Імена для хлопчиків в 2018 рік Собаки по місяцях

Імена для хлопчиків в 2018 рік Собаки по місяцяхСобака – терпляча, віддана, домашня, вірна, справедлива і витривала представниця дванадцятирічного циклу. Народжені в рік Собаки хлопчики відрізняються старанністю і великим терпінням. Хлопці справедливі і доброзичливі, заради друзів завжди готові долати великі труднощі. Незважаючи на любов і відданість дому, легкі на підйом і обожнюють подорожі.

Хлопці, які прийшли у світ в 2018 році, будуть працьовитими, наполегливими та відданими своїй справі. Але, незважаючи на такі якості, сім'я буде займати дуже важливе місце в їхньому житті, пацани зростуть люблячими батьками і добрими, вірними чоловіками. Імена для хлопчиків в рік Собаки повинні відображати всі перераховані вище риси характеру та максимально наближеними до рідної, слов'янської чи біблійній темі, яка я відображає сутність господині року. Чудово підійдуть в цей період прості, нехитрі імена.

У цій статті:


 • як назвати синочка за місяцями;
 • як назвати в рік Собаки сильного чоловіка, майбутнього сім'янина;
 • як назвати майбутніх бізнесменів;
 • імена для розвитку сильного інтелекту;
 • імена для майбутніх спортсменів
 • Називаємо сина по місяцю народження

  Мода на красиві, рідкісні і незвичайні імена була завжди, тому 2018 рік не буде винятком. Єдиним моментом, про який варто знати майбутнім батькам те, що малюка слід назвати згідно з правилами життя господині року, Собаки, так би мовити, вшанувати її правління. Земні коріння імені допоможуть зберегти баланс в розбіжностях між характером і долею дитини, адже як корабель назвеш, так він і попливе.

  Нижче наведена таблиця, в якій імена для майбутніх чоловіків, що з'явилися на світ у рік Собаки, розподілено за місяцями народження.  Січень Осип, Архип, Тимоша, Данило, Ілля, Антон, Паша, Фадей, Феодор, Климент, Феодосій, Серафим, Адам, Яків, Єлизар, Єлисей .
  Лютий Валеріан, Фадей, Валентин, Акім, Арсеній, Іполит, Єфрем, Цибулі, Климентій, Никифор, Іоан, Коля, Феоктист, Степан, Лавр, Влас, Леонтій, Пилип, Юрій, Віталій.
  Березень Максим, Жора, Віталік, Тимофій, Юра, Клим, Захар, Яків, Давид, Алексій, Феодор, Мартин, Діма, Іраклій, Юхим, Сидір, Костя, Сава, Микита, Паша.
  Квітень Харитон, Мстислав, Савелій, Родіон, Трохим, Василь, Степан, Фома, Тихон, Льова, Макар, Полікарп, Антоша, Кіндрат, Терентій.
  Травень Захар, Пімен, Степан, Гаврило, Никифор. Гриша, Діоніс, Толік, Віталік, Леонтій, Алексій, Гаврило, Серьожа, Гліб, Михайло, Кіндрат, Петро, Кузьма. Никифор, Рома, Гнат, Давид.
  Червень Никифор, Михайло, Модест, Климентій, Боря, Єлисей, Сава, Касьян, Микита, Георгій, Кирюша, Андрій, Павло, Макар, Яків, Артем.
  Липень Мстислав, Короп, Паша, Костя, Сергій, Степан, Рома, Гаврило, Назар, Леонід, Арсеній, Денис, Федот, Олексій, Тимофій, Іван.
  Серпень Діма, Сава, Мирон, Пилип, Григорій, Олексій, Веніамін, Аркаша, Климент, Гриша, Полікарп, Максим, Наум, Антоша, Кузьма, Михайло, Єлизар, Христофор, Діма.
  Вересень Христофор, Цибулі, Фадей, Аркаша, Міша, Діма, Макар, Сергій, Олександр, Іван, Гліб, Віктор, Геннадій, Захар, Антоша, Микита, Федот.
  Жовтень Трохим, Костя, Давид, Никандр, Олег, касьян, Діоніс, Саша, Гурій, Кіндрат, Сава, Гурій, Андрій, Валентин, Іван, Макар, Федір.
  Листопад Тарас, Саша, Костя, Філіп, Гнат, Григорій, Йосип, Родіон, Микита, Костя, Стьопа, Артем, Гаврило,
  Грудень Гликерий, Фома, Микола, Гена, Семен, Арешт, Никон, Інокентій, Андріан, Ярослав, Кирило, Паша.

  Майбутнім батькам у великій кількості наданий вибір імен для хлопчиків, народжених у рік Собаки. Вибрати підходяще для хлопчика батьки повинні вже самі, адже багато з них вже продумують не тільки перші кроки дитини, але і далеке майбутнє. Ім'я допоможе не тільки з вибором професії, але і допоможе розкрити деякі риси майбутнього характеру.

  Як назвати сильного чоловіка, майбутнього сім'янина

  Будь-який батько хоче, щоб дитина знайшов сімейне щастя, гармонійно виховував своїх малюків, був сильним і сміливим. Як назвати справжнього чоловіка, захисника своєї сім'ї, люблячого дітей, ви дізнаєтесь з цієї глави.

  Антон – воїн, який вступає в битву. Це сильний, сміливий, але в той же час і спокійний, слухняний маленький чоловічок. Антон буде відмінним сім'янином і хорошим батьком. Свою другу половину він вибирає дуже довго, але обравши один раз, йде з ним рука про руку до кінця життя. Хоча нерідко і викликає ревнощі дружини своїм природним шармом і бажанням подобається все підряд.

  Арсеній – мужня людина. Бездоганний сім'янин, у якого на першому місці буде сім'я і потомство. Дітками і побутовими питаннями він буде займатися з великим задоволенням. Свою другу половину позбавить від багатьох дрібних проблем, правда дружина при цьому завжди повинна виконувати роль музи.

  Данило – суддя Божий. Комунікабельна, творча дитина, який пізніше може пов'язати свою професію саме з людьми. Хлопчик виросте дуже вірним і люблячим чоловіком, готовим присвячувати своїй родині будь-який вільний час.


  Єлисей – порятунок життя. Хлопець буде володіти раціональним складом розуму, обожнювати літературу, причому не тільки художню, але і науковий, ці чоловіки найчастіше присвячують себе інтелектуальної праці.

  А так же: Дмитро, Семен, Давид, Олексій, Артем, Іван, Гаврило.

  Як назвати майбутнього начальника або бізнесмена

  Чоловік повинен забезпечити в цьому житті не тільки себе, але і свою сім'ю. Кожен народжений сильним світу в рік Собаки цього зможе це здійснити? Може, варто допомогти хлопчику, почавши з вибору імені?

  Геннадій – благородний, знатний. Хлопчина зросте серйозною людиною, який з легкістю справляється з будь-якою справою. Він любить вирішувати питання, пов'язані з кар'єрою і фінансами, результат яких, найчастіше, більш ніж позитивний.

  Максим – володіє унікальними здібностями до рахівництва та ведення бізнесу. У житті такої людини будь аспект повинен досягати максимальних висот, до чого він палко і прагне. Макс буде відмінним керівником в будь-якій області.

  Костянтин – розумна, віддана своїй справі людина, з широким кругозором і великими організаторськими здібностями. За Костянтином завжди йдуть люди, тягнуться до нього і довіряють думку. Він чуйно відноситься до всіх своїм підлеглим, але в той же час відмінно керує.

  Ярослав – славний силою своєю. Відмінна інтуїція дозволяє людині з таким ім'ям прогнозувати успіх або невдачу справ. Він наділений безліччю талантів, які може застосувати в будь-якій справі. У Ярослава велика пам'ять і велика цілеспрямованість. Якщо Ярослав не буде активно займатися бізнесом, то творчі здібності і без того не дадуть йому спокою в цьому житті.

  Богдан – хлопчик відрізняється завидною завзятістю і впевненістю в собі. Він завжди буде знаходити віялові рішення, так як за мету він ставить підйом по кар'єрних сходах до її самої верхівки. У нього легко ладяться справи, адже хлопець прагматичний і обережний у своїх кроках. Кілька упертий, що не дуже-то подобається оточуючим.

  Кирило – егоїстична нотка в характері хлопчика дозволить йому вийти вперед у будь-якій справі. Він не допомагає відстаючим, не мучиться докорами сумління. З таких парнишек виростають круті бізнесмени, які присвячують себе цілком цій справі. Так само з нього вийде жорсткий, дисциплінований начальник, який, не звертаючи уваги на проблеми інших людей, йде до своєї мети.

  А також - Федір, Климентій, Кіндрат, Андрій.

  Ім'я для інтелектуала або творчої людини

  Кажуть, що розумні і талановиті діти вже народжуються, але ім'ячко грає в цьому не останню роль, як, втім, і виховання.

  Дмитро – це неймовірно творчий і талановитий хлопчина, він тягнеться до людей і любить публічність. Людина з таким ім'ям доб'ється успіхів на творчій ниві, особливо на те, яке пов'язане з ораторським мистецтвом.

  Микита – переможець. Дуже творчий хлопчик, душа компанії. У Микити багата фантазія, з дитинства займається творчістю, тому легко впишеться в творчий світ. Єдиною проблемою може стати те, що він не терпить критику, а після крику і зовсім може піти у себе.

  Філіп – володар ясного, тверезого розуму. Любить докопатися до істини, пізнавати нове і цікаве в цьому світі.

  Роман – інтелектуал з дівоцтва. Обожнює книги і розумову діяльність. Роман не зробить жодної покупки, не зробить жодного кроку, не вивчивши завдання з різних точок зору. Його рішення зважені та обмірковані.

  Семен – дуже різнобічно розвинений молодий чоловік, який обожнює пізнавати нове, любить читати і аналізувати.

  А також - Ярослав, Данило, Федот, Наум, Давид, Цибулі, Гнат, Георгій (Жора), Матвій, Назар.

  Імена хлопчиків, чиє життя буде пов'язана зі спортом

  Багато хлопчаки з дитинства захоплюється спортом, адже хлопці знають, що чоловіки завжди сильні, спритні і сміливі. Саме такі якості і розвивають тренування та секції. Особливо спорт легко дається народженим в рік Собаки, адже вона сильна і витривала.

  Юрій - швидкий і спритний малий, якого важко вгамувати. З Юрія може вийти чудовий спортсмен. Його енергії вистачить на цілу команду. Чудово впишеться в життя спортсменів і присвятити себе улюбленій справі.

  Сергій – хлопчик наділений рядом талантів, може присвятити себе чого завгодно, але в спорті ця людина доб'ється найбільших результатів. Він працьовитий і витривалий, може весь день провести за тренуваннями, а ввечері гуляти з друзями.

  Артем – цей рухливий і вольовий хлопчисько має ще й відмінним здоров'ям, поряд з витривалістю. Будь-який тренер буде шукати саме такі якості в майбутньому чемпіона.

  Лавр, Лаврентій – енергійний, гордий і дуже марнославний людина, яка з легкістю доб'ється успіхів у спорті, завдяки цим якостям. Визнання для нього найбільш важливий механізм, що змушує працювати.

  А також - Данило, Андрій, Кирило, Климент.

  Красиві і різні імена для хлопчиків в рік Собаки пропонуються для батьків. Вибір цього складного і відповідального справи тільки за вами. Вони можуть бути і модні і стильні, і навіть незвичайні, головне, щоб малюк, який прийшов у світ у рік Собаки, був здоровий і щасливий у цьому світі.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: