Конкурси для дітей та дорослих на Новий Рік 2018: варіанти та ідеї

Новорічне свято – улюблене всіма казкове свято, яке відзначають всією родиною. Вже на початку грудня з першим снігом дітвора починає підготовку до свята. Написання листів у Великий Устюг, читання віршів на ранках – це лише мала частина підготовчих процесів на Новий рік, які з радістю виконують всі хлопці і дівчата. Вони з нетерпінням чекають, коли мама з татом встановлять будинку ялинку, і вона порадує їх своїми веселими вогниками.

Батьки також повинні відчувати новорічний настрій і як слід все підготувати, щоб діти були задоволені. Необхідно продумати всі розважальні заходи, а новорічна ніч повинна запам'ятатися яскравими і веселими жартами та конкурсами.

У цій статті ми зібрали кілька цікавих конкурсів для всіх віків.

Конкурси на Новий рік

Конкурси для дітей та дорослих на Новий Рік 2018: варіанти та ідеї
Конкурси бувають різних видів:

 • з танцями;
 • з жартами;
 • з піснями;
 • молодіжні;
 • дитячі;
 • для дорослих;
 • з перевтіленням;
 • з малюванням;
 • рухливі;
 • на ерудицію та інтелект.
 • Конкурсна афіша безпосередньо залежить від того, в якій компанії буде відбуватися зустріч Нового року.

  Якщо ви збираєтеся провести Новий рік з практично незнайомими вам людьми, то краще всього придумати такі конкурси, які дозволили б дізнатися більше один про одного.

  Якщо свято планується провести в колі дітвори, то краще всього за конкурсну основу взяти дитячі розваги і розбавити їх невеликою кількістю конкурсів для віку старше. Адже необхідно залишити у дітей найкращі враження від Нового року.

  Конкурс «Ялинка»

  Конкурси для дітей та дорослих на Новий Рік 2018: варіанти та ідеї
  Для даного заходу вам знадобляться дві середні ялинки і сувеніри, загорнуті в подарунковий папір.

  Цей конкурс проводиться наступним чином: дві групи учасників за час повинні нарядити підготовлені ялинки. Ялинкові атрибути учасники конкурсу повинні діставати з однієї коробки. Команда, яка першою закінчить наряджати ялинку, переможе.

  Для нагородження команди переможців потрібно зав'язати їй очі і розмістити на ялинці сувеніри, які ви вже підготували. Далі переможці повинні самі вибрати з ялинки, те, що вони виберуть.

  Подарунки можна вибрати з сувенірної продукції: вогняні півники, запальнички, ручки, чупа-чупси і інші предмети.

  Гра «Хоровод»

  Конкурси для дітей та дорослих на Новий Рік 2018: варіанти та ідеї
  Дітвора постає навколо ялинки і під час програвання музики починають водити хоровод, взявшись за руки. Коли в пісеньці діти почують слово «ялинка», діти повинні зупинитися і грюкнути ладошами. Коли вони почують фразу «Новий рік» - треба помахати руками, коли прозвучить слово «вовк» - вони повинні тупнути ніжкою.

  Слова або фрази, які звучать у пісні, повністю залежать від змісту. Можна самим придумати і пісню, і ключові фрази. Дитина, яка не почув потрібний вираз, вибуває з гри. 10-15 хвилин – такого часу буде достатньо для виявлення переможця. Ним стане той дитина, яка виявиться найбільш уважним. Для проведення конкурсу достатньо від 3 до 4 пісеньок.

  Гра «Новорічна казка»

  Для цієї гри потрібно проявити трохи фантазії. Просто візьміть з полиці якусь дитячу книжку. Наприклад, казку про ріпку. Під час застілля призначте ведучого, який розподілив ролі між гостями. Потім він повинен читати вголос казку, а її герої супроводжувати розповідь ведучого різними відповідними звуками. Приміром, якщо це казка про червону шапочку, то дівчинка може вимовляти якусь постійну фразу, вовк – гарчати, мисливець – імітувати постріл і т. п.

  Конкурс «Прикрась ялинку за хвилину»

  Конкурси для дітей та дорослих на Новий Рік 2018: варіанти та ідеї
  Ця гра для дітей. Необхідно заздалегідь підготувати два ящики з новорічною мішурою.

  Отже, потрібно поділити дітей на дві команди. Кожна група хлопчиків та дівчаток протягом однієї хвилини повинна прикрасити ялинковими прикрасами...кого-небудь з гостей або можна свого члена групи. У підсумку, переможцем оголошується команда, хто за хвилину зміг витратити всю ялинкову атрибутику й оригінальніші нарядив новоспечену «ялинку».

  Забава «Чорний ящик».

  Конкурси для дітей та дорослих на Новий Рік 2018: варіанти та ідеї
  Ця гра може проводитися за новорічним столом. Заздалегідь приготуйте скриньку або коробку, а також різні негострі предмети. Ідея конкурсу полягає в тому, щоб кожен бажаючий зміг відчути себе справжнім магом в святкову ніч.

  В коробку або іншу підходящу для проведення конкурсу ємність необхідно покласти предмет. Учасник конкурсу повинен на дотик визначити, що знаходиться в коробці. При цьому він усім своїм виглядом повинен показати, хто перед гостями, граючи чаклуна або екстрасенса. Кращий з «артистів» отримує приз.

  Гра «Прилепи ніс сніговикові»

  Для конкурсу знадобиться ваше вміння малювати. На аркуші паперу, бажано великому, намалювати сніговика. Для нього необхідно спорудити ніс з пластиліну відповідного кольору.

  Конкурс проводиться за столом. Будь-який бажаючий може взяти в ньому участь. Закріпіть сніговика на стіні, зав'яжіть очі учаснику і розкрутіть його. Дайте в руки пластилінову морквину і запропонуйте приліпити ніс до сніговикові. Хто краще за всіх виконає дане завдання – той і переможе. А в нагороду отримає солодку моркву.

  Конкурс «Перукар»

  Для веселощів знадобляться 2 стільця і 4 бажаючих взяти участь, з яких краще вибрати 2 діточок. Дорослі сідають за стільці, а діти приймаються витворяти на головах піддослідних дорослих різні чудо-зачіски. Найкраща зачіска, на думку навколишній, і буде переможцем.

  Можна використовувати гребінці, заколки, резинки, банти і т. п. Не забудьте додати до зачісок ялинкової мішури – буде весело.

  Святкові веселощі «Ей, народ чесної! Вбирайся, але не зівай»

  Конкурси для дітей та дорослих на Новий Рік 2018: варіанти та ідеї
  На час проведення конкурсу необхідно звільнити стіл від їжі і висунути його на середину приміщення. На стіл покладіть різні прикраси: кільця, ланцюжки, намиста і т. п. Їх число повинне відрізнятися на 1 від кількості учасників в меншу сторону. Учасникам включається музика, під яку вони танцюють. Як тільки музика закінчується, кожен повинен взяти зі столу будь-яку річ і надіти на себе. Хто не встиг – той програв. І так далі, поступово прибираючи з 1 речі зі столу. Переможець отримує нагороду.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: