ГоловнаКонтакти

Коробка у вигляді цукерки. Як оригінально упакувати подарунок?

загрузка...

Така упаковка сподобається не тільки ласунам. Дуже проста у створенні, вона здатна подарувати багато радості і захоплення.Коробка у вигляді цукерки. Як оригінально упакувати подарунок?Зробимо варіант «цукерочки» складніше.Коробка у вигляді цукерки. Як оригінально упакувати подарунок?Для цього нам знадобиться:

- папір різноманітних кольорів
- будь-який папір для основи
- клей
- ножиці
- бобіна від туалетного паперу або паперового рушника

Коробка у вигляді цукерки. Як оригінально упакувати подарунок?Коробка у вигляді цукерки. Як оригінально упакувати подарунок?


Приступимо. Відріжемо стільки паперу для основи, скільки потрібно, щоб обмотати бобіну.Коробка у вигляді цукерки. Як оригінально упакувати подарунок?


Тепер створимо щось на зразок луски або пелюсток для верхнього декоративного шару «цукерочки». Треба нарізати багато таких пелюсток з півкруглим завершенням.Коробка у вигляді цукерки. Як оригінально упакувати подарунок?


По черзі приклеюємо пелюстки до паперового основи.Коробка у вигляді цукерки. Як оригінально упакувати подарунок?


Просуваємося ряд за рядом.


Коробка у вигляді цукерки. Як оригінально упакувати подарунок?Їли будете використовувати папір кольору металік, основа для упаковки буде переливатися на сонці.Коробка у вигляді цукерки. Як оригінально упакувати подарунок?


Настав час обернути рулон в папір. Для цього дочекайтеся повного висихання клею, щоб не обсипалися пелюстки.Коробка у вигляді цукерки. Як оригінально упакувати подарунок?


Ось такий ошатний «фантик» для цукерочки може вийде. Покладіть ваш сюрприз всередину, а краї перев'яжіть симпатичною стрічкою або просто мотузкою.Коробка у вигляді цукерки. Як оригінально упакувати подарунок?

загрузка...

Рекомендуємо для перегляду

Додати коментар
Ваше ім'я:  


-
загрузка...
загрузка...