Як зустріти Новий рік 2018 по фен-шуй

Фен-Шуй – це одне з популярних по всьому світу китайських навчань, яка сповідає чистоту в думках, гармонію в душі і позитив у щоденних справах. Так чому б не зустріти наближається новий рік 2018 по фен шуй, порадувавши Жовту Земляну Собаку, дотримуючись принципів цього вчення?

Підготовка до новорічної ночі – одне з найяскравіших подій в житті жителів нашої країни. Нехай і вона пролітає, як одна мить, кожен намагається створити максимально комфортні умови для себе і своїх близьких. Та й приказку «Як зустрінеш Новий Рік, так його і проведеш» ще ніхто не відміняв. А значить, зустрічати його треба в доброму настрої й приємному настрої.

Святкову обстановку кожен створює собі по-різному, але більшість дотримується «стандартного розкладу»:

- купівля подарунків рідним і друзям і заховування їх;

- прикраса будинків, квартир, офісів та інших місць роботи;

- вибір і установка основного новорічного атрибуту – ялинки;

- вибір місця для новорічного застілля;

- складання меню і закупівля необхідних продуктів, і т. д.

Всі ці клопоти, хоч і забирають багато часу і сил, є приємними. Дуже скоро на порозі буде Новий 2018 Рік, і кожен очікує від нього здійснення своїх планів та мрій.

Чистота і порядок в домі на Новий Рік 2018

Як зустріти Новий рік 2018 по фен-шуй

Вчення Фен-Шуй виділяє особливе місце порядку і затишку в домі. Те ж стосується і підготовки приміщення до новорічного свята. Перш ніж починати вішати гірлянди, прикраси і ставити ялинку, необхідно подбати про наведення порядку. Настійно рекомендується позбуватися від непотрібних речей, адже саме переддень Нового Року є особливо підходящим для цього часом. У Китаї вважається, що сміття і мотлох, які зберігаються в будинках, можуть стати перешкодою на шляху космічної енергії добра, намагається потрапити в сім'ю.

Перебирайте свої шафи, ящики і тумбочки. Якщо у руки потрапляє річ, і Ви починаєте замислюватися про доцільність її зберігання, краще викидайте. Не варто зберігати поламані й побиті речі, посуд, сувеніри.

Де поставити ялинку по фен шуй

Як зустріти Новий рік 2018 по фен-шуй
У Китаї не прийнято ставити ялинку, але в китайському ученні Фен-Шуй є чіткі рекомендації на цей рахунок. Перше, що рекомендується уникати штучних дерев. Незважаючи на всю практичність штучних ялинок, китайці кажуть, що завжди краще вибирати жива рослина, адже воно несе в собі масу живої і позитивної енергії. Зокрема, вбрана жива ялинка несе енергію Ян, яка може допомогти налагодженню затишку в домі.

Однак, щоб енергія Ян принесла користь, а не шкоду, потрібно знати, де її поставити. Рекомендується ставити її в південно-східному напрямку, воно вважається в будинку сектором Багатства. Таким чином, ялинка принесе добробут і забезпеченість. Звичайно, можна поставити і в іншому секторі, всього їх існує вісім. Але пам'ятайте, що у кожного своє призначення, і підбирати прикраси на дерево потрібно відповідно обраного сектору.

Святкові прикраси на Новий Рік

Що стосується ялинки, то вибирати прикраси, як вже говорилося, рекомендується відповідно до обраного сектору. Також обов'язково необхідний елемент, що нагадує символіку наступного року, в 2018 році це буде собака. На ялинці можуть бути елемент декору по Фен-Шую, наприклад, це може бути іграшка з зображенням ієрогліфа, популярний у Китаї ліхтарик та інші атрибути.

По всьому будинку повинні бути розміщені статуетки або фігурки жовтого Собаки. Цікавим буде використання прикрас з китайськими традиціями. Одна з найпопулярніших традицій розставляти по дому вази з печивом. Але печенюшки не прості, а з передбаченнями. Така дрібниця допоможе створити в будинку приємну і веселу обстановку, кожному обов'язково захочеться дізнатися, що його чекає в майбутньому році.

Взагалі до питання прикраси будинку потрібно підходити з усією серйозності, уникаючи надмірного веселощів. Це пояснюється тим, що для символу 2018 року, Собаки, її будинок дуже важливий. Ці тварини охороняють свій будинок і не залишають його надовго.
Як зустріти Новий рік 2018 по фен-шуй
Продумайте всі дрібниці:

- підберіть жовту скатертину, бажано без малюнка;

- дивани і ліжка покрийте жовто-помаранчевими накидками;

- в центрі святкового столу поставте велику жовту свічку;

- прикрасьте штори, повісивши на них золоті стрічки.

Також можна приділити увагу декору вікон. Добре будуть виглядати сніжинки, або намальовані, або вирізані з паперу та приклеєні. Дверний новорічний вінок можна прикрасити жовтими, помаранчевими або золотими стрічками. Ще один важливий елемент – наявність дзвіночка на вхідних дверях, Собака повинна знати, що в її будинок хто входить.

Загадування бажань

Як зустріти Новий рік 2018 по фен-шуй
Звичайно, деякі скептично ставляться до цього питання, вважаючи, що загадувати бажання – це дитяче справу. Однак так думають не всі. При загадывании бажань на Новий 2018 Рік категорично заборонено використовувати частку «не». Наприклад, замість того, щоб загадати «Не хочу бути товстою», краще сказати «Хочу мати струнку фігуру». Бажано вимовляти все вголос.

Собака любить порядок, тому навіть при загадывании бажання необхідно навести порядок в голові». Добре продумайте те, що будете промовляти. Наприклад, можна загадати поїздку в теплі країни. Але ж Вас туди можуть відправити, наприклад, у відрядження. Тому потрібно конкретно описувати своє прагнення відпочити, поніжитися на пляжі і т. д.

Новорічний стіл 2018 по Фен Шуй

Якщо декор кімнат, офісів і ялинок відрізняється стриманістю, то сказати це про новорічному столі не можна. Відповідний принцип для підготовки столу підготовці до року Собаки: «Чим багатший, тим краще». Все має бути «багато» - серветки, посуд, скатертину. Відповідним атрибутом столу будуть свічки.

Єдиний нюанс у тому, що Фен-Шуй потребує, як уже говорилося, порядку, тому доведеться постаратися, щоб прибрати стіл і посуд відразу після застілля. Звичайно, займатися миттям посуду в 4 ранку – справа не легка, проте воно того варто. Коли прокинетеся, на столі повинні стояти свіжі фрукти і овочі, а також новенькі свічки і чистий посуд.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: