Де можна зустріти Новий Рік 2018 Собаки

До Нового року залишається досить багато часу, але краще заздалегідь вирішити, де його зустрічати. Адже якщо ви запланували відзначити Новий рік в іншій країні або в іншому місті, то потрібно подбати про бронювання готелю, купити квитки і т. д. Отже, в цій статті ми запропонуємо Вам декілька варіантів, де можна зустріти Новий Рік 2018.

Як вже говорилося вище, свято можна зустріти і в Росії, а можна поїхати в якісь теплі країни. Нижче ми наведемо країни і міста, де можна зустріти відмінно і незабутньо Новий рік.

Новий рік 2018 в Росії

Де можна зустріти Новий Рік 2018 Собаки
Багато людей відзначають Новий рік саме в Росії. Ці люди просто не хочуть або не мають можливості поїхати, наприклад, у теплі краї чи в інші країни. Не варто засмучуватися, адже в Росії теж є красиві, урочисті місця, де можна чудово зустріти Новий рік:

 • Москва;
 • Калінінград;
 • Казань;
 • Великий Устюг;
 • Санкт-Петербург.
 • Москва

  Ну як же не внести в список цей місто. Адже в цьому місті Новий рік зустрічається казково на Червоній площі під бій курантів. Тут можна відзначити свято в ресторані, готелі, а можна взагалі на Червоній площі.

  Калінінград

  Якщо раптом ви хотіли поїхати відзначати Новий 2018 рік в Європу, а у вас не вийшло, то не засмучуйтеся – можна поїхати в Калінінград. Адже саме в Калінінграді поєднується німецьке та російське чарівність.

  Казань

  Якщо ви жодного разу не були в цьому місті, то поїдьте зустріти Новий рік саме туди. Це місто прекрасне своїми архітектурними будівлями, музеями і безліччю пам'яток. Напередодні Нового року це місто стає ще прекраснішим. Тут Новий рік можна зустріти в ресторані і спробувати національну кухню.

  Великий Устюг
  Де можна зустріти Новий Рік 2018 Собаки
  Саме в цьому місті хоч один раз варто зустріти це прекрасне свято Новий рік. Це місто вважається батьківщиною Діда Мороза. У цьому місті ви заново відчуєте себе дитиною і відправитеся в безтурботне дитинство.

  Санкт-Петербург

  У Санкт-Петербурзі теж проводиться багато урочистих заходів. На новорічні феєрверки можна подивитися на Палацовій площі і там же можна зустріти Новий рік.

  2018 рік у Близькому Зарубіжжі

  Також можна зустріти Новий рік у країнах близького зарубіжжя. В цих поїздках ви дізнаєтеся про традиції святкування Нового року і відмінно проведете новорічні канікули. Можна поїхати в такі країни, як:

 • Білорусь. У цю країну краще забронювати новорічний екскурсійний тур. Завдяки туру ви більше дізнаєтеся про культуру країни і відчуєте новорічну атмосферу. Тур зупиняється в містах: Мінськ, Брест, Ліда, Смоленськ. Відвідуючи ці міста, ви порівняєте і побачите, як кожне місто прикрашений, і як у них зустрічають Новий рік.
 • Грузія. У Грузії Новий рік можна зустріти в 2 варіантах.
 • Перший варіант – це стандартний. Стандартний, тобто зустріти в ресторані. У Грузії накривають щедрий і багатий стіл.
  Де можна зустріти Новий Рік 2018 Собаки
  Другий варіант – екстремальний. Цей вид має на увазі катання на санках, лижах, ковзанах і сноубордах.

 • Латвія. Якщо ви вирішили поїхати до Латвії, то краще поїхати в Ригу. Тут можна взяти участь у Фестивалі крижаних скульптур, покататися на санях.
 • Теплі краї

  Де можна зустріти Новий Рік 2018 Собаки
  Якщо ви вирішили відпочити на Новий 2018 рік від снігу, морозу та заметілі, засмагаючи на теплому піску, на березі моря, то варто забронювати місце заздалегідь. Святкуючи Новий рік за кордоном, ви отримуєте безліч яскравих і запам'ятовуючих вражень. Можна поїхати в:

 • Таїланд – тут Новий рік відзначають тричі на рік. У Таїланді вас зустрінуть за святковим карнавалом та новорічними феєрверками. Хто любить відзначати насичено і яскраво, то вирушайте в Паттайю. А якщо все-таки ви вирішили відпочити спокійно і тихо на пляжі, то вирушайте в Пхукет і Самуї.
 • Балі. У цій країні Новий рік відзначається в готелі. В готелі готують розважальні програми з банкетом, дискотеками та конкурсами. Після банкету можна сходити на водні розваги, захоплюючі екскурсії. До вечора 31 грудня рух перекривається для святкового салюту.
 • Гоа – в готелях влаштовують захоплюючі програми, накривають святкові столи і виступають різні народні ансамблі. Якщо вам пощастить, і ви потрапите в готель, де в період Нового року працює система «Все включено», то ви зможете вживати все за рахунок готелю. Зустрівши тут Новий рік, ви ніколи не забудете його.
 • Зараз кожна людина може поїхати туди, куди захоче, і зустріти Новий рік далеко від свого будинку. І відзначити це свято яскраво, урочисто і незабутньо. Але якщо раптом у вас немає грошей для дорогий поїздки, то не варто засмучуватися, адже Новий рік можна зустріти незабутньо, навіть якщо у вас немає товстого гаманця.

  Є такий вислів: «Нехай у Новорічну ніч в вашу двері постукає Щастя... І дай Бог, щоб ви в цей момент опинилися вдома.» Якщо ви не вірите в це, то сміливо вирушайте відпочивати і святкувати Новий рік там, де захочете.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: