Гороскоп на рік Собаки 2018 по всім знакам зодіаку

Гороскоп на рік Собаки 2018 по всім знакам зодіаку

 • Овни
 • Тельці
 • Близнюки
 • Раки
 • Леви
 • Діви
 • Ваги
 • Скорпіони
 • Стрільці
 • Козероги
 • Водолії
 • Риби
 • Змієносець
 • Гороскоп на 2018 рік Собаки пророкує нам стабільність і порядок у багатьох аспектах життя, але про все по порядку. В 12-літньому циклі китайського гороскопу Собака стоїть на 11-му місці. Згідно східної філософії гороскопу, домашнє тварина наділило покровительку року основними рисами свого характеру. Часом нам здається, що вона найкраща і добра представниця циклу, що далеко не так.

  Що ми знаємо про цих тварин? Вони багато в чому нагадують нас, людей — дружелюбні, добрі, люблячі, ласкаві немов діти, але тільки тому, що такими народжуються. Ці якості пропадають при першій зустрічі з жорстокістю, образою, фізичною силою. Собака стає озлобленою, агресивною і злопам'ятною. Заради хорошого друга вона піде на край землі і віддасть життя, з-за ворога, який сильно образив її, вона зробить те ж саме.


  А ще улюблене всіма істота дуже вірне, працьовите, чуйне, мудре і може служити відмінним поводирем в широкому сенсі слова. В якості господині року вона -відмінний поводир за життя, про що і говорить гороскоп для кожного знака зодіаку.

  2018-й рік Собаки обіцяє нам більш спокійне життя, на відміну від минулого - 2017-го. Покровителька буде опікати знаки, але тільки в тому випадку, якщо не проявиться агресія з їх боку. Таких вона просто покусає. Ми також розуміємо, що силами собака не обділена, гороскоп на 2018 рік для багатьох не віщує нічого небезпечного. З фінансової точки зору, працьовита Собака буде вести вас рівно по кар'єрному зростанню, допоможе в отриманні дивідендів від раніше вкладених коштів. Але слід пам'ятати, що вона не любить ризику і завжди залишає, щось про запас. Поспішайте здійснити свої плани, чому цей рік буде вдалим.  Овни

  Гороскоп на рік Собаки 2018 по всім знакам зодіакуСобака добре ставиться до працьовитому й упертому Овну, вона надасть йому підтримку в 2018 році, але, якщо впертість буде контролюватися ним же самим. Часто цей знак захоплюється йому одному зрозумілими планами і буває не в змозі зупинитися. Собака часто буде приходити на допомогу і навіть просувати по кар'єрних сходах, але багато чого доведеться зробити і самому. Наприклад, здійснити вибір між кар'єрою та особистим життям: якщо ваша друга половина не готова приймати партнера-кар'єриста, вам буде дуже важко на обох фронтах.

  Але в основному в сімейних відносинах в 2018 році наступить стабільність і якоюсь мірою затишшя. Лише у деяких представників цього сузір'я будуть виникати дрібні чвари та сварки в родині. Але при наявності терпіння і любові від другої половини, все вирішиться, якщо терпіння не буде, можливий навіть розлучення. Попереджений, значить озброєний, цінуйте один одного.

  Тельці

  Гороскоп на рік Собаки 2018 по всім знакам зодіакуТельці домашні, сімейні, люблять затишок і тепло люди. Для них рік пройде під опікою господині роки, риси характеру якої дуже схожі. Адже і той і інший є представниками «домашніх тварин». Сімейним людям слід якомога частіше проводити час з сім'єю, а для одиноких з'явиться можливість знайти її нарешті. Господиня року дуже любить створювати союзи і стабільні відносини. Весь рік, взагалі, пройде в романтичній обстановці.

  У грошових і кар'єрних справах за працьовитість чекає стабільність. Особливо перші півроку. Не варто уникати роботи і шансів, що випадають при її виконанні. Друга половина буде трохи напруженіше, зверніть увагу на ведення справ з паперової боку. Не допускайте конфліктів на грунті грошей і не позичайте їх нікому, навіть близьким. Так ж проблеми можуть виникнути і з боку здоров'я, вірніше, навпаки, внаслідок нездорового способу життя. Слідкуйте за цим дуже уважно.

  Близнюки

  Гороскоп на рік Собаки 2018 по всім знакам зодіакуБлизнюкам зірки обіцяють хороший, стабільний рік, але тільки в тому випадку, якщо до грошових питань вони будуть підходить з розумом. Особливо якщо мова йде про чужих засобах, будьте обережні і не оперуйте сторонніми накопиченнями. Багатьом працьовитим представникам цього сузір'я буде наданий шанс піднятися по кар'єрних сходах.

  Трохи ускладнена ситуація в любовних відносинах, на жаль, нерідкі випадки розчарування. В такий період підтримки краще всього шукати у близьких і, нічого не робити, а довірившись мудрою Собаці, плисти за течією в запропонованих їй умовах. До того ж винахідливість і фантазія допоможе вам впоратися з будь невдачею, навіть романтичного характеру. Представникам дволикого знака слід дуже пильно стежити за своїм фізичним станом, уникати стресів і переїдання, не перевантажувати органи травлення. Корисні будуть активні прогулянки, відпочинок і заняття легким спортом.

  Раки

  Гороскоп на рік Собаки 2018 по всім знакам зодіакуГосподиня року настійно рекомендує Ракам стежити за своїм здоров'ям, як фізичним, так і психологічним. Максимально уникати стресів і сварок, особливо пов'язаних з робочими моментами. Для деяких знаків відкриється підйом по кар'єрних сходах, але покровителька року попереджає, щоб вони не надто переймалися, інакше їх чекають неприємності.

  Для сімейних людей рік буде стабільним і спокійним, Собака дуже любить домашній затишок, тепло і вірність. Але пам'ятайте, що вам слід бути обережним у словах, образити свого супутника ви можете дуже легко, а от повернути колишню довіру вже не так-то просто. А тим, хто досі не зважився узаконити свої стосунки, вона рекомендує нарешті зробити це, поки потенційна друга половина не передумала, нудьгуючи в довгому очікуванні.

  Леви

  Гороскоп на рік Собаки 2018 по всім знакам зодіакуГосподиня року буде допомагати Левам у різних аспектах життя. Приміром, з фінансової сторони їх очікує не тільки стабільність, але і дохід, правда велика ймовірність марнотратства, яке ніхто не виправить в царі звірів. Гороскоп попереджає: смітити грошима погано, особливо в першу половину року. У любовних стосунках вони вам радять не сидіти склавши руки і брати ситуацію в свої руки, але попереджають, що порада стосується лише вільних людей. У рік вірною і сімейної покровительки, порушення уз шлюбу загрожує неприємними наслідками.


  Є ще одне упередження, воно стосується здоров'я. Слід зав'язати зі згубними звичками і розкидатися направо й наліво своїми внутрішніми ресурсами. Нездоровий спосіб життя, до якого ви часто, нехай несвідомо, але прагнете, порушить всі ваші плани. Ви ж самі любите бути ідеальні з усіх боків, так займіться собою!

  Діви

  Гороскоп на рік Собаки 2018 по всім знакам зодіакуГосподиня року запропонує Діві довіритися їй і без завзяття йти по запропонованому шляху, навіть якщо на ньому будуть перешкоди. На початку 2018 році вам доведеться поклопотатися над різними питаннями, але це ваші земні завдання, і ви повинні вирішити їх. Слід подбати про свій організм як фізичної, так і психологічної сторони. Перевтома і ослаблений організм можуть принести масу проблем. Бережіть себе і ведіть здоровий спосіб життя, тоді все вирішиться само собою. Звичайно вам не завадить і відпочинок, у тихому спокійному місці і походи в оздоровчі салони у весняний період.

  Існують попередження у грошових справах. Гороскоп радить не витрачати накопичені кошти за дрібниці і вкладати їх в нерухоме майно. Великих доходів не чекайте, але стабільність вам забезпечена.

  Ваги

  Гороскоп на рік Собаки 2018 по всім знакам зодіакуСобака дуже любить і цінує представників знаку Ваги і всіляко прагне їм допомогти. Але нерідко їй доводиться підштовхувати цей не дуже вміє визначатися знак. Довіра мудрої і доброї покровительки допоможе їм бути на плаву. Але без роботи над собою і прояви терпіння у всіх життєвих аспектах нічого не вийде.

  Зірки радять Терезам навчитися приймати рішення. Це стосується всього: кохання, фінансів, роботи. Ваша нерішучість ваш ворог. Але якщо в любовних справах ви можете просто йти вперед, то в справах, пов'язаних з грошима, краще всього прорахувати без страху кожен свій крок. І, само собою зрозуміло, слід берегти своє здоров'я. Цей знак можна сміливо порівняти з мімозою, яка чахне від будь-якого вітерцю. Покровителька року захистить, але все ж пам'ятайте: ваше життя у ваших руках.

  Скорпіони

  Гороскоп на рік Собаки 2018 по всім знакам зодіакуСкорпіон і собаки зійшлися в бажання присвятити своє життя праці, в цьому напрямку вона буде підтримувати його. Але не вбереже від сварок, бажання вжалити кривдників і не тільки. У прагненні показати всім свою силу, вона вам перешкодити не зможе, лише дасть пораду. Буде найкраще для вас та оточуючих, якщо всю свою силу ви направите на добру справу. Робота, відвідування спортзалу та інші фізичні навантаження нададуть позитивний вплив, дадуть позитивний результат.

  У 2018 особливих романтичних пригод не очікується, натомість можливі вступу у серйозні стосунки з давніми партнерами. Фінансова позиція Скорпіонів буде стабільна. Ваша здатність передбачати і точно розрахувати вас не підведуть. Хоча занадто не захоплюйтеся, обережність нікому не зашкодить.

  Стрільці

  Гороскоп на рік Собаки 2018 по всім знакам зодіакуЗухвала поведінка Стрільців часто не влаштовує Собаку, але особливих перешкод йому вона лагодити не буде. Навіть навпаки, допоможе у вирішенні багатьох ситуацій, особливо в кар'єрному плані. Пам'ятайте, що перша половина року дана вам саме для цього, а ось другу слід відвести для вирішення романтичних відносин. Правда, часто пекучий темперамент завадить вам вступити у серйозні стосунки, але збільшить кількість прихильниць або шанувальників, в залежності від статі.

  Незважаючи на те, що рік буде стабільним, у грошових питаннях гороскоп радить вам приборкати свій темперамент, який виражається в азартному підході до всього. Будьте обережніше, не ризикуйте і тоді все у вас вийде. Особливо хороша для бізнесу перша половина року, другу ж можна залишити для вирішення особистих проблем.

  Козероги

  Гороскоп на рік Собаки 2018 по всім знакам зодіакуЦього стабільному знаку, гороскоп рекомендує перестати бути такими впертими і не перевертати світ на свою сторону. Вам не зашкодить стати більш поступливим і податливим, якщо ви не бажаєте нажити собі неприємностей. Особливо коли вирішили просунутися по кар'єрних сходах, вам має сенс стримувати свій натиск, адже в такому питанні потрібні союзники, а не вороги.

  У любовних справах вам слід знати одне: цей рік дан для вирішення особистих ситуацій. До кінця року не визначилися людям треба вирішити всі особисті питання і стабілізуватися своє становище. Любов і сім'я для вас має велике значення, але і про здоров'я не забувайте. Тяга до всього смачного чревата наслідками.

  Водолії

  Гороскоп на рік Собаки 2018 по всім знакам зодіакуСамому романтичному представнику зодіакальної системи, Водолію, гороскоп рекомендує зайнятися творчістю та особистим життям. Стабільний рік обіцяє романтичні зустрічі і веселе проведення часу з друзями. Дещо ускладнена ситуація з фінансовими вкладеннями і починаннями. Але рік Собаки відмінно підійде для будівництва планів розрахунків і накопичень. Правда, повертаючись до друзів, будьте обережні і не транжирьте гроші направо і наліво, це у вас виходить краще всього.

  В любовному плані гороскоп рекомендує представникам цього сузір'я не лінуватися, не лежати на ровничном місці, а рухатися вперед. А щоб все вийшло, слід берегти своє здоров'я: зав'язати з шкідливими звичками, берегти себе в холодну погоду.

  Риби

  Гороскоп на рік Собаки 2018 по всім знакам зодіакуЦього суперечливого знаку зірки рекомендують частіше спілкуватися і з'являтися в суспільстві. Замкнутий простір, включаючи замикання у власному світі, дуже шкодить здоров'ю, як фізичному, так і психологічному. Причому період для вдалого знайомства в цьому році не має значення. Ви можете робити це цілий рік. Тільки велике прохання, не намагайтеся переробити і виправити тих, хто знаходиться поруч з вами.

  В роботі риби незамінні трудоголіки. Цариця любить року таку межу, але без фанатизму. Пам'ятайте, що крім роботи є ще й особисте життя. І не забудьте про своє здоров'я, інакше ні роботи, ні особистого життя вам не бачити.

  Змієносці

  Мудрий і працьовитий Змієносець в усьому влаштовує царицю року. Вона буде підтримувати цей знак у різних аспектах життя, але тільки не тих, хто ледачий. У любовної і сімейної життя настане добробут. Вільні люди майте на увазі, що 2018 рік ідеально підходить для вступу в шлюб. Вже визначилися Змееносцам зірки рекомендують рік присвятити родині і дітям, але залишаючи час і для праць.

  У фінансових питаннях треба пам'ятати існує ризик у великих операціях. Неперевірені партнери можуть сильно підвести, а азарт і пристрасть до виграшів хороша лише один раз, будьте пильні. Так само утримайтеся від позик і кредитів – це загрожує великими боргами. І, природно, піклуйтеся про свій фізичний стан, будьте обережні з травмами і гострими предметами.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: