітряного з'явиться шанс створити міцну сім'ю, а ті, хто вже перебуває у шлюбі, зможуть поліпшити стосунки з чоловіком.

  Гороскоп здоров'я на 2018 рік для Водолія

  Гороскоп на 2018 рік Водолій: жінки і чоловіки
  Представникам даного знаку варто зайнятися профілактикою таких захворювань:

 • Шлунково-кишкового тракту. Намагайтеся дотримуватися збалансованого раціону харчування і не переїдати.
 • Нервової системи. Бережіть себе від стресів, побільше відпочивайте і проводите час на свіжому повітрі.
 • Хвороби, пов'язані з надлишковою вагою. Повністю відмовтеся від шкідливих і жирних продуктів, однак дотримуватися низькокалорійних дієт, щоб швидше позбутися від зайвих кілограм, теж не потрібно.
 • Для Водоліїв 2018 рік може стати травмоопасним, тому намагайтеся уникати ризикованих поїздок, обережно переходьте проїжджу частину і акуратно використовуйте різні небезпечні предмети.

  Любовний гороскоп на 2018 рік для Водолія

  Гороскоп на 2018 рік Водолій: жінки і чоловіки
  Особисте життя самотніх представників зодіакального знака заграє веселковими барвами. Однак, перш ніж з головою поринати в бурхливе і пристрасний роман, не заважає як слід дізнатися про свого обранця, щоб потім не відчувати гіркого розчарування. Рік Собаки не сприяє відносинам з одруженими чоловіками або заміжніми жінками. Такі зв'язки приведуть до дуже плачевних результатів.

  Сімейним Водоліям потрібно, як можна більше приділяти часу другій половинці. Намагайтеся разом проводити вихідні, частіше відвідувати різні заходи, влаштовувати романтичні побачення. Все це благотворно позначиться на подружніх стосунках.

  Гороскоп кар'єри на 2018 рік для Водолія

  Гороскоп на 2018 рік Водолій: жінки і чоловіки
  Представникам знаку гарантований успіх у професійній діяльності. Вони реалізують проекти, над якими довго і наполегливо працювали, доб'ються визнання своїх ділових якостей з боку керівництва, колег і партнерів, відкриють в собі нові таланти. Дамо лише одна порада: вчіться працювати в команді, а не поодинці, і тоді кар'єрний ріст вам гарантований.

  Фінансовий гороскоп на 2018 рік для Водолія

  Гороскоп на 2018 рік Водолій: жінки і чоловіки
  Рік Земляного Собаки подарує представникам цього знака повітряного шанс швидко збагатитися. Зірки говорять, що ця подія відбудеться восени. Тому не бійтеся ризикувати, успіх буде на вашому боці. А ось брати кредити, особливо довгострокові, або залазити в борги Водоліям не рекомендується. Тому великі покупки або відпустку краще планувати заздалегідь, відкладаючи на них частину зароблених коштів.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: