Оновлена Ауді А6 2018 року. Технічні характеристики, фото, тест-драйви

Дана модель – А6 2018 року - продовження улюбленої багатьма серії Ауді А6. Кожен водій зможе по достоїнству оцінити даний автомобіль.

Оновлений дизайн і покращена оптика AUDI А6 2018 року


Оновлена Ауді А6 2018 року. Технічні характеристики, фото, тест-драйви

Прогресивна елегантність і спортивний настрій нової моделі Ауді А6


 • Оновлення верхівки середнього сегмента Ауді А6;
 • Робота підпорядкована безпосередньо Марку Лихте, є світилом дизайну;
 • Наявність світлодіодних ламп, не сліпучих вночі зустрічного водія;
 • Матричні освітлювальні прилади Ауді, забезпечують дальнє світло;
 • Наявність ксенону або світлодіодів, заперечення галогенною оптики;
 • 18-дюймові колісні диски;
 • Мультимедійний інтерфейс з поліпшеною графікою.

 • Оновлена Ауді А6 2018 року. Технічні характеристики, фото, тест-драйви

  Креативне рішення типу кузова Ауді А6


  Нові дизайнерські рішення при виробництві Ауді А6 2018 року

  Дана Audi A6 2018 сміливо складе конкуренцію іншим авто. Наявність інновації новинок кузова, технічно виконані яскраві образи і форми. Зокрема, верхнє виконання даху кузова.

  Для створення авто роботу на себе взяв Марк Лихте - найперший дизайнер Ауді. Він може надати різні креативні рішення по формі та за типом кузова автомобіля.

  Лихте Марк працює над тим, щоб вийшла нова модель, що представляє собою прогресивну елегантність і спортивний настрій породжує інтерес до неї у покупців, збільшився за рахунок новинок моделі.

  Новий екстер'єр, поліпшені характеристики Ауді А6 2018


  Оновлена Ауді А6 2018 року. Технічні характеристики, фото, тест-драйви

  Оновлений екстер'єр Ауді А6


  Ауді А6 стане відкритою для інших лише через рік. Це покаже найбільша виставка, де експерти заявляють можливу наявність представлення новинок. Ось, що слід чекати:

 • Інші розміри;
 • Нові технології;
 • Змінений екстер'єр;
 • Новітня оптика;
 • Кращі характеристики;
 • Копії кращого з попередніх моделей.
 • Оновлена Ауді А6 2018 року. Технічні характеристики, фото, тест-драйви
  Звернемо увагу на наявність нової світлотехніки AUDI A6 2018 року. Не обійтися без подання нового зображення кузова та інших ключових моментів. Експерти заявляють: нова Ауді А6 стане відмінним автомобілем на відміну від її попередниць. Особливо вона прославиться гарним розташуванням елементів під кутом, там, де фари.


  Оновлена Ауді А6 2018 року. Технічні характеристики, фото, тест-драйви

  Зовнішній вигляд AUDI A6


  Багато місця займе матричний елемент, що цілком складається з світлодіодів. Така опція дістанеться нової моделі Ауді А6, вийде використовувати всі її характеристики. Представляється нова світлотехніка, що забезпечує зручне керування серед звичайних вулиць міста, де властиво великий рух по автобану, де швидкість нічим не обмежується.

  Взагалі галогенова оптика відсутня. Її замінять світлодіоди з ксеноном. Вогні-поворотники стануть акуратно розташовуватися по боках АUDI A6, придбають динаміку. Освітлення стане можливим завдяки пульсації від центру до краю. Саме так водії зрозуміють, яке рішення ви прийняли.

  Але офіційних змін по відношенню до нової Ауді А6 поки немає. Можна про це тільки здогадуватися. Ось розповідь Марка Лихте: «У авто планується нове покоління з властивим йому стилем в області шоу-кара». Можливо, мова може йти про зміну радіаторної решітки. Її прути будуть виконані з металу, оздобленого хромом.»

  Оновлена Ауді А6 2018 року. Технічні характеристики, фото, тест-драйви
  Також можливо побачити зміна кузова машини. Фронтальні фари представлять загострені кінці. Як базу, візьмуть кросовер колишньої Ауді, створювалася спеціально для великих авто, з поздовжнім розташуванням агрегату. Якісний стандарт автомобільною «взуття» - восемнадцатидюймовые диски коліс.

  Мультимедійні зміни в Ауді А6 2018 року


  Оновлена Ауді А6 2018 року. Технічні характеристики, фото, тест-драйви

  Ауді А6 в русі


  Німецькі виробники внесли нові технічні новинки останньої технології виробництва даної моделі. Також автомобіль був обладнаний новинками, що Ауді А6 нові характеристики.

  Можна відзначити нові мультимедіа, якісно змінені. Наприклад, навігація стала можлива завдяки схемі Гугл, яка веде машину, використовуючи потрібний напрямок. Був створений, так званий, навігатор. Звичайні карти – схеми руху авто від одного об'єкта до іншого.

  Оновлена Ауді А6 2018 року. Технічні характеристики, фото, тест-драйви
  Мультимедійні характеристики стали висуватися з новим зовнішнім виглядом, графікою. Таке стало можливо завдяки тому, що електроніка Ауді А6 - як процесор Тегра 3 від Нвидиа.

  Така система, яка розважає, а також інформує, отримала можливість відтворювати музику, показувати відео, відправляти дані до супутника або отримувати їх з супутника. Правда, є один недолік: пристроєм можна користуватися за допомогою пальця або палички, тому що екран не підтримує тач-скрін.

  З цієї причини водій відволікається на кнопки, які управляють установкою. А це не тільки нудно, але й небезпечно, так як натискання на кнопки, пошук їх на пристрої перемикають увагу шофера на екран дисплея.

  Тому незручно, адже очам потрібно весь час опускатися до пристрою, його кнопок. Знаходяться вони там, де важіль коробки передач.

  Відео огляд AUDI A6 2018 року

  Крім іншого, на дисплеї існує дві цифрові панелі. Зверху відображається навігаційна установка, а знизу - інформація про радіостанції, яка зараз грає. Виходить, що потрібно управляти кондиціонером і навігацією, використовуючи дві різні панелі, а це не дуже зручно, але розробники передбачили операцію, що використовує нову панель для всіх функцій.

  Оновлена Ауді А6 2018 року. Технічні характеристики, фото, тест-драйви
  Як показують фото оновленої Audi A6 , дизайн буде абсолютно звичний. Змінилися матеріали обробки, використовувані для салону. Дизайнери взяли шпон основний клейонки - це відмінно виглядає всередині салону.

  Новинка з акустикою вікон залишилася, тому сторонні звуки не потрапляють всередину. Це означає, що у водія, пасажира з'явиться область тиші, тому що ніякі шуми з вулиці не проникають. Ціна Ауді А6 2018 року буде трохи дорожче, ніж її побратимів, але зате гарантує більш комфортну їзду.

  Зміни салону і багажного відділення Ауді А6 2018 року


  Оновлена Ауді А6 2018 року. Технічні характеристики, фото, тест-драйви

  Мультимедія салону Ауді А6


  Колеса мають інші розміри, однак загальна картина кузова і його нутрощів залишилася такою ж. Звиси стали менше. Пасажирам стало зручніше сидіти ззаду.

  Габарити зовнішніх даних стали більше, збільшився і багажник, він раніше теж вміщав понад п'ятсот літрів, а тепер туди можна покласти до 560 літрів вантажу будь-якого характеру. Чекайте кросовер в 2018 році на авторинках. Він зможе скласти серйозну конкуренцію, так як завдяки оновленої Audi A6 ринок просто вибухне від радості.

  Відео оновленої Ауді А6 2018 року


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: