Hyundai Celesta 2018 року - фото, комплектації

Компанія Hyundai представила недавно свою новинку автомобіля для китайського ринку Hyundai Celesta 2018. Вона викликала загальний ажіотаж, незважаючи на те, що виробник поки не вказав особливості технічного оснащення новинки.

Деякі відомості про новинку Hyundai Celesta 2018

 • У моторній лінійці нового авто від Хендай буде присутній атмосферний бензиновий агрегат потужністю 123 кінські сили;
 • Зовнішній вид китайської версії Celesta 2018 виконаний в стилістиці Elantra і Verna нового покоління;
 • Радіаторна решітка має дизайном з великими елементами, щоб зовнішність авто була більш солідною;
 • Перероблений зовнішній вигляд задніх ліхтарів, які виглядають більш сучасно;
 • Габарити нової машини марки Hyundai займають проміжне місце між Solaris і Elantra;
 • Оснащення новинки не обійшлося без передньої незалежної підвіски Mc Pherson;
 • При виробництві використовується та ж платформа, яка застосовується для виготовлення автомобілів Verna останнього покоління.
 • Hyundai Celesta 2018 року - фото, комплектації
  Компанія Hyundai офіційно представила оновлену версію автомобіля Celesta для китайського ринку. На даний момент залишається загадкою, чому ця машина стала настільки обговорюваною серед споживачів світу. Адже компанія продемонструвала тільки зовнішній вигляд авто.

  Після презентації автомобіля у практично всіх автолюбителів залишилося більше питань про технічне оснащення даної новинки.

  Ознайомившись з презентацією авто південнокорейського автовиробника, є можливість зробити висновок, що представники компанії показали експертам тільки кузов. Вони змогли оцінити лише розміри Селести, її зовнішнє оформлення. З'являються твердження, що доводять спробу маркетологів бренду Хендай створити інтригу навколо нової моделі авто, з чим вони успішно впоралися.

  Дана презентація змусила сколихнутися співтовариство автомобілістів. Машиною навіть зацікавилися російські автолюбителі. Хоча представники компанії провели прем'єрний її показ без натяку на появу новинки в Росії.

  Зовнішній вигляд автомобіля Hyundai Celesta 2018

  Hyundai Celesta 2018 року - фото, комплектації
  Модель Celesta від провідного світового бренду має стилістикою, притаманною типовому представнику південнокорейської автомобільної промисловості.

  Розглянувши її зовнішність, є можливість побачити схожі риси з Elantra, Verna. Це навряд чи можна вважати недоліком. Адже компанія з великою часткою ймовірності хоче зробити свої автомобілі такими, щоб вони були створені з урахуванням однієї стилістичної спрямованості. Сьогодні багато світові виробники випускають новинки авто, відповідні їх фірмовому стилю. Компанія Hyundai зробила точно також.

  За своїми розмірами новинка від Хендай стоїть між Elantra і Solaris. Параметри Селести є наступними:

 • Довжина – 4510 міліметрів,
 • Висота – 1470 міліметрів,
 • Ширина - 1756 міліметрів.
 • Подивившись на зображення новинки, можна відмітити, що передня її частина має більш продуманим, цікавим дизайном. Широка радіаторна решітка має досить великими елементами. Завдяки цьому зовнішній вигляд машини виглядає досить переконливо, солідно.
  Hyundai Celesta 2018 року - фото, комплектації
  Бампер відрізняється своїми широкими повітрозабірниками, які виглядають стильно, ефектно. Світлодіодні фари володіють привабливою на смак споживачів формою. Зовнішній вигляд машини відрізняється своїми спортивними характеристиками.

  Задня частина кузова має абсолютно простим дизайном. Найбільш примітним в її оформленні є наявність тривимірних ліхтарів. Кузов має обтічною формою без різких кутів, переходів. Зовнішній вид Hyundai Celesta говорить про досить великої місткості салону.

  Особливості інтер'єру Хендай Селеста

  Hyundai Celesta 2018 року - фото, комплектації
  На сьогоднішній день південнокорейська марка поки не поділилася тим, яким чином буде виглядати внутрішня частина салону автомобіля. Це стало причиною для появи численних чуток і припущень. За деякими з них всередині машина нагадує лінійку Solaris.

  Поки ще незрозуміло, чому почали з'являтися такі думки, тому що південнокорейські виробники завжди здатні дивувати. Цей раз не є винятком. Вони можуть піднести щось дуже незвичайне, несподіване. Розробники марки завжди відкриті для експериментів, не соромляться використовувати ідеї інших компаній.

  Також є ряд припущень, що новинка буде мати дорогою обробкою із застосуванням високоякісних матеріалів. Думка викликає багато суперечок. Адже складно уявити використання дорогих матеріалів Преміум якості при виробництві автомобіля, який займе нішу між Солярисом і Элантрой. Тому твердження про багатство інтер'єру є спірним моментом.

  Технічні параметри Хендай Селеста 2018 модельного року

  Hyundai Celesta 2018 року - фото, комплектації
  Технічна складова машини Hyundai Celesta поки залишається таємною. Однак можна припустити, що вона, як і багато інших новинок бренду буде оснащуватися атмосферним бензиновим силовим агрегатом потужністю 123 кінські сили і об'ємом 1.6 літра. Ця модель мотора буде працювати в парі з однією з доступних трансмісій:

 • шестиступінчаста автоматична коробка перемикання передач,
 • шестиступінчаста механічна коробка перемикання передач.
 • Якщо новинка надійде на російський ринок, то такий силовий агрегат стане оптимальним варіантом для споживачів з Росії. Проводиться Селеста за допомогою платформи, яка використовується при виготовленні автомобілів Verna. Про всі її особливості давно відомо вітчизняним автолюбителям. Сьогодні про динамічні характеристики автомобіля виробник поки нічого не повідомляє.

  З'явиться Celesta на російському ринку?

  Hyundai Celesta 2018 року - фото, комплектації
  Сліду логікою, дану модель автомобіля слід було б почати продажі на російському ринку. Залишається тільки гадати, чи з'явиться вона в Росії чи ні. Підсумки минулого року свідчать: автомобілі Hyundai Solaris стали найбільш продаваними на території нашої країни. За рівнем продажів в 25 кращих виявилася новинка Creta.

  Вона зайняла 15 місце за рівнем продажу. Таке становище в рейтингу обумовлено тим, що автомобіль ще не зовсім знайомий споживачам. За рівнем продажів в нашій країні марка Hyundai займає почесне третє місце. За рівнем прибутковості бренд з Південної Кореї займає п'яте місце.

  Чи здатна нова Селеста зробити так, щоб марка Hyundai стала лідером за рівнем продажів у Росії? Якщо представники бренду підійдуть до цього питання гранично уважно, це цілком можливо. Така новинка стане привабливою для тих автолюбителів, яким не хочеться їздити на дуже дешеве авто, але й для покупки розкішного грошових коштів недостатньо. Серед автомобілів середньої цінової категорії Celesta цілком могла б зайняти гідне місце, користуватися великою популярністю.

  Автомобіль може користуватися великою популярністю, якщо південнокорейський виробник зможе приділити пильну увагу ціновій політиці. Для успіху у автомобіля є все, найпривабливіше для споживачів: солідний зовнішній вигляд, оптимальні розміри, мотор, який є одним із самих невибагливих у використанні, особливо це важливо серед російських автомобілістів.

  Цього цілком достатньо, щоб машиною зацікавилися автолюбителі самих різних груп.
  Hyundai Celesta 2018 року - фото, комплектації


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: