Діти, народжені в рік Собаки 2018 - якими вони будуть?

Діти, народжені в рік Собаки 2018 - якими вони будуть?

Діти в рік Собаки народяться щасливими людьми, вони опекаемы не тільки господинею року, але і самою матінкою природою. Ці маленькі янголята нагороджені найкращими якостями, які повинні бути у кожної людини: доброту, працьовитість, чуйність, вірністю, простодушністю. Вони щедрі, гостинні, ласкаві і терплячі. У більш зрілому віці вони дуже мудрі люди, які до всього ставляться з філософської точки зору. На жаль, нерідко віддаючи себе іншим, вони залишаються на самоті.

У цій статті:


 • як впливає символ року на дітей, народжених в 2018 році;
 • характер і здоров'я дитини;
 • виховуємо гармонійну особистість;
 • найкращий вибір професії.
 • Вплив господині року на своїх підопічних

  Цариця року надає величезний вплив не тільки на характер дітей, що з'явилися на світло в її володіннях, але і на їх долю. Собака наділяє людей хорошими якостями свого характеру, але надмірний альтруїзм може розбити їм серце, адже часто вони не отримують взамін навіть десятої частки того, що самі віддають. Вони не розуміють, як таке можливо, адже готові цілком і повністю віддати себе заради когось або чогось.

  І дівчата і хлопці будуть оточені великою кількістю людей, які будуть цінувати і поважати їх, бо самі люблять людей. Довіра-їх життєвий принцип, довіра кожному навколо, без винятку, причому довіряти вони можуть навіть після того, як вже обпеклися. Адже їх серце завжди відкрите для цього світу.  Друзів у житті буде небагато, зате вони стануть справжніми і пройдуть з ними до кінця. Хлопці будуть дуже їм віддані, ставлячи дружбу на перший план. Заради близьких людей і дружби з ними вони готові перетнути океан, піднятися на найвищу гору, поміняти місце проживання. Часто друга половина, особливо з'явилася не з тієї ж компанії, виявляється не у справ і навіть проявляє по відношенню до партнера ревнощі.

  У той же час такі люди великі максималісти, світ суворо поділений для них на добро і зло. Нерідко вони ще й ділять кружляння на «своїх» і «чужих».

  Велика кількість часу люди, народжені в 2018 рік, проводять в подорожах і за читанням книг. Вони пекучі романтики саме тому захоплюються новим з величезним задоволенням. Але, що б не було в житті, будинок для них - найважливіше. Зі своїх подорожей і пригод народжені в рік Собаки завжди повертаються додому. Вони вірні своєму будинку, у якому завжди затишно і тепло.

  Ще однією гарною рисою нагородила господиня року своїх підопічних: запасливість. Незважаючи на пристрасть до витрат і добре серце, у Собаки завжди у дворі зарита кісточка і далеко не одна. Звичайно, це не м'ясо, а всього лише кістка, але їх багато і вони зариті по всьому двору. Вона не живе одним днем, піклуючись про своє майбутнє, так що ніяка криза їй не страшний.

  Характер і здоров'я дітей, народжених у 2018 році

  Майбутнім батькам невимовно пощастило з малюком, що з'явилися на світ в 2018 році. Покровителька року наділила малюка спокійним і ненав'язливим характером. Більшу половину дня малюк буде спати, потім спокійно грати і спати. Навіть засипати такі малюки можуть самі, не чекаючи вічно зайнятих дорослих, не докучаючи батькам примхами і істериками. Якщо це не так, значить, його мучить щось серйозне: це може бути животик, судини або навіть пупкова грижа. Слід обов'язково звернутися до лікаря, тому що маленькі «Собачки» даремно не турбують батьків. Дорослішаючи, вони також не доставляють особливого клопоту. Самодостатні, трохи потайливі і самостійні діти намагаються бути менш помітними і не дратують дорослих. Деколи останні навіть не знають, що відбувається з їхніми чадами, настільки ті оберігають свій світ. У такому випадку на допомогу можуть прийти друзі.


  У шкільні роки клопоту майже не передбачається. Хлопці добре вчаться, встигають відзначитися в секціях або творчих студіях. Вони можуть стати відмінними лідерами класу, але часто простота характеру і поступливість не дають їм пробитися.

  Що стосується здоров'я, то як не парадоксально це прозвучить, але найбільш вразливим місцем у людей, що народилися в 2018 році, будуть ноги і судини. Це може бути все що завгодно від хронічного захворювання до травм та обморожень. Другим слабким місцем буде серце, тому що ці люди все пропускають через серце, через душу. Вони завжди переживають, намагаються допомогти кожному і віддаються дружбу цілком і повністю. Їх життя крутиться навколо слів: дружба, вірність, відданість, чуйність, віддача і часто дії будуть проводитися в односторонньому порядку.

  Як виховати гармонійну особистість?

  Дуже важливим аспектом у вихованні дітей, що прийшли в цей світ в 2018 рік, буде свобода. Не божевільна, не без кордонів, а довірча, заохочує дітей бути самостійними і різнобічно розвиненими. Здійснювати такий підхід слід уже в період, коли діти кричать: «Я сам!». Нехай штани надіті на ліву сторону, а чоботи дивляться в різні кути, не виправляйте, буде незручно, змінить сам. Головне, дати зрозуміти дитині, що ви довіряєте йому, що його думка для вас важливо. По ходу можна звернути увагу на своє взуття чи одяг помітити, що ви одягаєтеся по-іншому і вам зручніше, ніж дитині.

  Довіряйте дітям у всьому: якщо він вирішив готувати - допоможіть, якщо захотів переставити меблі – не заважайте. Їм обов'язково треба проявляти свою самостійність інакше ви на корені загубіть природу такої сутності.

  Підростаючому поколінню треба допомагати бути впевненими у собі: давати дорослі доручення, допомагати приймати рішення. Не варто нападати з розпитуваннями і заборонами обмежувати в пересуванні підлітка. Краще спокійно обговорити до того, як ви побачили якісь збори, швидше за все, він зробить по-своєму, а сварку вже не повернути. Дорослим треба бути хитрішими й непомітно спрямовувати маленької людини в потрібне русло. І ні в якому разі не підвищувати голос, не застосовувати силу. Цими самими шкідливими засобами виховання ви лише озлобите дитини, зробите агресивним і злопам'ятним. Діти в рік Собаки перейняли і цю її рису: вміння накопичувати злість.

  Ким може стати дитина, що народилися в рік Собаки?

  Характер дітей, опікуваних покровителькою 2018 року, повністю впливає на вибір професії. Але, тут є важливий момент допомогу в розкритті особистості, в становленні характеру. Найбільше на світі вони люблять служити на благо людей. Їх хвилюють проблеми та їх несправедливі рішення. Боротьбі за справедливість вони готові присвятити своє життя. Вони люблять допомагати тим, хто потрапив у біду, опікати слабких, «сірих і убогих». Ці люди не бридливі і бояться громадської думки. Висновки з визначенням професії напрошуються самі: у житті вони можуть вибрати роль адвоката, лікаря, соціального працівника, психолога, педагога. Чоловіки часто стають військовими, поліцейськими або пожежниками. Терпіти не можуть демагогію і нульовий результат. Заради своїх ідеалів і прагнень готові покласти все своє життя.

  Можна побачити і творчих собак, але таке трапляється з тими «Собаками», які з дитинства гостро відчувають самотність у своїй душі. Творчі люди часто самотні і не зрозумілі, незважаючи на велику оточення, а народжені в 2018 році подвійно, адже вони так потребують друзів і теплі.

  Для нерозкритих людей залишаються дуже непомітні і тихі служби: бухгалтери, програмісти, рахівники, так як у них до того ж і відмінно працює голова. Вони виростають з дітей, на які мало звертають уваги батьки. З тих, хто не має можливості завести широке коло спілкування, часто надані самим собі і не знають, куди подіти свій потенціал, замикаються в собі. Тому сховатися за монітори та цифри здається їм порятунком.

  Не дражніть Собак», не перетворюйте життя в собачу, дайте їм ласку, теплоту, обійми і ви отримаєте самого кращого, гармонійного і відданого в світі людини. В іншому ж випадку ви побачите перед собою злий, замкнуту і навіть мстиву особистість.


  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я: