ГоловнаКонтакти

Куди поїхати на Новий рік 2018? Де відпочити ?

Рекламний блок

Новий Рік є особливим святом, провести який хочеться незабутньо і в незвичайному місці. У цій статті ми розглянемо, куди поїхати відпочивати на Новий Рік 2018 — читайте про те, як і де провести веселі новорічні дні.

2018 — рік жовтої земляної Собаки

Новий 2018 рік кардинально відрізняється від двох попередніх років, насамперед, своєю стихією: 2016 і 2017 — роки Вогню, наступаючий 2018 рік — Землі. Різкість, запал, пристрасть зміниться спокоєм, впевненою грунтом під ногами, відпочинком. Миролюбна і життєрадісна Собака досить старанно, однак і любить відпочити. Саме тому, щоб добре зустріти Новий Рік і потім чудово його провести, потрібно спочатку відпочити на повну силу. Зробити це можна як в Україні, так і за кордоном. Розглянемо найпопулярніші варіанти відпочинку, куди дешево поїхати на Новий Рік 2018.Куди поїхати на Новий рік 2018? Де відпочити на Новий рік?

Стандартні тури на Новий Рік 2018


В першу чергу, на Новий Рік можна вибрати вже сформовані новорічні або різдвяні тури. Зараз такі тури пропонують безліч турагенств і туроператорів. Вони включають відвідування однієї або декількох країн зі спеціальними екскурсіями на тему Нового Року. Однак більшість мандрівників хочуть сформувати власний неповторний відпочинок і тому бронюють квитки і готелі самостійно.Куди поїхати на Новий рік 2018? Де відпочити ?
Куди поїхати на Новий рік 2018? Де відпочити ?


Куди поїхати на Новий Рік 2018 за кордон?


Зарубіжжі пропонує туристам на Новий 2018 Рік різні види відпочинку: на піщаному пляжі, в зимовому лісі, на морських хвилях або в сніжних горах. Вибір країни залежить, насамперед, від мети відпочинку: полежати на сонечку і засмагнути або активно покататися на лижах і сходити на екскурсії.


Варіант 1: Море, сонце, пісок

У зимовий час, коли в нашій країні переважають температури нижче нуля, багато людей хочуть прогріти своє тіло на теплих пісочних пляжах. Багато хто задається питанням: «Щоб провести Новий Рік на морі, куди поїхати?» Для цього варто відвідати жаркі Емірати, Ізраїль, Оман, екзотичні острови — Сейшели, Мальдіви, Шрі-Ланка, африканські країни — Кенія, Сенегал, ПАР і багато іншого. Провести Новий Рік на пляжі мріє кожен, і зараз існує безліч місць, куди можна поїхати для здійснення цієї мрії.


Азіатські країни В'єтнам і Таїланд відрізняються порівняно дешевим відпочинком, тому вони лідирують при виборі, куди поїхати. Таїланд на Новий Рік пропонує туристам спеціальну новорічну програму, а також екзотичні святкові вечері. А куди поїхати, щоб не тільки добре відпочити на пляжі, але і провести дні в глибинах океану? У В'єтнам на Новий Рік туристи їдуть для дайвінгу, відвідин пам'яток архітектури і багато чого іншого.Куди поїхати на Новий рік 2018? Де відпочити ?


Варіант 2: Справжня зима


Для тих, хто хоче поринути в реальну зиму з високими температурами, пухнастим і великим снігом, далеко від цивілізації і розвиненої інфраструктури, існують тури в північні країни: Швеція, Фінляндія, Норвегія, Ісландія, Канада і США. На Новий Рік у Фінляндії можна відвідати країну Санта Клауса — Лапландію, яка особливо стане незабутня для дітей. Саме ці країни допоможуть повністю зануритися в зимову казку.Куди поїхати на Новий рік 2018? Де відпочити ?


Варіант 3: Гори, лижі, сніг


Куди поїхати, щоб покататися на лижах і піти в похід в гори на Новий Рік? Більше десяти європейських країн пропонують покататися по гірськолижних схилах Апенін, Альп, Піренеїв та інших. Новий Рік в Європі можна зустріти під бій давніх годин в містах Австрії, Італії, Франції або Швейцарії. Крім того, гірськолижного відпочинку країни Європи пропонують екскурсії, термальні джерела, SPA-комплекси, новорічні свята і багато іншого.Куди поїхати на Новий рік 2018? Де відпочити ?


Куди поїхати на Новий Рік з родиною?


Новий Рік — це, передусім, свято родинне. Підбираючи новорічна подорож, найчастіше люди шукають варіанти відпочинку з сім'єю. Таких варіантів існує чимала кількість. Практично всі країни світу пропонують сімейний зимовий відпочинок. У Росії — це Великий Устюг, у Фінляндії — Лапландія, пляжний відпочинок з дітьми в Таїланді і В'єтнамі. Крім того, подарунком для дитини на Новий Рік 2018 може стати відвідування Діснейленду в Парижі, і багато іншого.Куди поїхати на Новий рік 2018? Де відпочити ?


Для всіх відома фраза: «Як Новий Рік зустрінеш, так його і проведеш», а тому провести його варто незабутньо, унікально, неповторно. Щоб весь наступний рік спогади про його початку викликали лише приємну посмішку.


Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...