ГоловнаКонтакти

Нова стратегія Iron Harvest (2018)

Рекламний блок

Нова стратегія Iron Harvest (2018)


Iron Harvest – нова і перспективна стратегічна гра 2018 року.Точної дати, коли вийде гра Iron Harvest розробники поки не називають, обмежуючись лише рамками 2018 року.
Нова стратегія Iron Harvest (2018)Гра виходить з-під рук відомого розробника KING Art Games. Доступна на таких платформах: PC, PS4 а також Xbox One. Жанр Iron Harvest творці визначають, як стратегія з елементами RTS.
Нова стратегія Iron Harvest (2018)В основі сюжету герой переживає відбуваються в альтернативному світі події 1920-х. Судячи з наповнення і графічного оформлення гри, творці взяли за основу історичні події – битви Радянсько-польської війни, що датуються 1919-1921 роками. Відмітна особливість Iron Harvest – величезна, незграбна бронетехніка тих часів, розробники відобразили її особливо виразно.
Нова стратегія Iron Harvest (2018)За сюжетом гра частково перегукується з створеними раніше військовими стратегіями, такими як Company of Heroes, або ж Men at War, хоча в цілому відчуття повтору виникнути не повинно. Сюжет динамічний, в дусі радянських часів, графіка приємна.
Нова стратегія Iron Harvest (2018)Читайте оновлення розділу і дізнавайтеся новинки ігор 2018 року, рейтинги очікуваних ігор і дати їх виходу. Занурюйтеся у віртуальний світ якісних і свіжих комп'ютерних ігор.Відео до гри Iron Harvest (2018)


Рекламний блок

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  -
загрузка...