Як зустріти Новий 2018 рік? Ідеї

Наступаючий новий рік 2018 рік – це рік Собаки, але не простий, а жовтою. Багато астрологи стверджують, що це рік благополуччя та удачі. Але, щоб це було так, потрібно знати, як же зустріти цей рік.Місце зустрічі Нового року

Щоб Новий рік зустріти правильно, потрібно в першу чергу, до бою курантів завершити всі свої справи. Обов'язковою умовою зустрічі Нового року є місце і люди. Найкраще відзначати свято вдома, в колі родини і близьких людей. Кожному з гостей треба обов'язково подарувати, заздалегідь приготовлений подарунок. Але не забувайте про те, що краще дарувати потрібну річ, а не те, що потім не знадобиться. Разом з тим подарунки не повинні бути дорогими. Рекомендується, щоб на святі було тихо і спокійно, без зайвого шуму, по-сімейному. Однак феєрверки, свічки та бенгальські вогні ніхто не відміняв.
Як зустріти Новий 2018 рік? ІдеїПрикрасимо будинок до свята

Не можна забувати і про те, що потрібно прикрасити будинок до свята. Собака любить речі не дорогі, але хорошої якості. Саме тому для прикраси будинку можна застосовувати лляні скатертини і серветки, затишні пледи на кріслах, різноманітні дерев'яні або глиняні фігурки. А коли прикраси будуть зроблені своїми руками, то господар року обов'язково це оцінить. Для прикраси бажано використовувати жовті і золотисті кольори. Обов'язково придбайте символ року, або навіть кілька і розставте їх у різних кімнатах, Собаці це сподобається. Але, починаючи прикрашати квартиру, треба не забувати, що для початку необхідно навести ідеальну чистоту і порядок. Вся квартира повинна сяяти від чистоти, не повинно бути ні пилинки.
Як зустріти Новий 2018 рік? ІдеїНоворічна ялинка

Новорічна ялинка повинна блищати і сяятиме вогнями. І не турбуйтеся, якщо при прикрасі ялинки іграшка впала і розбилася, це передвісник прибутку в наступаючому році. Чим більше на ялинці іграшок, зроблених своїми руками, тим більше достаток буде в наступному році. А ще можна під новорічною ялинкою поставити фігурку собаки, а поруч з нею поставити мисочку з їжею, щоб символ року оцінив турботу і весь рік допомагав у всьому.
Як зустріти Новий 2018 рік? ІдеїСвічки

Свічки - це також обов'язковий атрибут прикраси, і вони повинні перебувати в скляних, дерев'яних або керамічних свічниках, які в свою чергу можна прикрасити стрічками жовтого або золотистого кольорів, і можна використовувати колоски в якості оригінального декору.
Як зустріти Новий 2018 рік? ІдеїПрикраса столу

Стіл повинен бути примушений натуральними продуктами. Ні в якому разі не можна ставити продукти з штучними добавками. М'ясо у всіх видах обов'язково має бути у святковому меню. На стіл важливо поставити що-небудь з дерев'яної начиння, наприклад дерев'яну дошку з хлібом. Щось з продуктів жовтого кольору також обов'язково повинно бути на столі.
Як зустріти Новий 2018 рік? ІдеїАтмосфера затишку

Щоб вступити в Новий рік з чистими думками, необхідно попросити вибачення у всіх, кого образили. Під час святкування ні в якому разі не можна лаятися, Собака цього не любить і може навіть провчити. Але і не треба ні на кого таїти образу, вибачте тих, хто робив вам боляче. У будинку повинна панувати атмосфера затишку і добра. Якщо виконувати всі рекомендації в точності, то Новий 2018 рік принесе в кожен дім мир, благополуччя і успіх.
Як зустріти Новий 2018 рік? Ідеї


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: