Як прикрасити ялинку на Новий Рік 2018

Новорічна ялинка – це невід'ємна частина самого свята. Ялинка стала головним символом нового року, а питання - як краще прикрасити ялинку на Новий Рік 2018 стає все більш актуальним.

Ялина повинна служити не просто деталлю свята, але і створювати відчуття чарівництва. Нею прикрашають центральні вулиці міст, наряджають всією сім'єю в своїх будинках. Потрібно прикрасити ялинку так, щоб вона випромінювала новорічний настрій, відмінний смак її творця, гармоніювала з загальним виглядом.

Крім цього, ялина має поєднувати в собі прикраси, якими опікується представник майбутнього східного знака. Нижче ми розглянемо приклади і варіації прикраси цього святкового символу.

Символіка 2018 року в прикрасі ялинки

Як прикрасити ялинку на Новий Рік 2018
Земляна жовта собака – покровитель 2018 року. За традицією, щоб привернути удачу і благополуччя в будинок, необхідно задобрити майбутнього символу року. Даний східний знак добре ставиться до жовтим, золотим, коричневим і помаранчевим відтінкам. Саме цим квітам і віддається перевага в 2018 році.

Воно стосується не тільки прикраси будинку, але і новорічним вбранням. В нашому випадку, оформлення новорічної ялинки повинні входити дані кольору. Відмінним варіантом буде поєднання золотого з червоним, зеленим та іншим відтінкам, відповідним по колірній палітрі. Символікою може бути і зображення покровителя року. Можна придбати:

 • ялинкові іграшки у формі собаки;
 • різні статуетки для оформлення будинку;
 • спеціальні листівки для прикраси ялинки.
 • Оформлення новорічної ялинки гірляндами на 2018 рік

  Як прикрасити ялинку на Новий Рік 2018
  Безумовно, самий привабливий і чарівний елемент прикраси – гірлянди. Підбирати цю деталь потрібно заздалегідь, як тільки оформлення вже придумано. Крім того, потрібно дотримувати техніку безпеки при її використанні і ретельно перевірити перед покупкою. Рекомендується купувати сучасні світлодіодні гірлянди. Вони перевершують інших безліччю плюсів:

 • менш пожежонебезпечні;
 • не перегріваються;
 • економлять електроенергію.
 • Правильна прикраса ялинки гірляндою – найважливіша частина. Чи оформлення ялинки привабливим залежить від того, наскільки точно ви визначилися з прикрасою гірляндою. Ліхтарики, повинні бути розташовані з геометрії їли. Так вони підкреслюють її фігурну частина і відмінно впливають на загальний вигляд.

  Оформлення новорічної ялинки іграшками на 2018 рік

  Як прикрасити ялинку на Новий Рік 2018
  Не забуваємо про правильне поєднання кольорів в оформленні новорічної ялинки. Ялинкові кулі вибирають таким чином, щоб вони гармоніювали один з одним і загальним виглядом кімнати. Як правило, кулі іноді розбавляються фігурними іграшками. В нашому випадку, можна придбати символічні прикраси у формі собаки. Гарні будуть і традиційні новорічні іграшки у формі сніжинок, подарунків, сніговиків, ангелів і героїв новорічної ночі. Подібні деталі, також вимагають правильного застосування в оформленні. Тут пропонується декілька варіантів розташування ялинкових іграшок:

 • поздовжнє;
 • кільцеве;
 • класичне.
 • Оформлення новорічної ялинки мішурою на 2018 рік

  Як прикрасити ялинку на Новий Рік 2018
  Мішура – це строката традиційна деталь для прикраси всього, чого тільки можливо. Вона є елементом урочистості, безсумнівно пов'язує нас з чарами новорічної ночі.

  Сучасний ринок пропонує безліч різноманітної мішури. Її можна придбати практично у всіх кольорах, з різною довжиною та шириною, з додатковим оформленням і фигурчатым виконанням. З такого елемента, можна придбати або зробити самому новорічну ялинку.

  Прикраса мішурою виконує відповідно до вибраного розташування. Для більш ошатного вигляду, її вішають хвилями по гілках дерева. Декорування мішурою також здійснюється:

 • по спіралі;
 • вертикально;
 • горизонтально.
 • Для оформлення ялинки для приходу 2018, застосовуються традиційні відтінки мішури. Золота мішура – найпопулярніша деталь в оздобленні. У рік Собаки, вона є ще й символом цього знака. Мішура також повинна гармоніювати з іншими деталями.

  Маківка новорічної ялинки в 2018

  Як прикрасити ялинку на Новий Рік 2018
  Унікальна деталь і центр оформлення – верхівка ялинки. Традиційно, її прикрашають великою і яскравою зіркою. Деталь у формі наконечника, теж відноситься до класичних прикрасам верхівки. На даним момент, ми маємо досить великий вибір цього елемента.

  У рік Собаки, можна придбати символічну фігурку. Таким способом, також прийнято декорувати різдвяне дерево, щоб привернути увагу представника східного знака. Застосовуються також і різдвяні банти. Як правило, це великий строкатий бант. Він може бути зробити з пластику, скла або спеціальної тканини. Бути яскравим за допомогою вбудованих ліхтариків, або просто мати блискучу структуру.

  Саморобні прикраси для оформлення їли в 2018

  Як прикрасити ялинку на Новий Рік 2018
  Іграшки своїми руками, це досить популярний варіант. Якщо ви творча людина або просто наважуєтеся спробувати змайструвати прикраси, то ось кілька варіантів.

  Сніговики і подібні персонажі нового року – не сумніви повинні бути на ялини або в якості подарунка. Героїв можна змайструвати з:

 • картону;
 • фетру;
 • гіпсу;
 • технікою валяння;
 • в'язанням.
 • Саморобні прикраси створюються в колі сім'ї та друзів. Корисне заняття для дітей з батьками. Подібні фігурки, можуть бути зроблені спеціально для оформлення новорічної ялинки. Їх можна зробити невеликими і у великих кількостях, щоб роздати родичам, друзям, колегам, однокласникам.

  Класика вирізання сніжинок вручну ніколи не застаріє. Тим більше, різні варіації і схеми вирізання дістати можна в інтернеті. Дану деталь можна створити завдяки своїй фантазії. Декорувати за допомогою додаткових фігур, блискіток, намистин та іншого.

  Ялинкові іграшки з шишок – досить популярна і цікава річ. Досить використовувати свою фантазію, приготувати гарячий клей, банти, блискітки і бісер. Таке заняття розвиває фантазію дітей. Вони з радістю візьмуть участь у процесі створення своєї унікальної новорічної шишки. Використовувати шишки можна і без додаткового втручання. Вони можуть оформити дерево або ж підкреслити новорічну атмосферу у вітальні.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: