Як прикрасити квартиру на Новий Рік 2018

2018 рік пройде під заступництвом собаки. А значить, в квартирі повинен бути присутній атрибут нового року. Про те, як прикрасити свою квартиру на Новий Рік 2018 мова і піде в цьому огляді.

Переважаючими відтінками в прикрасах повинні бути золотий і жовтий, адже це буде рік Жовтої Собаки. Звичайно ж, при зустрічі нового року не обійтися без ялинки.

Намагайтеся встановлювати живе дерево, а не штучний замінник. Це подарує господареві будинку достаток разом з гарним настроєм. Прикрасьте новорічне дерево яскравими іграшками золотого, помаранчевого і жовтого відтінків. Хай на ньому буде безліч вогнів і обов'язково фігурка собаки.

Як прикрасити квартиру самостійно?

Як прикрасити квартиру на Новий Рік 2018
Особливу увагу приділіть прикраси вікон. Дизайнери рекомендують наклеювати на них не лише стандартні білі сніжинки, а розбавити їх пурпуровими і золотими.

Є нестандартний спосіб прикраси, для якого вам знадобляться:

- зубна паста;

- новорічні трафарети;

- вода.

Розбавте зубну пасту з водою і, використовуючи трафарети, малюйте сумішшю на вікні. Підключіть до процесу дітей, це принесе їм небачену радість і задоволення. Якщо ви не хочете витрачати час на розпис, купите готові наклейки для вікон, додавши до прикраси розпилений з балончика штучний сніг на стеклах.

Свічки до нового 2018 році

Як прикрасити квартиру на Новий Рік 2018
Неповторну атмосферу в домі створює використання дизайнерських свічок. Від них віє таємничістю і казкою. Поставте свічки у розкладені на полицях соснові гілки. Можете самостійно зробити свічники, прикрасивши їх у кольори наступаючого року. Однак використання свічок в будинку, де є діти, проблематично з точки зору безпеки.

Як прикрасити кухню до нового 2018 році?

Як прикрасити квартиру на Новий Рік 2018
Кожну кімнату треба причепурити до головного свята року, і кухня не є виключенням. Як правило, на кухні більшість людей урочистою вечерею проводжають старий рік і зустрічають наступаючий.

Стіни, стеля і вікна потребують оздобленні. Ви можете зробити святкову нашивку на стільці і скатертину. Можна використовувати червону скатертину з бежевою або золотою окантовкою.

В середину столу поставте статуетку з символом наступаючого року і композицію із соснових гілочок. В цілому можна прикрасити всі приміщення гілками з шишками. Постарайтеся не переборщити з мішурою і предметами інтер'єру, які можуть обмежувати рух.

Прикраса кімнати до нового року

У самостійному оздоблення квартир і будинків до святкування нового року лідируючу позицію займає ялинка. У кожної людини це свято асоціюється з запахом ялинки і мандаринів. Якщо ваша кімната не здатна вмістити в себе новорічне дерево, ви завжди можете замінити його на гілки, які без праці можна придбати в точках продажу хвойних порід.

Відмінно допомагають із створенням новорічної атмосфери сніжинки, гірлянди і свічки. Сніжинки ви можете зробити своїми руками, а можете придбати готові в магазинах. Гірлянд і свічок перед святом продається незліченна кількість. В наші дні дизайн цих прикрас не стоїть на місці. Кожен рік з'являються різні варіант: гірлянди у формі кульок, янголят і сердечок.

Прикраса спальні

Як прикрасити квартиру на Новий Рік 2018
З прикрасою цього приміщення потрібно бути максимально делікатним, щоб святкова атмосфера не заглушала почуття спокою й умиротворення. Не використовуйте «кричущих» і блискучих елементів. Намагайтеся виключити мішуру, дощик. Скористайтеся неяскравими лампочками, ароматизованими свічками, декоративними фігурками і великими ялинковими кулями. До речі, кулі можна підвісити прямо на люстру, що додасть їй виразність.

Вітальня з святковою атмосферою

Часи рад по прикрасі вітальні давно пройшли. У наші дні все прикрашають на свій лад. Однак незмінним атрибутом залишається святкове дерево. Одні віддають перевагу штучним ялинкам, інші щороку набувають натуральні. Схилення в сторону штучного дерева можна пояснити тим, що воно не обсипається і не пахне (деякі просто не переносять хвойного запаху).

В цілому, вітальня є кімнатою, яка у всьому будинку повинна бути прикрашена по максимуму. Тут ви можете втілювати в реальність свої найсміливіші фантазії. Краще не обмежувати себе у виборі сміливих декорацій до Нового року собаки. Використовуйте все, що душі завгодно. Для декору беріть свічники, на телевізорі може розміститися маленька статуетка діда мороза. На вікна помістіть красиві сніжинки і упряжку оленів.

Задійте в оздобленні як можна більше мішури і блискіток в поєднанні з гірляндами. Цікаво виглядає серпантин різних кольорів, яка вам під силу нарізати самим або ж придбати готовий в магазині. На ялинкових гілочках повестите штучний сніг, який додасть родзинку у святкову атмосферу.

Підготовка передпокою до зустрічі нового року

Як прикрасити квартиру на Новий Рік 2018
Якщо ви запросили гостей, то святкова атмосфера повинна зустрічати їх з самого пора. Повісьте на вхідні двері вінок, зроблений своїми руками. Зробити його досить просто, вам потрібно лише взяти:

- круглу заготовку з картону за розміром вінка;

- зелену і золотисту мішуру;

- клей;

- маленькі прикраси (ягідки, кульки та інші елементи декору).

Оберніть заготівлю мішурою і закріпіть її. Зробіть кріплення (петлю), за яке вінок буде підвішений на двері. Приклейте на нього весь вибраний вами декор. Ваш вінок готовий!

Дитяча кімната і новий рік

Як прикрасити квартиру на Новий Рік 2018

Ідеально підходять Для дитячої гірлянди незвичайних форм (у вигляді зірочок, ангелів та інших фігур). У дитячій кімнаті намагайтеся не обмежувати себе у фантазії. Тут ви можете зробити спільні з дитиною прикраси своїми руками. Діти дуже люблять майструвати вироби і ще більше люблять, коли їх використовують у справі.

Намагайтеся уникати в декорі використання скляних іграшок, які можуть розбитися при необережному поводженні з ними і поранити дітей.

Дайте дитині можливість самій реалізувати свій творчий потенціал у прикрасі своєї кімнати. Дозвольте йому намалювати гуашшю сніжинки на вікні. І обов'язково відведіть місце, в яке Дід Мороз покладе невеликий презент за його старання!


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: