ГоловнаКонтакти

Як вибрати ялинку на Новий рік 2018 Собаки - Штучна чи жива

Рекламний блок

Зелена і пухнаста ялинка, прикрашена безліччю різнобарвних вогників, барвистими іграшками всіляких форм і розмірів – незмінний атрибут головного свята в році.
У чарівну новорічну ніч так приємно сидіти біля весело мерехтливої ялинки, яка створює непередавану атмосферу казки і якогось особливого дитячого щастя. Чим ближче заповітна дата, 31 грудня, тим частіше люди замислюються про придбання лісової красуні. Яка ялинка краще – штучна чи жива?
Багатьох мучить питання – як вибрати ялинку на Новий рік 2018 , щоб вона могла радувати домочадців і гостей не два-три дні, а до самого закінчення новорічних і різдвяних свят. А, може, і не один рік.

Штучна або жива?


Сперечатися про переваги вибору тієї чи іншої ялинки напередодні Нового року можна до нескінченності. Одним подобається штучна ялинка за її практичність – вистачає на роки, а виглядає, як справжнє новорічне деревце.
Інші не уявляють Нового року без стійкого запаху хвої і готові щоденно вимітати гори голочок, які незмінно обсипаються з живої ялинки на килим.
Безсумнівно, головний плюс натуральної їли – аромат, справжній новорічний аромат, що наповнює оселю. Упереміш із запахом мандарин і кориці, такий запах дає відчути урочисту атмосферу, яка у багатьох асоціюється із магією і дитинством.

Як вибрати ялинку на Новий рік 2018 Собаки - Штучна чи жива


Але є у живої ялинки і свої недоліки. Сюди можна віднести той факт, що лісова красуня може простояти у будинку всього лише дві, максимум три тижні.
Вже на третій-четвертий день після встановлення ялинки в теплому приміщенні, вона почне скидати свої голочки, які в мить ока розносяться домочадцями по всьому житлу, і сумлінним господиням выходится вимітати їх з найпотаємніших куточків.
Крім прикрих голок, в корі живого деревця можуть мешкати комахи, готові накинутися на меблі. Але, якщо дерево можна обробити спеціальними засобами, то зі смолою, яка безповоротно бруднить шпалери і килим, не так то просто змиритися.
Тим не менше, більшість віддає перевагу саме справжні живі деревця, в основному, із-за того, що у них самих у дитинстві стояли саме такі приємно пахнуть зелені красуні. Пам'ять про те як прикрашали ялинки на Новий рік разом мамою і татом, в даному випадку, відіграє вирішальну роль при виборі головного символу новорічних свят.

Як вибрати ялинку на Новий рік 2018 Собаки - Штучна чи жива

А ось зі штучною ялинкою складно зіткнутися з проблемою облисіння гілок, шкідливими комахами та іншими «радощами». Переваги штучних ялинок очевидні: це і практичність, і гіпоалергенність, і пожежобезпечність, і різноманітність, в кінці кінців.
Сучасний ринок штучних новорічних дерев пропонує величезний асортимент ялинок на будь-який смак.
Але є у таких ялинок і свої мінуси. До наприклад, труднощі із зберіганням деревця. Навіть в розібраному вигляді штучна ялинка займе досить багато місця в коморі або під ліжком.
А ось на балкон або у сирий підвал новорічне деревце краще не «засилати», так як це призведе до псування дорогого виробу. І це ще один недолік штучних ялинок, вартість яких набагато вище, ніж ціна на натуральних сестриц. Але і «що живе» штучна ялинка дуже довго.
При правильному догляді якісне зелене деревце буде радувати вас в новорічні свята не один десяток років.

Як вибрати живу ялинкуЯк вибрати ялинку на Новий рік 2018 Собаки - Штучна чи жива

При виборі натуральної їли, слід звернути увагу на деякі негласні правила, завдяки яким ваша ялинка точно вартий до Різдва або навіть до Старого Нового року 2018 .

 • Вибирати ялина потрібно обов'язково вдень, так легше побачити всі вади дерева, якщо такі будуть.

 • Купувати ялинку краще не раніше 25-26 грудня.

 • За найкрасивішою ялинкою потрібно «полювати» на спеціалізованому ринку або в розпліднику для новорічних дерев.

 • Зверніть увагу на стовбур – при висоті ялинки в півтора метри, діаметр стовбура повинен бути досить товстим, не менше 6 див.

 • На зрізі стовбура повинна бути смола. Якщо на зрізі проступають темні плями, грибок або цвіль – не можна брати таке дерево.

 • Потрясіть ялинку – голочки повинні залишитися на своїх місцях.

 • Уважно розгляньте голки – вони повинні бути яскраво зеленого кольору.

 • Зірвіть кілька голочок і розітріть в долонях. Якщо ви відчуєте аромат – ялинка гарна.

 • Нижні гілки дерева повинні бути спрямовані вгору.


 • Як вибрати живу сосну  Як вибрати ялинку на Новий рік 2018 Собаки - Штучна чи жива


  Часто сосною замінюють ялинку. І те, і інше деревце – зелене, розточує приємний запах хвої. Критерії вибору натуральної сосни ті ж, що і при виборі їли.

 • Головною умовою є свіжість сосни. Щоб це зрозуміти, потрібно розглянути колір хвої – на иголочках не повинно бути ні жовтих, ні коричневих плям. А якщо ви виявите на сосні восковий наліт – сміливо беріть таке дерево, це означає, що його зрубали зовсім недавно.

 • Проведіть рукою по гілках сосни – з неї не повинно впасти ні єдиної голочки.

 • Підніміть дерево – воно має бути досить важким.

 • Гілки сосни на дотик повинні бути еластичними.

 • Ще одним критерієм хорошої сосни є її пишність.


 • Як вибрати штучну ялинку  Як вибрати ялинку на Новий рік 2018 Собаки - Штучна чи жива

  Якщо ви зупинили свій вибір на штучному новорічному дереві, будьте впевнені, така ялинка прослужить вам вірою і правдою багато років. А щоб не виникло ніяких проблем з установкою і доглядом, штучну ялинку потрібно правильно вибрати.

 • Перше, на що варто звернути увагу – це зручність складання. Найбільш зручними, але й найдорожчими є ті ялинки, які збираються як парасолька в одну мить. Є ялинки, які потрібно розбирати на яруси і гілки.

 • Щоб перевірити якість новорічного деревця, посмикайте за його голочки. Голки ні в якому разі не повинні випадати або розпрямлятися, міняти свою форму.

 • Уважно огляньте стики: надійність кріплення голок до гілок і гілок до стовбура.

 • Принюхайтесь до ялинки – якісна штучна ялина з хороших матеріалів не пахне.

 • Обов'язково попросіть продавця надати вам сертифікат якості, щоб переконатися, що ялинка виготовлена з безпечних і протипожежних матеріалів.


 • Хоч би яке дерево ви не вибрали в якості головного новорічного атрибуту, живу ялину, сосну або штучну ялинку, важливо, щоб ваш вибір приніс задоволення вам і вашій родині.

  Відео  Рекламний блок

  Рекомендуємо для перегляду

  Додати коментар
  Ваше ім'я:    -
  загрузка...