Імена для дівчаток в 2018 рік Собаки по місяцях

Імена для дівчаток в 2018 рік Собаки по місяцях

Собака – віддана, вірна, чесна, спокійна, врівноважена представниця циклу східного календаря. Народжені в цей рік дівчатка відрізняються терпінням і великою чуйністю. На перший план для них виступають духовні цінності, а потім вже вони думають про свій матеріальний добробут. Майбутні леді можуть задовольнятися малим і створюють навколо себе затишок самостійно.

Кращі їх якості – доброта, працьовитість і вірність. Дівчатка, що прийшли в цей світ в 2018 році, будуть мати швидку реакцію і мобільний характер. З боку здається, що вони, як кажуть, «без царя в голові», стрімко кидаються захищати усіх слабких і допомогти нужденним. З тією ж швидкістю вони можуть змінити місце проживання з-за любові до людини або до міста. Але насправді у них просто розвинена інтуїція і свої кроки ці люди роблять, довірившись собі.


У цій статті:

 • Як назвати доньку по місяцях;
 • як назвати майбутню хранительку вогнища, ласкаву матір;
 • як назвати майбутню зірку, творчу особистість;
 • Імена сильних жінок, майбутніх бізнес-леді;
 • Як назвати дівчаток, які будуть служити людям.
 • Імена по кожному місяцю року Собаки

  Дівочі імена бувають красиві, сучасні, модні, але несуть вони щастя тим, хто їх носить? Народжені в рік Собаки майбутні леді володіють стійкими, витривалими рисами характеру, цінують затишок, домашнє тепло, доброту і ласку. Їх стихія – земля, в ній вони будуть черпати свою силу. Саме тому імена повинні бути максимально наближеними до своїм земним коріння, відрізнятися простотою і теплотою звучання.  Можлива таблиця, в якій імена для дівчаток в рік собаки, розподілені по місяцях.

  Січень Феодора, Василина, Євгенія, Єсенія, Іра, Меланія, Анісія, Тетяна, Ніна, Аглая.
  Лютий Фрося, Агнія, Римма, Агафія, Зоя, Аксінья, Машенька, Світлана, Ксюша.
  Березень Цецилія, Тоня, Настя, Василина, Галина, Іраїда, Маріанна, Маргарита, Ніка, Христина, Христина.
  Квітень Тома, Алла, Сусанна, Ніка, Василина, Дарина, Феодора. Парасковія, Олександра, Єва, Ірина, Лариса, Софія, Світлана.
  Травень Юля, Глафіра, Ліза, Євдокія, Ірина, Фаїна, Зоя, Марта, Марія, Тамара, Мавра, Пелагея, Тая, Олександра.
  Червень Уля, Цецилія Виринея, Антоніна, Ганна, Валерія, Лена, Єфросинія Калерія, Христина, Марфа, Софія, Феодосія, Фая.
  Липень Оля, Лєна, Уля, Євдокія, Жанна, Інна, Маргарита, Марія, Марина, Єфімія, Ангеліна, Юлія.
  Серпень Марія, Валентина, Феодора, Цецилія Магдалина, Нонна, Аніта, Сузанна, Серафима, Світлана.
  Вересень Єлизавета, Веринея, Анфіса, Віра, Валентина, Сусанна, Нонна, Ганна, Домна, Конкордія, Євдокія, Наталія,
  Жовтень Ганна, Аріадна, Вероніка, Виринея, Євлампія, Устинья, Іона, Ірина, Пелагея, Парасковія, Уляна, Таїсія,
  Листопад Неоніла, Анастасія, Виринея, Єлизавета, Марія, Олена, Неллі, Зиновія, Гликерія, Клавдія, Мотря, Наталія, Уляна, Феодора.
  Грудень Анфіса, Варвара, Ганна, Катерина, Марина, Ольга, Цецилія.

  Вибір по місяцях наданий достатньо великій кількості, але можна звузити коло та створити групи імен, які допоможуть визначити характер. Відповідне ім'я для дівчинки, народженої в рік Собаки, повинно допомогти їй відобразити всю сутність і глибину душі.

  Імена для майбутніх матерів і хранительниц вогнища

  Кожен батько бажає, щоб його дочка знайшла своє сімейне щастя, любов і подарувала якомога більше онуків. На жаль, не всі можуть похвалитися уживчивостью з протилежною статтю і пристрастю до виховання дітей. Тому, батьки можуть допомогти своєму чаду в цьому напрямку, обравши правильне і красиве ім'я. Багато з тих, хто прийшов у цей світ у рік Собаки будуть відмінними подружжям і добрими матерями, але є й такі, які хочуть присвятити себе тільки лише сім'ї.

  Агата – хороша, чесна, добра, з'явилося у давньогрецькому світі, на Русі прижилося як Агафія, Агафія, на жаль, сьогодні не дуже модне. Стримана, врівноважена, трохи невпевнена в собі особистість. Прагне до самостійності і створення свого світу, який потім ретельно оберігає від сторонніх втручань.

  Антоніна – добра дослівно перекладається, як «Та, яка належить Антонія». Вона виросте чуйною, ласкавою дівчинкою, яка завжди буде берегти своїх близьких і допомагати людям. Відрізняється витривалістю і хорошим здоров'ям.

  Агнія – невинна, чиста душею і тілом; давньогрецьке ім'я, прижилася на Русі. Ці спокусниці відкриті, дбайливі і життєрадісні, дуже прив'язані до своєї сім'ї, до будинку.

  Ганна – милостива жінка, Божа благодать і радість. З Ганнусі виходить чудова дружина і мати. Вона вірна, віддана, ласкава і неймовірно добра, обожнює допомагати обділеним людям, постраждалим тваринам, небрезглива. Але вона не вміє стояти за себе, тому потребує покровителів.

  Аріадна – вірна дружина, улюблена жінка. Це сучасне ім'я говорить саме за себе, маленька скромна, поступлива, ніколи не вступає в суперечку. Вона відмінно уживеться з будь-яким чоловіком, обожнює дітей і свій сімейний затишок. У той же час у неї широке коло спілкування і свобода для неї дуже багато значить, але поступливість не дасть їй здійснювати великих помилок.

  Єва – жива життєва саме життя. Це ласкава і ніжна особа, яка довго буде обирати свого супутника життя. Але піде з ним до кінця. Вона любить сімейні цінності, дітей та створить для них найбільш комфортні умови проживання.

  Ірина – мирна, дружня, турботлива. Вона активний співрозмовник і, незважаючи на творчий потенціал, буде чудовою дружиною та матір'ю. Турботлива жінка може доглядати за великою родиною і при цьому встигати, щось створювати своїми руками. Повністю довіряє чоловікові як в духовному, так і в матеріальному плані.

  Марія – уперта, але ніжна і кохана. Дуже ласкава дівчинка, яка дарує всім свою любов і отримує натомість. Відрізняється справедливістю і покірністю, свої сили вона віддає своїм дітям, яких просто обожнює. Вірна і податлива дружина, рідко вступає в конфліктні ситуації.


  Хорошими дружинами будуть: Варвара, Галина, Зоя, Калерія, Клавдія, Феодора, Цецилія, Юлія.

  Як назвати майбутню бізнес-леді?

  Як не старайся, а без лідерських якостей у світі важко вижити. Тому багато в чому хід історії будь-якої жінки буде залежати від такого. Як її назвали. Для майбутніх лідерів і керівників будь-яких організацій відмінно підійдуть нижчеописані імена.

  Аглая – прийшло до нас з Греції, означає вона сяє, чудова. Вольова й цілеспрямована, вона завжди домагається своєї мети. Така леді буде прекрасним керівником і заслужить повагу партнерів, але не завжди підлеглих через свою примхливості.

  Олександра – мужня захисниця всіх людей. Вона смілива і активна, але в той же час мудра і врівноважена, а як інакше, адже її ім'я непроста, відбувається злиття двох слів. Перша половина Алекс – перекладається з давньогрецької як захисник, друга половина – андрос, означає мужність. Олександра кар'єристка, яка нерідко зловживає своєю силою і положенням.

  Килина – походить від іншого латинського імені Акиліна і перекладається як орлиця. Дівчинка, народжена в рік Собаки, буде неймовірним лідером у будь-якій компанії. Вона рішуча, наполеглива і завзята. Живе за принципом: «вчимось на помилках» і рідко слухає поради. З неї вийде непогана бізнес-леді.

  Дарина – переможниця, сильна і велика. Незважаючи на таке іскрометне опис, Дарина в дитинстві буде сором'язлива. Вона відповідальна і кмітливість, тому швидко підніметься по кар'єрних сходах. Дар'я буде хорошим керівником, хоча часто повільність є перешкодою в цьому питанні.

  Ксенія – мандруюча, непостійна, непередбачувана. Ксенія обожнює спілкування. Вона дуже талановита і готова присвятити своє життя творчості, ключовим аспектом у цьому будуть гастролі, переміщення. Але якщо на горизонті замаячить хороша посаду або стаціонарна кар'єра, вона може пожертвувати своєю пристрастю. З Ксенії вийде чудовий керівник, здатний об'єднувати людей і добиватися поставлених цілей.

  Непоганими кар'єристками і керівниками будуть: Василина, Виринея, Євдокія, Нонна, Надія, Маргарита, Римма, Світлани, Таїсії.

  Імена для творчих дівчаток

  Багато мам просто жадають, щоб їх донечка мала незвичайним талантом, а краще відразу декількома. З раннього дитинства вони віддають їх у гуртки та студії, аби дитя блищала на сцені. А треба всього лише правильно назвати дитину.

  Анастасія – ніжна, лагідна, з добре розвиненою інтуїцією. Творча особистість, яка погано справляється з домашніми справами. Але, все ж, шлюб дівчини успішний. Анастасія може стати хорошою актрисою, письменницею або психологом, а от організаторські здібності у неї не на висоті.

  Ангеліна – незважаючи на значення – ангельський вісник, це дуже вперта і суперечлива дівчинка. Вона не слухає оточуючих, довіряє лише своїм силам і йде тільки вперед. Дивно, але Ангеліни народжені в рік Собаки, відрізняються гостинністю. Вони примудряються бути гарними господинями, навіть якщо все життя присвятили кар'єрі.

  Валерія – має латинські корені й у перекладі на російську звучить, як бути здоровою. Валерія дуже життєрадісний, але примхливий чоловічок. Вона часто вступає в конфлікти, хоча і є лідером багатьох колективів. Дівчинка росте цілеспрямованою, працелюбною та наділено масою творчих здібностей. Валерія може зв'язати своє життя з музикою, так і з театром або хореографією, все ладиться в її руках. Як будь-яка творча людина, вона вразлива й запальна.

  Варвара – дослівно звучить як иноземка. Народжена в рік Собаки буде трохи скритної і замкнутою. Ці риси забезпечать її «творческость», вона прекрасно пише, музикує. Але ось публічні виступи їй даються гірше. У неї трохи друзів, але вона підібрала з особливою ретельністю. У той же час дама буде дивовижною господинею, любляча своїх дітей матусею.

  Уляна – дуже творча і життєрадісна особистість, яка до всього ставиться з душею. Вона грає, пише вірші, чудово танцює. Оптимальним варіантом для неї буде вибір акторської професії. Хоча і в сімейних відносинах у Ульяши все складається вдало. Вона не злопамятна і легка на підйом.

  Цецилія – перекладається як сліпий. Якщо когось зацікавить, то знайте, що ви будете виховувати спритну, швидку і веселу озорницу, обдаровану безліччю талантів. Її тонка і ніжна, душевна організація відмінно підходить для творчого шляху. Свій спокій ж вона буде шукати в сім'ї.

  Непоганими творцями будуть: Христина, Людмила, Христина, Наталя, Калерія.

  Як назвати дівчат, чиє життя буде пов'язана з благими справами

  Ні краса, а доброта врятує світ. В руках жінки велика влада: саме вона виховує майбутнє покоління. Ніж м'якше буде народжена сьогодні дівчинка, тим краще буде світ завтра.

  Валентина — ласкава і привітна, любить брати участь у житті інших людей, коли їм потрібна допомога. Заради інших вона може непросто відсунути всі свої справи, але і зовсім забути про них. З таких принцес виходять відмінні лікарі, педагоги, сестри милосердя, черниці. Перекладається як здорова, має багато сили.

  Єлизавета – почитающая Господа свого. Дитина жіночої статі, народжений у рік Собаки з цим ім'ям, буде добрим, чуйним, хоча трохи примхливою. Підростаючи, вона буде мало дбати про репутацію оточуючих людей, спілкуючись з усіма. Як хорошому аналітику і добрій людині їй відмінно підійде робота психолога або лікаря. Ліза добре вміє ховати свої почуття.

  Наталія – чуйна, мудра, рідна, любляча допомагати всім оточуючим, попри власні труднощі. У будь-якому суспільстві Наталія швидко знаходить друзів, причому слово «друг» для неї не має меж, вона може назвати так і першого зустрічного і того, кого знає все своє життя.

  Тетяна – влаштовує життя. Дитина буде чуйним, добрим, акуратним і педантичним у дрібницях. Дуже часто вона всі сили віддає заради інших, забуваючи про себе. Це стосується не тільки своїх близьких, але і зовсім чужих людей, Тетяні жалко всіх. Якщо вона буде улюбленим чадом, все своє життя вона фанатично присвятить турботі про інших людей.

  А також Ганна, Світлана, Марія, Меланія, Феодора.

  Імена для дівчаток в рік Собаки можуть бути будь-якими, головне, щоб допомагали майбутньої жінці здійснити будь-яку свою мрію. А будуть вони незвичайні і модні або традиційні - вже справа вторинна.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: