21-й чемпіонат світу з футболу


21-й чемпіонат світу з футболу21-й чемпіонат світу з футбол21-й чемпіонат світу з футболу 2018 року за рішенням ФІФА приймає Російська Федерація. Цей спортивний захід триватиме рівно місяць. Розпочнеться 14 червня і закінчиться 15 липня 2018 р.Велика маса стадіонів призначених для проведення змагань будуються практично з нуля, а вже побудовані і давно використовуються будуть піддані повномасштабної реконструкції, яка торкнеться практично всі параметри (безпека, місткість тощо). Імовірно вартість підготовчих заходів до чемпіонату світу з футболу може перевищити сто мільярдів рублів. Сума, звичайно, не маленька, але не варто забувати, що завдяки цьому значно поліпшиться становище професійного футболу в РФ і буде відбуватися його масова популяризація.Де буде проходити чемпіонат світу з футболуПланується, що для проведення змагань буде використано дванадцять стадіонів в одинадцяти великих містах Росії. Географічно змагання будуть проходити в п'яти регіонах:Центральний:


Олімпійський комплекс "Лужники" (Москва) – тут буде проходити відкриття чемпіонату. В даний час ведеться його повномасштабна реконструкція.
Стадіон «Відкриття» будівництво закінчено його місткість сорок п'ять тисяч осіб. Є домашньою спортивною ареною футбольного клубу «Спартак».
Північно-Захід:


Футбольна арена «Калінінград» (Калінінград) – знаходиться в стадії будівництва, відкриття приурочено до футбольного чемпіонату.
Стадіон «Санкт-Петербург» зводиться як домашня спортивна арена клубу «Зеніт». Місткість 61 тисяча вболівальників.
Волзький регіон:


У Волгограді зводиться, спортивна арена «Перемога».
Казанська «Арена» введена в експлуатацію як домашній стадіон футбольного клубу «Рубін», в даний момент ведеться його реконструкція, яка приурочена до чемпіонату світу.
Спорткомплекс «Нижній Новгород» - знаходиться в стадії будівництва.
Самарський стадіон «Космос» - у стадії будівництва.
У Саранську будується спортивна арена «Мордовія».
Південний регіон:


У Ростові на Дону будується футбольна арена «Ростов».
Сочинський олімпійський стадіон «Фішт» так само піддається реконструкції.
Азіатський регіон:Стадіон «Центральний (Єкатеринбург) – піддається повномасштабної реконструкції.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: