Гороскоп Водолія на 2018 рік Собаки з усіх сфер життя

Гороскоп Водолія на 2018 рік Собаки з усіх сфер життяВодолій один з найромантичніших і творчих знаків зодіакальної системи. Він обожнює все нове, він зачарований усім старим, він постійно знаходиться в процесі творення. Для такої неординарної фігури кожен пропонує різні неймовірні пригоди і 2018 рік не стане винятком.

У цій статті:

 • Загальні тенденції
 • Любовний гороскоп
 • Гороскоп здоров'я
 • Грошовий гороскоп
 • Гороскоп для жінки
 • Гороскоп для чоловіка

 • Загальні тенденції року

  Весь 2018 рік для вас буде роком роздумів і мрій. Це, взагалі, мрійливий і творчий представник зодіакальної системи, який прекрасно живе у своїх мріях. Саме там, високо в небесах народжуються будь-які його ідеї, тому його можна часто зустріти з задумливим, затуманеним поглядом. Не думайте, що він виявляє до когось неповагу. Аж ніяк. Він просто зайнятий у цей момент своїми великими планами. Господиня року Собака, дуже тісно співпрацює з ним, тому що як і вона, знак любить дружбу і людей. В силу цієї обставини, всі 12 місяців відмінно підходять для зустрічей з друзями, для пошуку своїх однокласників. Але подібні зустрічі потрібні йому не для занурень у спогади минулих років, а, навпаки, для будівництва нових планів. Рік Собаки подарує представнику повітряної стихії і нові знайомства, які в перспективі виявляться досить міцними і корисними. Хоча «корисність» людей і зв'язку мало цікавлять народжених повітряною стихією.

  Серед Водоліїв, звичайно ж, трапляються і люди більш прагматичні, таке якість їм дарує рік, в який ті були народжені. Можливо, в 2018 році хтось захоче зайнятися бізнесом, на жаль, період царювання Собаки, незважаючи на свою стабільність, не дуже підходить для фінансових відкриттів і починань, а ось для підготовки – будь ласка. Можна будувати бізнес-плани та прописувати розрахунки в напрямку якого-небудь справи. 365 днів якраз той термін, якого повинно вистачити на будь-які плани і роздуми.

  Рік також дуже хороший для творчості, що є невід'ємною частиною життя майже кожного народженого під цим сузір'ям. Писати вірші, складати музику, займатися постановкою свого творчого продукту, і багато іншого зможуть ці талановиті люди. Правда, не факт, що ваше творіння окупиться, адже гроші часто займають останнє місце як у думках, так і в планах.  Любовний гороскоп Водолія на 2018 рік

  У будь-якому суспільстві Водолій буде центральною фігурою, яка приваблює до себе всі погляди. І, звичайно ж, така фігура не залишиться без уваги протилежної статі. Цікаві зустрічі і навіть бурхливі романи очікують багатьох представників повітря. Але, господиня попереджає, про те, що у відносинах, перш за все, важлива вірність. Саме тому порожні інтрижки з людьми вже связавшими себе узами шлюбу не рекомендовані. Таким романтичним і захоплюються натурам треба намагатися, щоб захоплення мали приціл дальньої дії і не розмінюватися на дрібниці.

  Для одиноких повітряних романтиків рік також приготував сюрпризи, але в їхньому випадку є одне але. Під лежачий камінь вода не тече, про це знає кожен, крім них. Одружуються і виходять заміж вони або дуже рано, або дуже пізно. Причому у другому випадку багато хто з них навіть не виходять з дому, щоб хоч щось змінити у своїй долі. Категорично невірне рішення. Гуляйте, закохуйтеся, подорожуйте – цей рік дає вам простір для любовних історій.

  Людям, які перебувають у шлюбі, рекомендовано проявити ніжність до свого партнера. Незважаючи на зайнятість, мрії і блукання думок про світле майбутнє, не варто забувати про те, хто живе поруч з вами. Особливо таке стосується чоловіків, чиї думки зайняті чим завгодно, тільки не сімейними питаннями. І, звичайно ж, не забувайте прощати дрібні образи і не згадувати незначні сварки.

  Грошовий гороскоп Водолія на рік Собаки

  З грошима в цьому році Водоліям слід бути акуратніше. Талант і лідерські якості, мабуть, приведуть їх до стабільного фінансового становища, але широта душі може не дати цим положенням закріпитися. Не варто смітити грошима направо і наліво, навіть якщо сталося диво, і представник цього знака зодіаку виграв мільйон рублів в лотерею. Чим серйозніше він поставиться до свого фінансового стану, тим простіше йому буде зберегти стабільність. Таке не зовсім по плечу захоплюється знаку, тому часто в гороскопах його попереджають: «Тринькання стоп».

  А ось наполегливість у фінансових справах, буде оцінена дуже працьовитою господинею року. Крім завзятості, постарайтеся прислухатися до свого внутрішнього голосу, інтуїція завжди підкаже правильне рішення. 2018 - це стабільний рік, який не веде за собою великі зміни, тому постарайтеся не випускати всі надані шанси, їх буде не так багато. Обов'язково встигніть відкласти хоч невеликий капітал, відкрити рахунок або вкласти гроші в нерухоме майно. Особливо небезпечних змін в цьому році не намічається, адже стабільна Собака, яка прийшла на зміну Півневі, головною рисою якого була хазяйновитість, повинна підтримати і примножити все те, що він створив.


  Здоров'я Водолія в рік Собаки

  Водолії часто хизуються своїм відмінним здоров'ям. Ходять голі в холодну пору року, обожнюють пити крижану воду і не вважають шкідливі звички, такими шкідливими. Все це, звичайно ж, даремно. Вони дуже чутливі та вразливі люди, які, незважаючи на витривалість, піддаються постійним простудних захворювань. Якщо ви будете берегти себе, то у вас з'являться сили для різних і цікавих справ. Трата свого здоров'я через дрібниці – це розкіш.

  Гороскоп попереджає, що особливо слід стежити за собою в першій половині року. Відвідування спортивного залу, вживання вітамінів і активна боротьба із шкідливими звичками допоможуть вам зустріти літо у здоровому і красивому тілі.

  Гороскоп жінки-Водолія на 2018 рік

  Представниці слабкої статі, народжені під сузір'ям Водолія, з одного боку справляють враження ніжних і витончених, а з іншого, досить сильних особистостей. Це, як раз-таки те, що заважає їм у створенні романтичних зв'язків. Чоловіки купуються на легкість їх розуму і характеру, а в результаті отримують глибоку філософську натуру, навантаження практичними претензіями. Такий стан речей, звичайно ж, лякає сильний пол, який, нехай вже на підсвідомому рівні, але все-таки бажає залишатися сильним. Рік ускладнює це питання тим, що будь-які відносини для неї завжди серйозні, багато хто знають, що її завидна прихильність давно вже отримала нарицательные характеристики. Тому будьте обережні, милі дами, рік може бути для вас неї просто сповнений романтичних відносин, а серйозних рішень. Ось тільки чи готова до цього друга половина? Тому гороскоп на 2018 рік рекомендує вам не поспішати в любовних стосунках, не напирати всім своїм активом на протилежну стать. Діяти треба ніжно, акуратно і не поспішаючи. Терпіння допоможе вам набагато швидше прийти до цілі, особливо це стосується незаміжніх дівчат.

  Тих, хто вже має серйозні відносини, гороскоп попереджає бути стриманішими в емоціях. У цьому році на перший план повинні вийти сімейні цінності та традиції. Вузьке коло улюблених людей, дарує вам масу приємних і серцевих відчуттів.

  Перша половина року буде напруженою, найчастіше, хаотичною. Робота часто буде заважати особистого життя, ближче до літа прийде відчуття стабільності і порядку. Дозволяйте собі більше відпочивати. Прийняття теплої ванни на травах і похід до масажиста в березні місяці буде дуже корисним для вас. Зимова втома повинні бути змита, а сили повернуті. У весняний період гороскоп рекомендує берегти своє жіноче здоров'я. Не варто відразу розлучатися з теплими одягом. Весна примхлива, а тепло оманливе, слід це пам'ятати.

  Літо для вас буде менш напруженим, з'явиться можливість відпочинку. Але, щоб від нього не втомитися, вибирати варто або перший місяць літнього періоду. Або перший місяць осіннього періоду. Водолій, один з найбільш комунікабельних знаків зодіаку, весь рік його оточує безліч людей. Відпочинок буде йому дуже корисний, а червень і вересень, як раз ті місяці, коли південні береги перестають нагадувати мурашник.

  Гороскоп Чоловіка-Водолія на 2018

  Чоловіки Водолії – це впевнені в собі, кілька розважливі і дуже товариські люди. У рік Собаки їх чекає фінансова стабільність, яку ні в якому разі не можна порушувати зневажливим ставленням до грошей, як вони часто роблять. За легендою, Собака, зустрічаючи Півня, обіцяє берегти кожне накопичене їм зернятко і дуже засмучується, коли того не відбувається. Якщо ви по натурі «марнотрат», постарайтеся вгамувати свій запал, хоча, швидше всього, у цьому році Півень вам вже дав свої уроки. І, звичайно ж, ніяких ігор і ставок, собака цього терпіти не може, чим більше ви збереже за рік, тим більше у вас буде прибутку в наступному.

  У любовних справах Водоліям-чоловікам завжди щастить. Якщо зима буде повністю завантажена роботою, і колись буде обертатися по сторонах, то весняно-літній період – це ваш час. Звичайно, як писалося вище «під лежачий камінь вода не тече». Для того щоб налагодити особисте життя, вам доведеться вийти з дому. До речі, незважаючи на вищевказаний рада, для представниць слабкої статі можна зробити виняток. Жодна дама не полюбить навіть самого чарівного чоловіка, якщо він не буде балувати її подарунками. Особливо пощастить з дівчатами влітку, прогулянки, подорожі, відрядження, відпустка - це абсолютна стихія кожного повітряного знака зодіакальної системи. Але, тут вам одну пораду: якщо ви не будете використовувати «подарунки долі», на жаль, залишитеся в цьому році самотніми.

  Одруженим чоловікам радять бути обережнішими у висловлюваннях у своїй родині. Рік для вас буде сповнений роботи, тому терпіння може і не вистачити. Пам'ятайте, сім'я і стабільність в цьому році повинні бути на першому плані.

  Осінь ви проживете на відкритому другому диханні» і просуватиметесь до фінішу року на всі швидкостях, так як літо подарує вам свіже повітря, який для вас безцінний. Будьте обережні, відчуття «всемогутності» може призвести до конфлікту з начальством, чого допускати ніяк не можна. Аккумулируйте свої сили і можливості для особистих благих цілей, а не для швидкої їх витрати по дурницях. Навіть якщо вам здається, що правда на вашому боці.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: