Емблема Чемпіонату світу з футболу 2018 року

Емблема Чемпіонату світу з футболу 2018 року була представлена два роки тому, в 2014 враховуючи, що зараз на дворі кінець 2016. Багато розмов було щодо логотипу, однак не варто відкидати той факт, що насправді він виявився значущим. Тепер про все детальніше.Емблема Чемпіонату світу з футболу 2018 року


Коли і де відбулася презентація?


Презентація емблеми ЧС-2018 з футболу, який пройде в Росії, і це буде вже 21-ий за рахунком Мундіаль, відбулася в програмі «Вечірній Ургант». У цій передачі двома роками після того, як ви всі пам'ятаєте, вперше показали вибраний народом талісман, яким став Вовк по кличці Забивака.


Зазначимо, що емблема ЧС з футболу 2018 року, якщо бути точним, до передачі «Вечірній Ургант» була вперше продемонстрована російськими космонавтами прямо з борту МКС. Власне, далі в тексті ми вкажемо на те, чому це було зроблено. І вже після презентації на МКС логотип чергового Мундіалю «вибили» на фасаді Великого театру в Москві, в сенсі, зробили з цього світлове шоу, в рамках якого на передній стороні будівлі можна було побачити проекцію затвердженої символіки Чемпіонату світу.Емблема Чемпіонату світу з футболу 2018 рокуКим і яким був представлений логотип?


Символ футболу на найближчі чотири роки, тобто емблема ЧС-2018 вже під час трансляції програми «Вечерний Ургант» на Першому каналі був зустрінутий людьми по-різному. І все ж зараз багато хто звикли, а тим, кому не подобалося побачене тоді, знайшли потім в показаному щось задовольняє їх смакові уподобання.


Емблема Чемпіонату світу з футболу 2018 року, який пройде в Росії, була продемонстрована глядачам Іваном Ургантом спільно з гостями його передачі, Фабіо Каннаваро, Йозефом Блаттером і Віталієм Мутко.


Ними ж вона була представлена як сучасна, чарівна й цілком дотримується традиції. Емблема ЧС-2018 була створена зусиллями дизайнерів компанії BrandiaCentral, яке являє Португалію і кого обрали серед восьми претендентів.


Опис емблеми російського Мундіалю


Символіка російського Чемпіонату світу з футболу в особі його емблеми поєднує в собі три складові, без яких не можна уявити життя будь-якого окремо взятого росіянина. Так, при перегляді логотипу впізнаваною виявляється відсилання до підкорення космосу, а також любов до іконопису і, власне, до спорту номер один — до футболу. Саме на цьому акцентує увагу оргкомітет турніру в своєму прес-релізі, підготовленому спеціально для презентації емблеми.Емблема Чемпіонату світу з футболу 2018 рокуЕмблема Чемпіонату світу з футболу 2018 року і дата проведення ігор


В цілому, емблема Мундіалю-2018 який пройде в Росії, показує впізнаваний багатьма шанувальниками футболу Кубок з іншого боку і розкриває його головні риси, які, до речі, в цей раз властиві країні-господині.


Нагадаємо, що турнір пройде влітку 2018 року на 12 стадіонах, розташованих в 11 містах. Встановлена дата проведення змагань — з 14 червня по 15 липня.


Російський ЧС з футболу стане першим в контексті проведення змагань на території колишнього СРСР, Східної Європи, а також своєрідним дебютантом, який є одночасно і Європу, і Азію, як частини світу, де будуть проводитися заплановані матчі.


Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я: