Ігри на Новий Рік 2018: новинки, правила

Всі хочуть, щоб свято Нового Року запам'ятався надовго, і щоб через багато років вони могли зустрітися і згадати смішні моменти веселощів. Для цього ми зібрали найбільш цікаві ігри на Новий Рік 2018 для дітей і дорослих.

Ні для кого не секрет, що свята, що супроводжують початок нового року, вже давним-давно не є просто застіллям. Ви можете мати багатий стіл з великою різновидністю страв, величезна кількість друзів і близьких вам людей, але це ще не означає, що буде весело.

Вже зовсім недовго залишилося до зими, і необхідно задуматися про те, як зустріти Новий рік, і звичайно підготуватися до цієї зустрічі. Природно для святкування Нового року (року Собаки) вам знадобиться який-небудь новий наряд, але не забудьте подумати які конкурси можна провести під Новий рік, щоб скрасити вечір і зробити його незабутнім.

Кожен будинок незабаром буде переповнений різного роду новорічної суєтою. Одні люди поспіхом купувати рідним і близьким подарунки, інші, можливо, підуть шукати зелену красуню, щоб прикрасити нею свій будинок, а хтось візьметься за складання святкового меню.

Але якщо у вас є бажання провести Новий рік весело, то вам потрібно подбати про конкурсах та іграх, щоб свято не перетворилося на банальне випивання виноградного напою з закусыванием різного роду стравами, адже це дуже нудно. Якщо вас турбує питання, кого ж обрати ведучим вечора, то ви можете взяти когось із запрошених гостей. Залишиться лише дещицю, купити сувеніри, для того, щоб роздавати їх переможцям конкурсів.

Рухливі конкурси новорічного вечора 2018 для дорослих

Ігри на Новий Рік 2018: новинки, правила

Звичайно ж, зустріч нового року починаємо за новорічним столом, а коли все наситяться, то можна трохи порухатися.

Захоплюючі ігри та забави у веселій компанії друзів у вечір, напередодні початку року Собаки

Якщо у вас велика компанія, то найбільш придатними такі забави будуть у тому разі, якщо серед гостей є такі, які не побояться здатися смішними, і зможуть з легкістю підняти настрій іншим гостям.

Напевно, кожен знає таку гру як хоровод, в центрі якого знаходяться стільці. Для такої гри вам потрібно всього 6-10 стільчиків, дивлячись скільки гостей. Стільчики потрібно виставити таким чином, щоб вони стояли спиною один до одного.

Після вибудовування стільців, всі стають в коло і під веселу музику починають водити хоровод. Після того як музика перестане грати, потрібно встигнути сісти на стілець, оскільки стільців на один менше, ніж учасників. Забава триває до тих пір, поки в хороводі не залишиться двоє учасників і один стілець. Тут вже включається в останній раз музика, вони починають ходити навколо стільця, і коли музика перестає грати, той, хто сів на нього і буде переможцем. Виграв учасник отримує приз, який заздалегідь вже був приготований.

Конкурсна гра хоч і давня, але все ще користується популярністю, і принесе сміх і радість у наші будинки напередодні Нового 2018 року. Крім того, можна створити маленьке шоу, щоб зробити конкурс ще веселіше. Можете бути впевнені, що, обравши цю гру під Новий рік, вам буде гарантований гарний настрій.

Новорічні ігри для дітей

Ігри на Новий Рік 2018: новинки, правила

Для дітей теж є варіанти ігор для веселого проведення часу. Серед них:

 • Снігова королева і її замок. Цей конкурс вимагає попередньої підготовки. Потрібно зробити малюнок зі Сніговим замком і приготувати багато стаканчиків білого кольору. Діти повинні запам'ятати, як виглядає замок, і як можна точніше його спорудити із стаканчиків. Ця забавна гра, може бути ускладнена зав'язування очей дітлахам під час спорудження. Природно переможцем буде той, хто швидше побудує потрібне споруда.
 • «Зелена красуня» для Діда Мороза. Дітям треба вишикуватися в коло. І після того, як Дід Мороз задасть питання про те, які існують ялинки, підняти руки. Сівши – зобразити низьку ялинку, розширивши коло – широку ялинку, і звузивши коло – вузьку ялинку. Дідусь ходить і вимовляє низька ця ялинка або широка, а дітворі потрібну зобразити «красуню». Дідусь Мороз може неправильними жестами всіляко хлопців заплутувати.
 • Театр під Новий рік. Як правило, у новорічне свято діти вбираються в різноманітні костюмчики для карнавалу. Тому можна провести конкурс на кращий карнавальний костюм. Конкурсне змагання стане цікавішою, коли учасники будуть грати ролі тих, чиї костюми вони одягнені, і пісню заспівати їх.
 • Розгадка героя з казки. Для цієї гри потрібно дітворі вишикуватися в коло. Людина, що проводить цей конкурс, буде говорити ім'я героя з якоїсь казки, але він буде озвучувати ім'я не до кінця, і завдання хлопців відгадати хто ж він – наш герой. Ну а якщо дати завдання дітям зобразити того, кого вони назвали, то ця гра буде ще більш захоплюючою.
 • Прощай мрія. Для такої забави потрібно закупити стільки кульок, скільки ви плануєте запросити гостей. Всі знають, що новорічна ніч – це ніч виконання бажань. Тому, всім, хто прийшов потрібно написати своє бажання на листочку паперу і міцно прив'язати до кулі. Потім куля можна відпустити, щоб він летів у небо. Така дія буде красивим фінішем прекрасного вечора
 • Як заробити напій у новорічну ніч

  Ігри на Новий Рік 2018: новинки, правила

  На новорічній вечірці у конкурсних завданнях можна використовувати різні міцні напої, такі як горілочка, коньяк, пиво, та інші. Щоб якось урізноманітнити гру можна брати напої і без алкоголю. Пляшки з напоями розташовують у вигляді кола. Кільце з паперу стане відмінним снарядом для гри. Кільце кидають, воно повинно зупинитися на горлі однієї з пляшок. Кидки здійснюють з відстані трьох метрів. Якщо учасник потрапляє на якусь пляшку, то забирає її в якості призу.
  Ігри на Новий Рік 2018: новинки, правила

  З допомогою всіляких різних забав можна створити чудову атмосферу в колективі компанії. Люди можуть тривалий час працювати разом, але нічого не знати один про одного. А в неофіційній обстановці вони можуть більше здружитися і дізнатися один одного краще. З цієї причини рекомендується проводити такі забавні конкурси в ніч на 1 січня 2018 року.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: