Новий кросовер Ауді Ку6 2018 року. Фото

Неоднозначне позиціювання Audi породило розбіжності в думках щодо того, яким компанія зробить свій кросовер Q6: буде це повноцінний електромобіль або все-таки гібрид?Виробник заявив, що за своїми властивостями випущена в 2018 році модель стане негласним конкурентом купеобразных кросоверів Mercedes-Benz GLE Coupe і BMW X6. Паркетник від Audi стане «чистокровним» електромобілем по аналогу з Model X від Tesla. І це лише перше з інноваційних рішень, впроваджених в кросовер.
Новий кросовер Ауді Ку6 2018 року. ФотоОзнайомитися з технічними параметрами Audi Q6 можна у вересні на виставці у Франкфурті. Саме тут буде представлений прототип e-tron Quattro, з чиєї аналогією пізніше запланований випуск серії Q6.Основні переваги кросовера, вже зараз промальовані в ескізах прототипу: силует типу «купе», три потужні електромотори і висока аеродинаміка. Експериментально створений прототип оснащений інноваційною аеродинамічній системою. З її допомогою досягається неймовірно низький коефіцієнт лобового опору – всього 025.
Новий кросовер Ауді Ку6 2018 року. ФотоAudi Q6 – перша в світі модель з матричними фарами з OLED – органічних світлодіодів. Також за допомогою OLED облаштовані передня панель і центральна консоль.Чотиримісний прототип e-tron оснащений повністю сенсорною системою управління, включаючи функцію розпізнавання жестів і ряд інших інноваційних мультимедійних можливостей.
Новий кросовер Ауді Ку6 2018 року. ФотоЗаснований кросовер на модульної платформі другого покоління MLB. У комплектації потужна літій-іонна батарея, подпитывающая відразу всі три електромотора. Батарея розташована між осями, один з моторів закріплений на передній осі, інші два – на задній. Електромобіль здатний проїхати на батареї без підзарядки більше 500 км.

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: