Гороскоп Левам на 2015

Гороскоп Левам на 2015

Для Львів перша половина 2015 року буде дуже насиченою - буде продовжуватися тенденція року Дракона. На перший погляд, Левам здасться, що вся їх енергія і сили вичерпалися, але на самому ділі все виявиться не так. Нові завдання, які будуть вимагати негайних рішень, «підженуть» представників цього знаку і вони зуміють впоратися з усім на «відмінно».

У 2015 році Леви будуть відчувати впевненість в собі, робити благородні вчинки і рішуче крокувати назустріч своєму успіху. У них буде вирувати справжня воля до перемоги і мужність. Ніщо не зможе їх зупинити на шляху до мети. Що ж ще прогнозує гороскоп на 2015 рік? Лев в цьому році буде дуже здивований, адже практично у всіх сферах життя від нього буде потрібно участь і увагу.

Від тих завдань, які Леви не встигли вирішити в минулому році, зараз не залишиться і сліду - настільки енергійно і наполегливо Лев вирішить з ними, нарешті, розібратися. У діловій сфері Львів будуть кипіти не менші пристрасті.

Блискуче кар'єрне зростання, успішні контракти, вміння повести за собою колектив - всі ці завдання будуть Леву ні з чим. Ті, хто раніше вставляв їм пальці в колеса, в 2015 році зрозуміють, що краще бути з Левом у дружніх відносинах, ніж стати їх противником. Дійсно, рік вдасться на славу!
Гороскоп Левам на 2015 (фото 2)Гороскоп Левам на 2015 (фото 2)

Якщо ви належите до тих Левів, які на даний момент не мають великих кар'єрних амбіцій і є лише частиною колективу - успіх все одно не пройде повз вас. Ось побачите, ви зробите щось таке, що зверне на вас увагу вище начальство, і його протекція вам буде забезпечена. І є велика ймовірність того, що до кінця року вам надійде пропозиція, від якої буде дуже важко відмовитися.

У сфері особистих відносин Лева теж чекає далеко ненудний період. Так як у вас велику частину часу буде займати робота - немає нічого дивного в тому, що рідні і близькі будуть сумувати за тим часом, який ви проводили разом. На цьому ґрунті можуть з'явитися непорозуміння та образи. Є навіть імовірність появи суперника. Все це буде віднімати у Львів чимало сил і нервів. Вони якимось дивним чином зможуть викроїти час для сім'ї і згладити назріваючий конфлікт.

Якщо ви - вільний Лев, 2015 рік ви захочете присвятити «полювання» в хорошому сенсі цього слова. Безсумнівно, вони досягнуть успіху в цій справі - хто ж зможе встояти перед шармом і чарівністю «царствених» і величних Левів?!

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: