ГоловнаКонтакти

Другий спін-офф Зоряних воєн

Рекламний блок


Другий спін-офф Зоряних воєн«Зоряні війни: Антологія» стартувала в 2016 році з кінокартини «Ізгой-1. Зоряні війни: Історії». Це була лише перша частина, що розповідає більш докладні історії про головних персонажів цієї всесвіту. Наступна частина антології поки так і залишається з робочою назвою «Безіменний проект про Хана Соло» і планується вийти в прокат в першому півріччі 2018 року.


Другий спін-офф Зоряних воєн
Головним героєм картини буде юний Хан Соло, чию роль зіграє Олден Эренрайк . Другим героєм стане Чубака і, таким чином, сюжет стане предисторией появи двох головних і культових персонажів всесвіту.

Сценарій фільму пишуть Лоуренс Кездан , який стояв у витоків виникнення цієї кіноепопеї і писав сценарій для «Імперія завдає удару у відповідь» (1980) і «Зоряних воєн. Повернення джедая» (1983), і Джон Кездан , режисерами названі — Крістофер Міллер і Філ Лорд . Продюсером виступила знана Кетлін Кеннеді, що зняла «Інопланетянина», «Сутінкову зону», «Парк Юрського періоду», «Загадкова історія Бенджаміна Баттона», «Повелитель стихій» та інші гучні кіноблокбастери.Цікаві фактиІнформація про запуск цих зйомок була оголошена ще у лютому 2013 Робертом Айгером на CNBC. Трохи пізніше було анонсовано, що на головну роль запросили саме Олдена Эренрайка з тисяч людей, що проходили кастинг. Достеменно відомо, що на роль Лэндо Калриссиана запрошений Дональд Гловер Також у фільмі зніметься Емілія Кларк , але її персонаж поки залишається в таємниці і варто лише здогадуватися про те, хто ще з'явиться в картині.

Лоуренс Кездан — головний сценарист - сказав про задум, що це єдина на даний момент можливість побачити головного героя всіх «Зоряних воєн» в його 20 з невеликим років, коли він був зовсім юний і недосвідчений. Тим Ханом Соло, якого ми не знали. З його проблемами і невдачами. Цей фільм дасть відповідь на багато питань про цього персонажа, в тому числі чому він став ховати себе за своєю цинічністю.


Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...