ГоловнаКонтакти

Гороскоп на 2018 рік для Стрільця. Чоловік. Жінка - Новий рік 2018

Рекламний блок
Вже з перших днів початку 2018 року удача і успіх повернеться до Стрільцям і буде їм в усьому прихильною.

Причому у багатьох справах і починаннях цей знак Зодіаку чекає великий успіх.
Саме тому, якщо ви хочете бути в курсі приблизних подій того, що може статися і статися з вами, то гороскоп на 2018 рік для Стрільця стане добрим помічником і помічником для вас.
Якщо в загальних рисах говорити про всім рік і по місяцях, то можна відзначити наступні моменти, на які астрологи найбільше роблять акцент і увагу.

1.Січень – місяць, в якому вам максимум очікує успіху і удачі, особливо, що стосується особистого життя та професійної діяльності. Як стверджують астрологи, у вас все буде вийти, при цьому удача сама піде до вас у руки. Найголовніше, це постаратися її не упустити. У результаті в січні вас чекає маса справ, від яких краще не відмовлятися.
2.Період з лютого по середину квітня – час, який вважається не дуже хорошим для цього знака. Простіше кажучи, слід бути вкрай граничним і обережним, від чого буде залежати весь ваш успіх. Постарайтеся відмовитися від ризикованих справ і починань, так як вони можуть поганим закінчитися.
3.Друга половина квітня буде відносно спокійна, тут не буде спостерігатися будь-яких доленосних та значущих подій.4.Травень сповнений різноманітними подіями, які в деяких випадках будуть не дуже приємними, тому слід бути готовим абсолютно до всього.
5.Літні місяці принесуть Стрільцям багато позитиву, нових знайомств, з'явиться море цікавих ідей, які обов'язково потрібно реалізувати в життя.
6.Вересень також пройде під знаком примирення, спокою і злагоди.
7.Жовтень – цей місяць принесе невеликі труднощі в професійній діяльності, можливо, розгориться конфлікт, тому варто бути обережним і уважним.
8.Листопад і грудень принесуть сприятливі збіги, завдяки яким, якщо, звичайно ж, ними правильно і грамотно скористатися можуть значною мірою вплинути на поліпшення фінансових справ.

Саме такими подіями буде сповнений 2018 рік для стрільців, що ж в свою чергу можна конкретно сказати і які дати поради і рекомендації щодо чоловіків і жінок, народжених під цим знаком.

Чоловік.


Найбільш важкими для чоловіків Стрільців виявляться перші місяці 2018 року, які принесуть невеликі замішання. Саме в цей момент часу, чоловічий розум і розум просто відмовляється на всі 100% розуміти, хто ж із кола спілкування друг, а хто, навпаки, ворог. В результаті чого найбільш правильним стане зниження ділових темпів і активності, щоб приймати правильні й усвідомлені рішення, у противному випадку велика велика ймовірність того, що ви зможете, натворите багато не дуже добрих справ і вчинків.
У 2018 році астрологи радять чоловікам постаратися просто-напрсото не звертати ніякої уваги на несприятливі моменти і нюанси, адже тільки тоді ви ваше фінансове становище може покращитися і вирівнятися. Але, незважаючи на всі труднощі і проблеми, саме головне – це не втрачати оптимізму і віри в себе і свої сили. Також постарайтеся дивитися на всі проблеми і труднощі, які вас очікують з очки зору прихованих у ній можливостей, але не обмежень.
Якщо чоловіки будуть виявляти спокій, рішучість, обережність і уважність, то дуже скоро їх чекає успішне просування по кар'єрних сходах.
Жінка.


Щодо прекрасної половини людства відразу варто сказати, що рік для Стрільців буде не таким простим, як для чоловіків. Жінок в 2018 році очікує перепади, тобто чорна смуга відразу ж буде змінюватися світлою, і, навпаки. Що ж говорять зірки на 2018 рік?

1.Романтичні відносини принесуть кілька приємних моментів. В результаті ви зможете без праці зав'язати парочку цікавих знайомств, які в подальшому можуть виявитися дуже корисними і потрібними.
2.Розшириться коло спілкування.
3.Висока ймовірність того, що вирішаться давно назрілі проблеми і труднощі. Але не варто думати, що все закінчиться мирно і спокійно, як хотілося б, у багатьох випадках без сварки, скандалу і навіть бійок просто-напросто не обійтися.
4.Особисте життя. У цьому питанні слід бути гранично уважною і обережною. Чому? Все просто, так як жінкам цього знака в цьому році властива особливість перехвалювати і переоцінювати коло свого спілкування, що може призвести до серйозних проблем.
5.Молодим жінкам і дівчатам потрібно постаратися не потрапити під вплив поганої людини. Який скористається вашою наївністю і довірливістю і буде просто нахабно користуватися всім цим в своїх корисливих цілях і спонукання.

Як видно, 2018 рік буде сповнений найрізноманітнішими подіями для стрільців, але найголовніше, необхідно постаратися навчитися оцінювати реальний коло своїх знайомих, щоб в результаті не попастися на вудку шахраїв.
Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...