Модні чоловічі стрижки осінь-зима 2018. Нові фото

Сучасна мода змінюється зі швидкістю звуку. Кожен сезоні дизайнери дарують популярність новим вбранням, взуття, прикрас і, звичайно ж, зачіскам. У мить ока вони переносяться з подіумів і червоних доріжок в реальне життя. Дивлячись на локони знаменитостей, вже сьогодні можна передбачити тренди 2018 року — природність у поєднанні з елегантністю.


Не можна сказати, що тільки дівчата прагнуть виглядати привабливо і стежать за перукарнями тенденціями. Для чоловіків зачіска не менш важлива при складанні грамотного образу! Мода на чоловічі стрижки змінюється повільніше, ніж на жіночі, тому сьогоднішні тренди будуть актуальні і в 2018 році.


Fade (фейд)Модні чоловічі стрижки осінь-зима 2018. Нові фото
Фейд — укорочена і згладжена до потилиці альтернатива андерката


Модні чоловічі стрижки осінь-зима 2018. Нові фото


Ще одна класична зачіска. Віскі поголене, волосся на потилиці поступово подовжуються, на маківці їх довжина становить кілька сантиметрів. Є кілька видів стрижки, які відрізняються рівнем вибривання волосся. Той або інший варіант «фейда» підійде до будь-якого типу обличчя. Цю зачіску часто вибирають чоловіка з бородою.


Undercut (андеркат)Модні чоловічі стрижки осінь-зима 2018. Нові фото
Ультрамодний андеркат утримує пальму першості вже не перший сезон


Модні чоловічі стрижки осінь-зима 2018. Нові фото


Подовжений варіант попередньої стрижки. Назва перекладається як «відрізаний знизу». Віскі голять, на маківці залишають довгі пасма, які укладають тому або набік. Андеркат добре виглядає на прямих, хвилястих і навіть кучерявих волоссі.


TopKnot (вузол нагорі)Модні чоловічі стрижки осінь-зима 2018. Нові фото
Вузол — варіація андерката з сильно видовженими пасмами на маківці


Модні чоловічі стрижки осінь-зима 2018. Нові фото


По суті, це подовжений андеркат: коротке волосся на скронях і довгі – на маківці. Особливість стрижки в тому, що довгі пасма збирають у пучок. Найкраще робити цю зачіску на прямих волоссі — кучеряве проблематично укладати. До речі, «TopKnot» модники перейняли у японських воїнів.


Помпадур (кок)Модні чоловічі стрижки осінь-зима 2018. Нові фото
Кок — зоряна зачіска з укороченими, але не поголеними скронями


Модні чоловічі стрижки осінь-зима 2018. Нові фото


Фірмова зачіска Елвіса Преслі повертається в моду! Волосся ззаду і на скронях стрижуть коротко, але не настільки, як в фейде або адеркате. Пасма на маківці залишають довгими, трохи звужуючи зачіску з боків. Їх піднімають і зачесують тому. Помпадур потребує щоденного укладання, інакше стрижка швидко втратить ефектний вигляд.


SidePart (проділ на бік)Модні чоловічі стрижки осінь-зима 2018. Нові фото
У моді широкий проділ — припустимо навіть поголити 2-3 міліметра


Модні чоловічі стрижки осінь-зима 2018. Нові фото


Проста коротка стрижка з боковим проділом. Зачіска виглядає стильно і офіційно — в самий раз для офісів з суворим дресскодом і відповідальних посад. Підходить для густих прямих волосся.


ManBun (бун)Модні чоловічі стрижки осінь-зима 2018. Нові фото
Бун — варіація сайту, при якому віскі і потилицю не выбриваются


Модні чоловічі стрижки осінь-зима 2018. Нові фото


Популярна зачіска для чоловіків з довгим волоссям. Робота перукаря тут не потрібна, достатньо зібрати відросла шевелюру у вільний пучок на потилиці. Бун носять Джаред Літо, Кіт Харінгтон і Леонардо Дікапріо.


Buzz (їжачок)Модні чоловічі стрижки осінь-зима 2018. Нові фото
Їжачок на прикладі голлівудських зірок — Джейка Джілленхол і Кріса Еванса

Коротка стрижка на всі випадки життя. Підходить для густих і неслухняного волосся, поєднується з будь-яким одягом і ніколи не виходить з моди. Якщо догляд за зачіскою вам в тягар, вибирайте «їжачок».


Модна зачіска – це, звичайно, здорово. Але пам'ятайте: стрижка повинна підкреслювати достоїнства зовнішності і вписуватися в ваш вигляд! Іноді краще нехтувати трендами і зупинитися на класичному варіанті, перевіреному роками.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: