Гороскоп на 2018 рік Козеріг: жінки і чоловіки

Козерогам гороскоп на 2018 рік обіцяє надати шанси для запаморочливого успіху. Жовта Земляний Собака принесе їм небувалий приплив енергії і надихне на такі вчинки, які зазвичай Козерогам мало властиві.

Не слід забувати, що астрологія - це серйозна наука, і, враховуючи це, не можна заперечувати, що небесні світила все ж впливають на наше життя, долю і навіть майбутнє. Так давайте ж не будемо нехтувати порадами і підказками гороскопів, які складаються з урахуванням приналежності людини до якого-небудь зодіакальному знаку. Можливо, це допоможе нам уникнути будь-яких неприємностей і краще підготуватися до можливих поворотів долі.

Список талісманів для Козерогів

 • Кішка;
 • Козел;
 • Сходи;
 • Баштові годинники;
 • Рубін;
 • Плющ.
 • 2018 рік - рік Земляного Собаки для Козерога

  Прогнозується активний особистісний розвиток і буря позитивних та яскравих емоцій. У зв'язку з таким підвищеним енергетичним потенціалом, Козерогам будуть легко вдаватися всі намічені цілі, все буде виходити і збуватися з завидною легкістю.

  Гороскоп для Козерогів за періодами 2018 року

  Перші місяці 2018 року будуть непростими, але всі перешкоди і складнощі, які привнесе початок року життя Козерогів, будуть долатися з вражаючою легкістю.

  З початком весни удача сама піде назустріч представникам цього знаку. Це буде найбільш сприятливий час в цьому році, так що використовуйте всі шанси по максимуму. У цей період можна сміливо здійснювати важливі вчинки, вкладати гроші, купувати щось велике.

  Залишок року також буде всіляко вподобу Козерогам, буде можливість завести важливі знайомства, зайнятися цікавими та новими справами, знайти нові додаткові джерела доходу.

  Гороскоп на 2018 рік для жінки Козерога

  У 2018 році всіх жінок, які належать до цього знаку, чекає можливість будь-яких змін в кращу сторону, ніж вони, звичайно, не забудуть скористатися. Рік обіцяє великий урожай на нові романи, які будуть з легкістю і невимушеністю зав'язуватися і хвилювати серця своїй головокружительностью. Однак трансформувати ці романтичні зв'язки в довгострокові серйозні стосунки вийде тільки у тих Козерогів, які заради цього готові пожертвувати чимось дорогим для себе, наприклад, якимись своїми звичками.

  Любовний гороскоп на 2018 рік для Козерога

  Гороскоп на 2018 рік Козеріг: жінки і чоловіки У коханні все буде залежати від самих представниць прекрасної статі, крім того, зірки рекомендують їм, більше прислухатися до своєї інтуїції, вона підкаже правильний шлях.

  Гороскоп здоров'я на 2018 рік для Козерога

  Гороскоп на 2018 рік Козеріг: жінки і чоловіки

  Що стосується аспектів здоров'я, то Козерогам рекомендується стежити за підтримкою і зміцненням імунітету, і відмовитися від шкідливих звичок, зловживання алкоголем, виключити з раціону шкідливу їжу. А загалом рік буде спокійним у плані проблем зі здоров'ям, самопочуття і життєва енергія жінок-Козерогів буде у відмінній формі.

  Однак, якщо якісь проблеми зі здоров'ям тягнуться ще з попереднього року, то до середини літа ситуація повинна стабілізуватися, і всі недуги повинні згаснути, і зійти нанівець.

  Гороскоп на 2018 рік для чоловіка Козерога

  Рік Собаки обіцяє бути рівним і спокійним для тих представників чоловіків-Козерогів, які віддають перевагу стратегії уникнення невдач, на відміну від стратегії йти прямо і боротися з труднощами. Тому зірки вам пропонують залишатися там, де затишно і тепло, і не лізти, як кажуть, на рожен. Тихіше їдеш - далі будеш, ось цінний девіз для життя в цьому році.

  Перші місяці року можуть бути чреваті різними втратами і невдачами, тому зірки радять приділяти особливу увагу питанням, пов'язаним з фінансовими справами. Обережність, одне з природжених якостей Козерогів, дуже тут стане в нагоді.

  Хороша новина в тому, що до кінця року всі загалом стабілізується і відновиться.

  Тим Козерогам, діяльність яких більшою мірою пов'язана з творчістю, рік Собаки приготував особливо сприятливий період - початок осені. Та й для тих, хто трудиться в інших сферах, вересень обіцяє якийсь сплеск бажаної активності в діловій сфері, можливе зростання кар'єри, укладення вигідних контрактів.

  Деяким чоловікам-Козерогам 2018 рік віщує небезпеку розриву стосунків у сім'ї або з коханою жінкою. Причиною цього може стати будь-який проект, який повністю захопить розум і чоловіки, і він перестане приділяти необхідну кількість уваги своїй сім'ї.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: