Нова Toyota Supra (Тойота Супра) 2018 – форсаж, фото, характеристики

У 2018 році більшість автолюбителів чекає випуск нової моделі Toyota Supra (Тойота Супра). Два світових автомобільних лідера з виробництва спортивних автомобілів Toyota і BMW досі працюють разом, починають самостійно один без одного втілювати свої плани щодо створення удосконалених моделей нового покоління.

Маючи загальні тенденції та технології по виробництву унікальних швидкісних автомобілів для гонок, самостійні розробки, безсумнівно, будуть мати схожі риси. Не так давно на просторах інтернету з'явилася інформація про поновлення в недалекому майбутньому припиненого у виробництві п'ятого покоління від Toyota Supra.

Захоплюючі факти про Toyota Supra 2018 – п'ятому поколінні гоночних спорткарів

Нова Toyota Supra (Тойота Супра) 2018 – форсаж, фото, характеристики

 • Роз'єднання партнерів Toyota і BMW дає початок розробці нових поколінь спортивних, швидкісних автомобілів;
 • Максимальна зміна технічних характеристик і дизайну Тойота Супра в 2018 році увійде в основу майбутнього спорткара;
 • Вага автомобіля значно зменшиться, так як кузов планують виготовляти з сучасного матеріалу – вуглепластика;
 • Перші випробувальні пробіги майбутньої гоночної моделі Toyota Supra на трасі в Нюрбурге показали її шалену швидкість і легку маневреність;
 • Оновлений аналог з серії Supra 2018 був виставлений на огляд шанувальників в Детройті два роки тому;
 • Модель Toyota Supra (Тойота Супра) 2018 буде мати значно видовжену фронтальну частину, потужний бампер і більш обтічний вигляд;
 • За заявами світового автомобільного концерну Японії Toyota в 2018 році очікується показ нового спортивного автомобіля Toyota Supra 2018;
 • Презентація нової вдосконаленої моделі Тойота Супра 2018 японськими виробниками поки тримається в таємниці.
 • Рішення про поновлення Тойота Супра, знятого з виробництва

  Нова Toyota Supra (Тойота Супра) 2018 – форсаж, фото, характеристики

  Унікальне творіння свого роду, купе Supra від виробника Toyota з невизначених причин було заморожено в 2002 році.

  У зв'язку з тим, що ця модель не має світових аналогів і придбала загальну любов автогонщиків, японські виробники починають замислюватися про відновлення випуску даної серії спорткарів Тойота Супра, але вже в більш вдосконаленому і сучасному вигляді. Активно починається обговорення і пошуки високотехнологічних рішень створення конкурентної моделі. Проте вся інформація тримається в секреті.

  Але все ж для шанувальників дорогих, ексклюзивних, швидкісних автомобілів є шанс у найближчому майбутньому отримати унікальний екземпляр спортивного автомобіля Supra з оновленим форсажем і поліпшеними характеристиками.

  Відео огляд і опис нової моделі Toyota Supra 2018 року

  Фото і опис зовнішнього вигляду Toyota Supra (Тойота Супра) 2018

  Нова Toyota Supra (Тойота Супра) 2018 – форсаж, фото, характеристики
  Мало хто бачив майбутній примірник зміненого хетчбека поблизу, але по фотографіях, розміщених в інтернеті, видно, що зовнішній вигляд машини має багато спільного з BMW Z5 2017 року:

 • витягнуті форми;
 • похилий дах;
 • максимально подовжений капот;
 • максимально короткий багажник.
 • Нова Toyota Supra (Тойота Супра) 2018 – форсаж, фото, характеристики
  Вид ззаду і збоку швидше нагадують модель FT-1 зі зміненим виглядом фар круглої форми і спойлера. А ось передні фари залишаться в знайомому, трохи зміненому стилі Supra. Задня частина автомобіля Тойота Супра більш потужна з вбудованими трьома гратами воздухоотводов.

  Капот абсолютно рівна без найменших ознак присутності опуклості, що надає автомобілю Toyota Supra 2018 року більш обтічний і витончений вид. А скло заднього виду максимально наближене до горизонтального положення.

  Відео показ автомобіля Тойота Супра 2018 спереду, ззаду і збоку

  Огляд салону майбутнього спорткара Toyota Supra 2018

  Нова Toyota Supra (Тойота Супра) 2018 – форсаж, фото, характеристики

  У зв'язку з тим, що супер-новинка не з'являлася на загальний огляд шанувальниками гоночних машин, про оновлення салону поки сказати нічого. Можна тільки припустити, що він, як личить ряду даного виду, залишиться у зручному спортивному стилі.

  Переваги найімовірніше будуть віддані вдосконалення низькій посадці сидінь в першому ряду і всіляких підтримок збоку і ззаду. А всі прилади на панелі управління максимально наближені до водія. Але це тільки наші здогади, які стануть явними при демонстрації Toyota Supra 2018.

  Вага і гальмівна система автомобіля Тойота Супра 2018

  Нова Toyota Supra (Тойота Супра) 2018 – форсаж, фото, характеристики
  Майбутня задумка виробника хетчбека буде модернізуватися на основі знайомої всім Celiсa від Toyota, що має технічні дані для створення модернізованого спорткара. Так як кузов планується виготовляти з сучасного вуглепластика і інших не менш якісних матеріалів, то очікується і зниження загальної ваги даного екземпляра.

  Що, додасть їй найвищий швидкісний режим. А гальмівна система повинна перевищити всі очікування шанувальників, після перегляду відео про першому тестуванні. На ньому ця модель чудово справлялася з крутими поворотами на найвищих швидкостях. За заявами експертів захоплює даний екземпляр при розгоні і прискорення.

  Внутрішня комплектація нового швидкісного авто Toyota Supra (Тойота Супра) 2018 і межі потужності

  Нова Toyota Supra (Тойота Супра) 2018 – форсаж, фото, характеристики
  За інформацією, що потрапила в соціальні мережі, Toyota Supra 2018 буде оснащена двигунами фірми BMW виду чотирициліндрового ДВС об'ємом два літри з електродвигунами або шестициліндрового. А набір швидкості буде досягатися шляхом оснащення V6 твін-турбованим силовим агрегатом візитною карткою японського виробника Toyota.

  Він же використовується при виробництві таких елітних марок седанів як Lexus. По причині відсутності будь-яких відомостей про форсажі Toyota Supra п'ятого ряду спортивних автомобілів, логічно зробити припущення про перевищення чотириста кінських сил. Момент крутіння буде варіюватися від трьохсот десяти до трьохсот п'ятдесяти Н•м.

  Ціна Toyota Supra (Тойота Супра) 2018 і дата презентації майбутньої моделі

  Не так давно представники Японської автомобільної компанії зробили офіційні заяви про надання на показ шанувальникам гоночних спорткарів моделі п'ятого покоління Toyota Supra 2018. Сьогодні конкретної інформації про час і місце демонстрації передового автомобіля немає.

  Так як виробник Toyota - це світовий лідер з виробництва швидкісних і найвищих за технологіями автомобілів, то цей показ, швидше за все, буде носити грандіозний розмах. У зв'язку з цим та стартова вартість спортивного ексклюзиву очікується вище попередньої.

  Відео показ тест-драйву нової Toyota Supra (Тойота Супра) 2018


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: