ГоловнаКонтакти

2018 рік високосний, чи ні? - 2018 Рік Жовтої Земляної Собаки

Рекламний блок

У багатьох є впевненість, що у високосний рік ймовірність військових конфліктів, неприємностей і криз суттєво підвищується. Тому питання про те, скільки днів в наступаючому році Жовтої Земляний Собаки вкрай актуальне. Отже, вискокосный чи ні 2018 рік - ми розглянемо в цьому огляді.

Для великого числа людей вважається важливим знати, чи буде майбутній рік високосним. Є багато прикмет і забобонів, які пов'язані з роком, що містить 366 днів, а не 365, як зазвичай. Для тих, хто довіряє прикметами, пов'язаними з високосним роком, є хороша новина: число днів у 2018 році дорівнює 365, а не 366!

Як з'явився «подовжений» рік

2018 рік високосний, чи ні? - 2018 Рік Жовтої Земляної Собаки
Першим ввів поняття високосного року в 45 році до нашої ери імператор Юлій Цезар. Він розпорядився, щоб астрономи Олександрії зробили визначення всіх днів та часів року з точки зору астрономії. Ось і з'явився рік, в якому було 365 днів і додатково ще 6 годин.

Так, наступний рік зміщувався на 6 годин. Тому для вирівнювання ситуації астрономи вирішили раз на 4 роки застосовувати «подовжений» рік, який стане містити 366 днів. Цезарю ця задумка сподобалася, і тепер в кожному четвертому за рахунком році в лютому 29 днів, а не 28.

2016 рік був високосним, тому наступним «подовженим» стане роком 2020 рік. Люди не мають єдиної думки з цього періоду:

 • Одні вірять у давні прикмети і чекають поганих подій, але в глибині душі все-таки сподіваються на краще.
 • Інші живуть звичайним життям і вважають, що в цей додатковий день можна зробити багато корисного.
 • Прикмети про високосний рік

  2018 рік високосний, чи ні? - 2018 Рік Жовтої Земляної Собаки
  «Подовжений» рік відрізняється від звичайного тим, що в ньому всього лише один «зайвий» день. Проте народна мудрість вже давно надає велике значення цього додаткового дню року:

 • День 29 лютого в народі прозвали Касьяновим. Його вважають нещасливим, існує думка, що в цей день з людиною швидше за все траплятися всілякі нещастя.
 • Забобонні люди стверджують, що якщо рік високосний, то не можна починати нових справ, так як хорошого результату не буде. У давнину вірили, що всі зміни в «подовженому» році принесуть збитків і неприємності, а ризиковані рішення будуть мати поганий результат. Із-за чого в цей період не радили змінювати місце проживання і роботу, створювати сім'ю, відкривати свою справу, заводити домашню тварину. Всі зміни рекомендували відкласти ще на рік.
 • У цей період не будували лазень, не подорожували і не їздили в тривалі поїздки, не продавали худобу і не колядували. Жінки в «цікавому» положенні не стригли волосся до пологів, а старі не купували собі речі для поховання.
 • Зараз кожен сам вирішує, вірити йому в ці забобони. Але беззастережно їм краще не довіряти, адже раніше люди не могли багато чого пояснити, а проблеми і нещастя виникають в будь рік.

  Створення сім'ї у високосному році

  Багато хто впевнені, що якщо укласти шлюб у високосному році, то щастя в родині не буде і подружжя розлучаться. В даний час багато пар не хочуть реєструвати свої відносини в рік, що має 29 днів в лютому.

  Однак це дуже суперечливе марновірство, адже в далекому минулому «подовжений» рік був роком наречених. Тобто дівчина могла сама свататися до чоловіка і не боятися відмови. В женихи при цьому вибиралися заможні молоді люди або хлопці, у яких були закохані. Але ці шлюби були нерівними і нещасливими, тому в основному закінчувалися розлученням. Ось чому і кажуть, що в цей період краще не одружуватися.

  Але священнослужителі стверджують, що на можливість сімейного щастя впливають тільки самі чоловік і дружина, а рік, в якому відбулося одруження, не має ніякого значення.

  Чого можна очікувати в 2018 році

  Вже з'ясувалося, що 2018 не буде високосним, тому ті, хто свято вірить народними прикметами, можуть сподіватися на спокійний період. Астрологи стверджують, що цей рік буде проходити під знаком Жовтого Земляного Собаки (символ благополуччя, розсудливості і спокою). Вони роблять наступний прогноз:

 • залагодяться конфлікти;
 • закінчиться криза;
 • буде затишшя в світі.
 • 2018 рік буде сприятливим для особистого щастя багатьох людей, так як можливі:

 • весілля;
 • роман;
 • народження дитини;
 • відновлення дружніх і родинних контактів.
 • Якщо людина самотня, то у нього з'явиться шанс налагодити особисте життя.

  Астрологи прогнозують в 2018 році сприятливі умови для відкриття своєї справи і кар'єрного зростання. Собака – це символ терпіння, завзятості і цілеспрямованості. Тому ті, хто зможе проявити ці якості, будуть щасливі. Багато людей зможуть реалізуватися в професії, але їм доведеться ризикувати і відповідати за свої рішення.

  2018 рік буде містити 365 днів, тобто він не буде високосним, тому можна, не побоюючись поганих прикмет, реєструвати стосунки, приймати незвичайні рішення, переїжджати і шукати нову роботу. Але слід пам'ятати, що у всі роки відбуваються й радісні події, і сумні. Проте позитивний настрій повинен бути присутнім завжди, скільки б днів в поточному році!

  Рекламний блок

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:    -
  загрузка...