Монстри на канікулах 3 (2018): дата виходу мультфільму

Після успіху двох мультфільмів про готель «Трансільванія» вихід третього став питанням часу. Прем'єра «Монстри на канікулах 3» призначена на осінь 2018 року, а глядачі вже будують здогадки з приводу нових сюжетних ліній і героїв.


Прем'єра (світ): 21 вересня 2018


Монстри на канікулах 3 (2018): дата виходу мультфільму
Світова прем'єра «Монстри на канікулах 3» відбудеться у вересні 2018 року

Сюжет мультфільму


Серед мальовничих румунських гір знаходиться готель «Трансільванія», де поправляють здоров'я знамениті чудовиська: монстр Франкенштейна, подружжя перевертнів, людина-невидимка, мумія Мюррей та інші персонажі. Готелем володіє вампір Дракула та його сім'я: дочка Мэйвис, зять Джонатан і онук Денні, який починає проявляти здібності вампіра. Список веселих персонажів поповнюється в кожній частині мультфільму, так що варто очікувати сюрпризів!


Творці та актори


На цей раз команду покидає постановник і сценарист перших двох частин мультфільму — Дженнди Тартаковски. За чутками, його рішення викликане конфліктами з продюсером і актором озвучування Адамом Сендлером. Згоду на роботу в проекті дали виконавці ролей Мэйвис і Джонатана – співачка Селена Гомес і Енді Семберг («Бруклін 9-9») відповідно.Монстри на канікулах 3 (2018): дата виходу мультфільму


«Монстри на канікулах» – один з найуспішніших мультфільмів останніх років. Будемо сподіватися, що догляд Тартаковски не позначиться на якості третьої частини серії!


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: