ГоловнаКонтакти

Як намалювати плакат на Новий рік 2018?

Рекламний блок

Щоб намалювати красивий плакат на Новий рік - 2018 (рік Жовтої собаки), необхідно, в першу чергу, визначитися з сюжетом. Ви можете намалювати на плакаті все, що підкаже фантазія на новорічну тематику.

Це може бути символ року - Добра, мила, жовта собачка / щеня. Можна намалювати гарну ялинку, а можна тільки ялинові лапи, скажімо, по боках плаката.

Як намалювати плакат на Новий рік 2018?


У центрі плаката буде доречний напис "Новий рік 2018" або "З Новим роком!", як вам більше подобається. А можна на плакаті написати привітання і верхньому куті ватману намалювати засніжену гілку ялини з собакою у вигляді ялинкової іграшки.

Інший варіант. Можна спочатку зробити фон на плакаті. Можна використовувати синю фарбу, блакитну, білу. Наприклад, можна намалювати падаючий сніг, хуртовину, просто спокійний зимовий пейзаж.

Я б малювала плакат з Жовтою собакою, звичайно. За основу взяла б готову листівку, яку зробила сама. У мене вийшло так:


Як намалювати плакат на Новий рік 2018?

Думаю, що плакат фарбами вийде ще красивіше і цікавіше.

А якщо ви хочете, то можна для кожного із своїх гостей (або кожному колезі, якщо плакат готується в колективі) на цьому плакаті написати побажання у віршах або прозі. Це завжди з цікавістю людьми читається і обговорюється. І це додає веселощів.
Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...