Оновлений УАЗ Патріот 2018 року: інновації, гідності, технічні новинки

У 2018 році шанувальників легендарного вітчизняного позашляховика чекає ряд оновлень улюбленої машини. Модернізація торкнеться як зовнішнє оздоблення, так і начинку авто.

Цікаві факти про УАЗ Патріот 2018

Оновлений УАЗ Патріот 2018 року: інновації, гідності, технічні новинки

 • Під керівництвом військових, в п'ятдесяті роки минулого століття з'явився перший ульяновський позашляховик;
 • УАЗ постійно розвивалася, модернізувалася і збільшував модельний ряд своїх автомобілів;
 • У 2005-му році було налагоджено виробництво повноприводного позашляховика, який отримав назву UAZ Patriot;

 • Оновлений УАЗ Патріот 2018 року: інновації, гідності, технічні новинки

  Інтер'єр салону оновленого УАЗ Патріот 2018 року


 • Належало створити міський УАЗ, при цьому не розгубити позашляховий потенціал;
 • Кількість нововведень та інноваційних рішень, які впроваджені при виробництві УАЗа, вражає уяву;
 • Інженери з великою відповідальністю підійшли до питання адаптації оновленого УАЗа до міських умов експлуатації;
 • Змінилася і лінійка силових агрегатів, яким належить пересувати в просторі новий УАЗ Патріот.

 • Оновлений УАЗ Патріот 2018 року: інновації, гідності, технічні новинки

  Екстер'єр UAZ Patriot 2018 року


  Модернізація та збільшення модельного ряду Уазу

  Ульяновський автомобільний завод довгі десятиліття вважався основним постачальником легкої автомобільної техніки для потреб армії. Та популярність і любов у військових, яку в роки війни отримали Віліси, не могла не змусити вітчизняних автомобілебудівників замислитися над конструюванням свого позашляховика.
  Оновлений УАЗ Патріот 2018 року: інновації, гідності, технічні новинки
  Під керівництвом військових, в п'ятдесяті роки минулого століття з'явився перший ульяновський позашляховик. По комфорту і оснащення того Уазіку було дуже далеко до сьогоднішнього Уаз Патріот, але на той момент це був справжній прорив.

  Автомобілі УАЗ відразу ж завоювали любов усіх військових. Навіть ті численні недоробки і помилки, які виявилися в перші дні експлуатації, не змогли зіпсувати загального враження від УАЗа.

  З роками UAZ стала набирати популярності і серед сільського начальства. Дороги в сільській місцевості були швидше умовністю, а добиратися з села в село на чимось добиратися.

  УАЗ постійно розвивалася, модернізувалася і збільшував модельний ряд своїх автомобілів, але основним вважалося армійське напрямок, на яке і продовжували працювати ульянівці.

  Сучасна історія повнопривідного позашляховика УАЗ

  У роки розпаду Союзу замовлення від армії різко скоротилися. Було прийнято рішення перенаправити зусилля на випуск масового авто. Так у 1997 році з'явився УАЗ-3160, а в 2000-му на його базі Симбир.

  Але великого попиту на ці автомобілі не було. Невеликі замовлення від МВС і армії, лісгоспи і приватні особи купували машини невеликими партіями. У 2005-му році було налагоджено виробництво повноприводного позашляховика, який отримав ім'я УАЗ Патріот.

  За роки випуску цієї моделі були проведені великі роботи по модернізації авто. Необхідність адаптувати автомобіль для міського використання змусила інженерів і конструкторів трудитися в поті чола.

  Надійний позашляховик і комфортний міський автомобіль УАЗ Патріот 2018

  Довгий час у Уазів не було конкурентів у Росії по прохідності і надійності, але ринок диктує свої правила. Сьогодні людям мало переїхати річку вбрід або подолати ділянку бездоріжжя.

  Більшість автолюбителів хоче мати надійний позашляховик і комфортний міський автомобіль в «одній особі». А старий УАЗ Патріот не міг дати потрібне відчуття комфорту в місті.

  Конструкторам автогіганта довелося поламати голову над складним завданням. Належало створити міський автомобіль, при цьому не розгубити позашляховий потенціал. За словами розробників, їм це вдалося.

  Інноваційні рішення, впроваджені при виробництві УАЗ Патріот 2018

  По тій інформації, що наявна на офіційних сторінках, новий UAZ Patriot повинен стати містком у майбутнє. Кількість нововведень та інноваційних рішень, які впроваджені при виробництві Уаз Патріот 2018, вражає уяву:

 • Новий дизайн деталей кузова;
 • Змінений кут нахилу лобового скла;
 • Встановлена висококласна оптика;
 • Нові елементи переднього бампера;
 • Оновлені блок-фари зі світлодіодами.
 • Всі оновлення по зовнішньому вигляді УАЗ Патріота повинні викликати у оточуючих трепет перед цим хижаком. Чоловічий, брутальний вигляд автомобіля не залишить байдужим нікого.

  Змінена конфігурація дверей, нові дзеркала на невеликий стійці доповнюють список оновлень, внесених у конструкцію UAZ Patriota.Оновлений УАЗ Патріот 2018 року: інновації, гідності, технічні новинки

  Завдяки внесеним змінам кузова - покращилася оглядовість з місця водія. Нові стійки, встановлені на УАЗ Патріот, покликані більш чітко гасити коливання, що виникали при різкому перестроюванні або іншому маневрі.

  Ці стійки стануть ще одним плюсом при підрахунку балів за безпеку. Саме надмірні коливання були причиною переворотів машин минулих поколінь. З установкою нових елементів підвіски на УАЗ Патріот проблема вирішена.

  Шумоізоляція, мультируль, бортовий комп'ютер - мала частка всіх переваг салону UAZ Patriot

  У салоні оновленого УАЗ Патріот стало набагато тихіше. Цього вдалося досягти завдяки застосуванню нових технологій при влаштуванні шумоізоляції салону. Звук двигуна практично не чутно. Панель приладів змінилася і стала більш інформативною.

  Мультируль додав солідності. Бортовий комп'ютер видає всю необхідну інформацію, а зелена підсвічування дозволяє чітко розрізняти символи на екрані навіть в самий сонячний день.

  Оновлений УАЗ Патріот 2018 року: інновації, гідності, технічні новинки
  Ергономіка водійського місця заслуговує найвищої оцінки. Зручні крісла, вдало розташовані підлокітники роблять їзду в УАЗ Патріоті дуже комфортною. Інженери з великою відповідальністю підійшли до питання адаптації оновленого УАЗа Патріота до міських умов експлуатації.

  Новий потужний двигун-новинка від УАЗ Патріот

  Змінилася лінійка силових агрегатів УАЗ Патріот. Під кришкою капота позашляховика знаходиться бензиновий двигун потужністю 128 кінських сил, який розганяє цей важкий автомобіль до 160 кілометрів на годину, споживаючи при цьому близько 11-ти літрів на 100 км.

  Представлений варіант з дизельним мотором потужністю 114 кінських сил і середньою витратою солярки в 9,4 літра на 100 км пробігу.

  Відео огляд оновленого УАЗ Патріот 2018 року


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: