ГоловнаКонтакти

Що не можна дарувати на Новий 2018 рік?

Рекламний блок

Що не варто дарувати на Новий Рік 2018 - Рік Собаки? Те, що може розсердити символ року.

Що не можна дарувати на Новий 2018 рік?

Астрологи кажуть, що не можна в це свято дарувати фігурки кішок, а також прикраси (шпильки, брошки і так далі) з зображенням котів, кішок, кошенят. Адже кішка - традиційно це ворог собаки.

Не варто дарувати і одяг з "котячими" принтами.

На Новий Рік 2018 не даруйте жінкам прикраси, що нагадують собачі нашийники (типу чокерів) - це теж може не сподобатися символу року.

А в цілому, Собака - дуже дружелюбна тварина, тому більшість подарунків на Новий Рік 2018 можна дарувати! Тому орієнтуйтеся на смаки і бажання тих, кому ви робите цей подарунок - тобто, на своїх близьких і коханих.

2018 рік для тих хто народився в рік Собаки стане особливим. За життя вони доброзичливі, спокійні люди. Приймуть будь-який подарунок і не покажуть невдоволення в подарованому. У зручному випадку віддадуть близьким. Народжені в рік Собаки ювелірні магазини обходять стороною і не балують себе розкішшю. Переливісті дорогоцінні камені будуть дратувати винуватця року, дорогоцінні ланцюжки вони порівнюють з ланцюгом і ошийниками. Замкнуті прикраси стануть людину пригнічувати у вільному переміщенні. І не дратуйте винуватця 2018 року різким ароматом.

Варто віддати перевагу класичним подарункам, які, в принципі, ніколи не виходили і не вийдуть з моди, а так само завжди будуть затребувані у людей будь-якого віку.
Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...